54.78 - Podpora poradenství

Intervence zajišťuje podporu individuálního poskytování poradenství s různou mírou složitosti (od rady v případě investic do strojů až po strategické plány podniku, řešení konfliktů a facilitace vzniku asociací zemědělců).

Aktivitami v rámci poradenství jsou: Individuální poradenství, Individuální poradenství – faremní plány, Specializované poradenství, Zřízení poradenské služby, Zvyšování kompetencí poradců v zemědělství, potravinářství a lesnictví, E-learning.

Žadateli mohou být certifikované subjekty poskytující poradenství, subjekty poskytující poradenské a vzdělávací služby, certifikované a/nebo akreditované subjekty poskytující poradenství a/nebo vzdělávání a výzkumné organizace.

Kromě příslušných Pravidel je třeba se také řídit Příručkou pro publicitu Strategického plánu SZP na období 2023–2027, Příručkou pro zadávání zakázek, Metodikou hodnocení finančního zdraví a Metodikou ke střetu zájmů

Přílohy

Pravidla pro intervenci 54.78 Podpora poradenství

Stáhnout (pdf, 602 kB)

Postup pro čerpání poradenských služeb

6. 4. 2023
Přehledný postup pro zemědělce pro získání individuálního poradenství financovaného ze Strategického plánu SZP.

Zahájení průběžného příjmu žádostí pro intervenci 54.78 Podpora poradenství, záměr a) Individuální poradenství

1. 3. 2023
Dne 28. 2. 2023 byla podepsána Pravidla, kterými se stanovují podmínky pro poskytování dotace na projekty rozvoje venkova v rámci Strategického plánu SZP na období 2023–2027 (dále je „Pravidla“) pro intervenci 54.78 Podpora poradenství, záměr a) Individuální poradenství pro průběžný příjem žádostí.
Stáhnout (pdf, 602 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.