Podpora je zaměřena na investice do výstavby nových lesních cest, rekonstrukci stávajících lesních cest a stavební investice do skladů dříví.

Žadatelé mohou být držitelé lesů hospodařící podle lesního hospodářského plánu, držitelé lesů hospodařící podle lesní hospodářské osnovy, podnikatelé poskytující služby v oblasti lesnictví a těžby dřeva.

Kromě příslušných Pravidel je třeba se také řídit Příručkou pro publicitu Strategického plánu SZP na období 2023–2027Příručkou pro zadávání zakázekMetodikou hodnocení finančního zdraví a Metodikou ke střetu zájmů

Doporučené a schválené žádosti

Doporučení Žádostí o dotaci v rámci 3. kola Strategického plánu SZP – intervence 36.73 Investice do lesnické infrastruktury, záměr b) Stavební investice do skladu dříví
Stáhnout (pdf, 182 kB)
Doporučení Žádostí o dotaci v rámci 3. kola Strategického plánu SZP – intervence 36.73 Investice do lesnické infrastruktury, záměr a) Investice do lesních cest
Stáhnout (pdf, 433 kB)

Novinky

Již je možné zasílat žádosti o zařazení stavby či dotčených pozemků do Zemědělské lokality s prioritní potřebou regenerace či asanace v rámci 3. kola příjmu žádostí intervencí SP SZP.
Publikováno: 13. 2. 2024

3. kolo - Pravidla - intervence 36.73 - Investice do lesnické infrastruktury

4. 1. 2024
Pravidla, kterými se stanovují podmínky pro poskytování dotace na projekty rozvoje venkova v rámci Strategického plánu SZP na období 2023–2027 pro poskytování dotace na základě Strategického plánu SZP na období 2023–2027  platné pro 3. kolo příjmu žádostí Intervence 36.73 - Investice do lesnické infrastruktury.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.