Portál farmáře
Hlavním účelem Portálu farmáře je zpřístupnění aplikací registrů Ministerstva zemědělství a podřízených organizačních složek státu (ÚKZÚZ, SVS, ÚHUL), a to jak pro přihlášené, tak pro nepřihlášené uživatele.

Při přihlášení do Portálu farmáře si, prosím, překontrolujte Vámi zadanou e-mailovou adresu. Na tuto adresu jsou zasílány sestavy a stavové informace z Registru zvířat (IZR). 

V případě, že Vámi zadaná e-mailová adresa není platná, není Vám možné tyto informace doručit.

Pro nastavení e-mailových adres můžete použít funkcionalitu „Editace kontaktů".

  1. Jak se přihlásím na Portál farmáře?
  2. Co mi Portál farmáře nabízí?
  3. Jaký je rozdíl mezi portálem farmáře MZe a SZIF?
  4. Změna hesla do Portálu farmáře.

 

Novinky

Instruktážní videa k předtiskům JŽ 2024

16. 4. 2024
Na youtube kanále SZIF byla zveřejněna aktualizovaná instruktážní videa pro letošní kampaň předtisků jednotné žádosti. Předmětná videa včetně těch meziročně neupravovaných jsou rovněž k dispozici i pod ikonou videokamery v předtiskové aplikaci LPIS. Odkazy na  tyto  videa  naleznete po prokliku  nadpisu novinky.  

2D kódy a zasílání dat do datového úložiště

3. 4. 2024
Otázky a odpovědi k 2D kódům a zasílání dat o uvádění POR na trh do úložiště ( více po prokliku  nadpisu  článku)

Aktualizace webových služeb - IZR

6. 3. 2024
MZe avizuje změnu definice vybraných webových služeb IZR. Dochází ke změně výčtu druhu zvířat jelenovití a velbloudovití. Podrobnější informace jsou v detailu novinky. Na straně konzumentů služeb doporučujeme provést aktualizaci klienta dle nových WSDL. Služby jsou nasazeny na testovacím prostředí MZe. Nasazení na produkci bude v pondělí 18. 3.

Aktualizace služby OOS_CIS01C - přidání informací k ochranným právům odrůdy

4. 3. 2024
Na žádost veřejnosti došlo k rozšíření odpovědi u webové služby OOS_CIS01C (číselníková služba pro elektronickou komunikaci s Odborem osiv a sadby). U každého záznamu odrůdy se nově vrací příznak, zda má odrůda definována ochranná práva. Nový příznak lze využít při podávání žádostí o uznání porostů, kdy pro odrůdy s ochrannými právy vyžaduje ÚKZÚZ doložení souhlasu vykonavatele odrůdových práv. Na…

Aktualizace služby SZR_EZP03B - veřejné údaje ze systému Evidence zemědělských podnikatelů

26. 2. 2024
Na testovacím prostředí Portálu farmáře MZe byla aktualizována definice webové služby SZR_EZP03B, která poskytuje veřejné údaje z informačního systému Evidence zemědělských podnikatelů. Odpověď služby byla rozšířena o nový údaj a došlo k úpravě délky elementů vracející akademické tituly. Konzumentům služby doporučujeme aktualizaci na své straně dle nového WSDL. Nasazení na produkci bude v řádu…

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.