Portál farmáře
Hlavním účelem Portálu farmáře je zpřístupnění aplikací registrů Ministerstva zemědělství a podřízených organizačních složek státu (ÚKZÚZ, SVS, ÚHUL), a to jak pro přihlášené, tak pro nepřihlášené uživatele.

Při přihlášení do Portálu farmáře si, prosím, překontrolujte Vámi zadanou e-mailovou adresu. Na tuto adresu jsou zasílány sestavy a stavové informace z Registru zvířat (IZR). 

V případě, že Vámi zadaná e-mailová adresa není platná, není Vám možné tyto informace doručit.

Pro nastavení e-mailových adres můžete použít funkcionalitu „Editace kontaktů".

  1. Jak se přihlásím na Portál farmáře?
  2. Co mi Portál farmáře nabízí?
  3. Jaký je rozdíl mezi portálem farmáře MZe a SZIF?

 

Novinky

Zabezpečení přístup k aplikacím MZe (TLS) - vypnutí starých verzí k 1.10.2023

25. 9. 2023
Vážení uživatelé, MZe s ohledem na vyšší zabezpečení komunikace připravuje vypnutí protokolu TLS 1.0 a 1.1. Uvedená změna se týká celého portálu eagri.cz. U aplikací (LPIS, IZR, Regist vinic, RDM aj.) přístupných z internetových prohlížečů (Firefox, Chrome, Edge) není předpoklad v jakémkoliv omezení v používání ze strany uživatelů. Problémy mohou nastat v odborných SW, které komunikují s prostředí…

Dotazy a odpovědi k vedení a zasílání záznamů o používání POR a PP dle novely zákona o rostlinolékařské péči a vyhlášky o POR účinné od 1. 7. 2023

15. 8. 2023
Vážení uživatelé, v přiloženém dokumentu naleznete otázky a odpovědi k vedení a zasílání záznamů o používání POR a PP dle novely zákona o rostlinolékařské péči a vyhlášky o POR účinné od 1.7. 2023.
Stáhnout (pdf, 354 kB)

Služba pro předávání dat o použití POR – EPOR_PPOR01A

4. 8. 2023
Na testovacím prostředí je dostupná služba pro příjem dat evidence POR - EPOR_PPOR01A. Technická dokumentace (WSDL) je dostupná standardně v Přehledu datových služeb v části EPH. Podrobnější dokumentace datového modelu s komentářem k základnímu chování služby je uvedena v příloze této novinky. Služba pro poskytování chybníků EPOR_CHPOR01A bude na testovacím prostředí vystavena v průběhu srpna.

Prodloužení termínu pro odevzdaní evidence POR

3. 8. 2023
S ohledem na technické problémy při přípravě systémů a na potřebu edukace a detailního seznámení zemědělských subjektů s podobou vedení elektronické evidence použití POR bude akceptováno i pozdější podání evidence do jednotného úložiště po 31.8.2023, a to do 31.10.2023.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.