Portál farmáře SZIF

Portál farmáře SZIF kromě veškerých informacích ohledně podávání dotací poskytuje pro přihlášené uživatele taktéž možnosti elektronického podání žádostí a prohlížení stavu administrace a výplat již podaných žádostí.

Portál farmáře SZIF je úzce integrován s portálem eAGRI. V praxi to znamená, že jste-li již přihlášeni na portál eAGRI, vstoupíte do privátní zóny portálu farmáře SZIF, aniž byste se museli dodatečně přihlašovat. Platí to i pro opačný směr, kdy se přihlásíte nejprve na Portál farmáře SZIF a z něj budete chtít pokračovat v práci na portálu eAGRI.

Portál farmáře SZIF spustíte poklikem na odkaz Portál farmáře SZIF v levém okně Menu pro přihlášené. Nemáte-li odkaz viditelný, buď nejste přihlášeni nebo nejste evidován registru subjektů platební agentury SZIF.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.