Registr sadů

Základní informace o aplikaci Registru sadů

Vedením Registru sadů je pověřen Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský na základě § 4 odst. 3 zákona č. 252/1997 Sb., o zemědělství. Rozsah evidovaných údajů je stanoven vyhláškou č. 88/2006 Sb., Hlavními cíli aplikace Registr sadů na Portálu eAGRI je zpřístupnění údajů evidovaných o sadech přihlášeného uživatele a usnadnění podávání povinných statistických hlášení o sklizni a odhadech sklizně .

Registr intenzivních sadů jednak umožňuje prohlížení údajů o sadech přihlášeného uživatele, např. odrůdová skladba, evidované hlášení o produkci a současně umožňuje elektronicky provádět:

  • modifikaci odrůdové skladby případně založit nový sad. Podání je následně zpracováno ÚKZÚZ a promítne se do aktuálních dat registru sadů,
  • hlášení o odhadu sklizně a samotné sklizni (pravidelná hlášení producentů).

Příručku pro ovládání aplikace Registru sadů naleznete ZDE.

Související odkazy

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.