Uživatelské příručky

Manuál obsahuje návod jak podat elektronické prohlášení o zásobách vína ÚKZÚZu. K podání prohlášení netřeba digitálního podpisu, podává se po prostřednictvím aplikace registr vinic po přihlášení se na Portál farmáře.
Publikováno: 25. 10. 2018
Příručka obsahuje popis práce s aplikací registr vinic. Mimo jiné i popisy podávání on-line povinných hlášení o produkci, zásobách a sklizni vína. Dále také popisy jak podávat on-line hlášení Vinařskému fondu. Zároveň obsahuje postup a možnosti elektronického podání žádosti o zatřídění vína v celém jeho procesu. Aktualizace dokumentu - aktualizace menu a obrázků dle současného stavu aplikace.
Publikováno: 16. 6. 2017

Evidenční knihy obchodních zprostředkovatelů

16. 6. 2017
Základní popis funkcí a formulářů elektronické evidenční knihy.

Aktualizace červen 2017 - aktualizace dle současného stavu registru

Stáhnout (pdf, 2 MB)
Uživatelská příručka popisuje funkčnosti dostupné na portálu farmáře pro zástupce a členy sdružení/spolku vyrábějících vína s označením VOC (víno originální certifikace). Popisuje, například, jak prohlížet evidované informace o VOC, postupovat při podávání žádostí o zatřídění vína, příp. při vydávání rozhodnutí o přiznání označovat vybraná vína názvem dle daného VOC atp.
Publikováno: 16. 6. 2017
Úpravy dle novely zákona č. 321/2004 Sb., o vinohradnictví a vinařství Oznámení dle § 11, § 14a a § 16b
Publikováno: 3. 4. 2017

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.