Přehled subjektů pro odběry AZZP v jednotlivých letech

Rok: Okres:

Benešov

  • ADAM JAROSLAV, Ing. (Neustupov)
  • AGRO - KVARTO OVČÍNY s.r.o. (Kondrac)
  • AGRO DRUŽSTVO Načeradec (Načeradec)
  • AGRO STŘED s.r.o. (Mezno)
  • Agrodružstvo Vyšetice se sídlem v Pravoníně (Pravonín)
  • AGROFARMA spol.s r.o. (Votice)
  • AGROPOST s.r.o. (Načeradec)
  • AGROSPOL,spol. s r.o. (Načeradec)
  • BARTŮNĚK JAKUB (Vrchotovy Janovice)
  • BARTŮNĚK JIŘÍ (Votice)
  • BEČVÁŘ JIŘÍ (Ješetice)
  • BERAN LIBOR (Ješetice)
  • Biofarma Rašovice s.r.o. (Hlasivo)
  • BUDIL PAVEL (Votice)
  • BUDIL PAVEL (Votice)
  • BURIÁNKOVÁ JANA (Třebíč)
  • BURSÍK LUBOR (Praha)
  • ČÁP MILOSLAV (Vracovice)
  • DOHNAL MIROSLAV (Červený Újezd)
  • DRÁB LUBOŠ (Heřmaničky)
  • DRÁB PETR (Votice)
  • Družstvo Džbány (Votice)
  • DUB PETR, Ing. (Neustupov)
  • DUDA PAVEL (Pravonín)
  • DVOŘÁKOVÁ JITKA (Neustupov)
  • DZS STRUHAŘOV a. s. (Struhařov)
  • DZV NOVA, a.s. (Bystřice)
  • EUROFARMS AGRO-B s.r.o. (Kardašova Řečice)
  • Farma Drahnov s.r.o. (Heřmaničky)
  • FARMA PRČICE spol. s r.o. (Sedlec-Prčice)
  • FIALKA RADEK (Vracovice)
  • GONDÁŠOVÁ TEREZA (Heřmaničky)
  • GREGOR STANISLAV (Vlašim)
  • HANTÁK LUBOŠ (Ješetice)
  • HERÁŇ JAN (Ješetice)
  • HLAVÁČEK MARTIN (Votice)
  • HOUDEK ZBYNĚK (Neustupov)
  • HOUŽVIČKA JOSEF (Heřmaničky)
  • HRDINKA TOMÁŠ (Miličín)
  • HRDINKOVÁ ADÉLA (Miličín)
  • HRUŠKA FRANTIŠEK (Jankov)
  • CHOMOUT KAREL (Vojkov)
  • JANAČ MILAN (Neustupov)
  • KAKOS MICHAL (Vlašim)
  • KARDOVÁ CHARVÁTOVÁ LENKA, Ing. (Nadějkov)
  • KLAS a.s. (Miličín)
  • KOCURA JOSEF (Votice)
  • KODET JOSEF (Kňovice)
  • KOPECKÝ PAVEL (Neustupov)
  • KOSÍK VOJTĚCH (Heřmaničky)
  • KRÁL RICHARD (Praha)
  • KRAMPERA JAROSLAV (Heřmaničky)
  • KREJČÍ JAN (Neustupov)
  • KŘEMEN VOJTĚCH (Načeradec)
  • KŘÍŽ JIŘÍ (Praha)
  • KŘÍŽEK PETR (Jankov)
  • KŘÍŽKOVÁ VERONIKA (Vodslivy)
  • KUCHAŘ RADOVAN (Votice)
  • KUKLÍK JAN (Kondrac)
  • KUTHAN LUDVÍK (Mnichovice)
  • KVÍZ ZDENĚK (Praha)
  • KYTÝR JIŘÍ (Zvěstov)
  • MAREK LUBOŠ (Ješetice)
  • MATOUŠEK FRANTIŠEK (Kondrac)
  • MATUŠKA LUDĚK (Louňovice pod Blaníkem)
  • MATUŠKA MILOSLAV (Vlašim)
  • MIZOS, s.r.o. (Miličín)
  • Mydlářka a.s. (Benešov)
  • NEPRAŠ MIROSLAV (Kondrac)
  • NGUYEN XUAN HAI (Votice)
  • OTRADOVEC PETR (Popovice)
  • PATÁK TOMÁŠ (Vojkov)
  • PATÁK ZDENĚK (Vojkov)
  • PATÁKOVÁ LUCIE (Vojkov)
  • PEŠEK JOSEF (Kosova Hora)
  • PEŠKOVÁ HANA (Kosova Hora)
  • PÍCKA STANISLAV (Slapsko)
  • PILZ KAREL (Tábor)
  • PÍŠA JOSEF (Pravonín)
  • PLOC VLASTIMIL (Střezimíř)
  • POČEPICKÝ JAN (Neustupov)
  • Podblanicko Louňovice pod Blaníkem a.s. (Louňovice pod Blaníkem)
  • POHORSKÝ LUBOŠ (Načeradec)
  • POHORSKÝ LUKÁŠ (Načeradec)
  • PROŠEK JAN (Smilkov)
  • PRŮŠA JOSEF (Vracovice)
  • První zemědělská Ratměřice spol. s r.o. (Ratměřice)
  • REKOW-AGRO s.r.o. (Vrchotovy Janovice)
  • Riberta, spol. s r.o. (Červený Újezd)
  • ROSOL JAN (Neustupov)
  • RYČEK TOMÁŠ (Jihlava)
  • SACH s.r.o. (Vlašim)
  • Sedlečko mansion consulting & Partners s.r.o. (Neustupov)
  • SIBAGRO spol. s r.o. (Neustupov)
  • SKALICKÝ MILOŠ (Jesenice)
  • SLAVATA JIŘÍ (Pravonín)
  • Smilkov, a.s. (Smilkov)
  • SRNA JIŘÍ (Kondrac)
  • STÁJ TROJAN s.r.o. (Praha)
  • STANĚK FRANTIŠEK (Kondrac)
  • STATEK NOVOTINKY s.r.o. (Strančice)
  • STERNBERG JIŘÍ (Postupice)
  • SUCHOMEL JIŘÍ (Heřmaničky)
  • SVOBODA MARTIN (Benešov)
  • ŠPAČEK MICHAL (Červený Újezd)
  • ŠŤASTNÝ ANTONÍN (Vracovice)
  • ŠŤASTNÝ TOMÁŠ (Vracovice)
  • TICHÝ JOSEF (Neustupov)
  • TRMAL ZDENĚK (Dublovice)
  • Vacek agro s.r.o. (Vrchotovy Janovice)
  • VANTROBA DUŠAN (Červený Újezd)
  • VOLÁK BOHUMIL (Vojkov)
  • VOPÁLKA ZDENĚK (Pravonín)
  • VOTAVA PETR (Neustupov)
  • VRTIŠKA MIROSLAV (Neustupov)
  • Výrobně-obchodní družstvo Zdislavice (Zdislavice)
  • ZEKOV s.r.o. (Praha)
  • Zemědělská společnost Kosova Hora, a.s. (Kosova Hora)
  • Zemědělské družstvo Čechtice (Čechtice)
  • ZS Přestavlky a.s. (Sedlec-Prčice)
  • ZVÁRA LUBOMÍR (Kondrac)
  • ZVÁRA ONDŘEJ (Ostrov)

Beroun

  • Agrodružstvo v Bykoši, družstvo (Bykoš)
  • AGROFARMA Neumětely, s.r.o. (Neumětely)
  • AGRONA RPETY s.r.o. (Rpety)
  • BLAŽEK JIŘÍ (Praha)
  • BLAŽEK MARTIN (Lochovice)
  • BLAŽEK PETR, Ing. (Praha)
  • BLAŽKOVÁ VLADISLAVA (Praha)
  • BUDIL JIŘÍ (Lážovice)
  • BUDIL STANISLAV (Hostomice)
  • BUDO-INVEST, s.r.o. (Praha)
  • CIPRIAN VÁCLAV (Neumětely)
  • ČERNÁ HANA (Neumětely)
  • ČERNÝ JOSEF (Otmíče)
  • ČERVENKA JIŘÍ (Lochovice)
  • ČERVENKA PETR (Lochovice)
  • EXNER BEDŘICH, Ing. (Zadní Třebaň)
  • FIŘT RUDOLF (Liteň)
  • FOUKAL MIROSLAV (Řevnice)
  • GREIF KAREL, Ing. (Praha)
  • HOLÁ DANIELA (Nesvačily)
  • JANDALOVÁ HANA (Liteň)
  • KALUBA FRANTIŠEK (Korno)
  • KLIKA JAN (Chodouň)
  • KOŘÍNEK DAVID (Hostomice)
  • KROFTA KAMIL, Ing. (Lochovice)
  • KROFTOVÁ VLADISLAVA (Lochovice)
  • LINHART VÁCLAV (Praha)
  • LINHART VLADIMÍR (Skuhrov)
  • MORAVEC LUKÁŠ (Neumětely)
  • MOULIS JOSEF (Hostomice)
  • P + P, s.r.o. (Liteň)
  • RYBÁK VÁCLAV (Hostomice)
  • SLANINA JAROSLAV (Lhotka)
  • ŠEBEK JAROSLAV (Vižina)
  • ŠŤASTNÝ KAREL (Podbrdy)
  • Velkostatek Tetín s.r.o. (Tetín)
  • VIŠTEJN JAROSLAV, Ing. (Neumětely)
  • ZEMAN FRANTIŠEK, Ing. (Liteň)
  • Zemědělské družstvo Bavoryně (Bavoryně)
  • Zemědělské družstvo Mořina (Mořina)

Blansko

  • AGRIA Drásov, spol. s r.o. (Drásov)
  • AGRO LEMI, s.r.o. (Rájec-Jestřebí)
  • AGRODRUŽSTVO Brťov-Lipůvka (Brťov-Jeneč)
  • ANDRLÍK VLADIMÍR (Drásov)
  • ANDRLÍK VLADIMÍR, Ing. (Drásov)
  • BAČOVSKÝ JAN (Křetín)
  • BRÁNSKÝ JAROSLAV (Stvolová)
  • CRHÁK JAROSLAV (Bořitov)
  • ČECHMAN JAN (Kunčina Ves)
  • Doubravická, a.s. (Doubravice nad Svitavou)
  • DVOŘÁČEK VOJTĚCH (Letovice)
  • HAVRÁNEK JAKUB (Velké Opatovice)
  • HLADIL LIBOR, Ing. (Býkovice)
  • HOLAS CZ s.r.o. (Lazinov)
  • HŘEBÍČEK RADIM (Kunčina Ves)
  • CHLADIL LADISLAV (Skrchov)
  • CHLADIL OTTO (Letovice)
  • CHLADIL PETR (Letovice)
  • JURKA MIROSLAV, Ing. (Deštná)
  • KAŠPAREC JAKUB (Lubě)
  • KOLÁČEK FRANTIŠEK (Milonice)
  • KONEČNÝ MAREK (Rašov)
  • KUBIZŇÁK MIROSLAV (Malhostovice)
  • LEBIŠ PŘEMYSL (Pamětice)
  • LEDEKO, a.s. (Letovice)
  • LIPOVSKÝ PAVEL (Žerůtky)
  • LOUBAL RADEK, Ing. (Rohozec)
  • MUSIL JAN (Drnovice)
  • PETERKA JAROSLAV (Prostřední Poříčí)
  • SEDLÁČEK JOSEF (Brťov-Jeneč)
  • SHAW, s.r.o. (Brno)
  • SKOUPÝ ROMAN (Rájec-Jestřebí)
  • SLEZÁK MAREK (Unín)
  • SLOUKA ZDENĚK (Blansko)
  • STEJSKALOVÁ LADA (Supíkovice)
  • ŠAMŠULA MAREK (Letovice)
  • ŠEVČÍK ROMAN (Brťov-Jeneč)
  • ŠIRŮČEK JIŘÍ (Letovice)
  • ŠTRYCH JAN (Letovice)
  • ŠVANDA ONDŘEJ (Rohozec)
  • TENORA BOHUMIL (Drnovice)
  • TH Group, s.r.o. (Rašov)
  • Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský (Brno)
  • VALÁŠEK ONDŘEJ (Býkovice)
  • VEJROSTA PAVEL (Všechovice)
  • VEMOLOVÁ BARBORA, Ing. (Bukovice)
  • VLACH JOSEF (Drnovice)
  • VOS zemědělců,a.s. (Velké Opatovice)
  • VOTAVA MILOŠ, Ing. (Drásov)
  • ZEAS Lysice, a.s. (Lysice)
  • ZEDNÍK LADISLAV (Horní Poříčí)
  • ZEHNÁLEK PAVEL (Študlov)
  • ZEMAN JAROSLAV (Lubě)
  • Zemědělská společnost Vítějeves a.s. (Vítějeves)
  • Zemědělské družstvo vlastníků NÝROV (zkráceně ZDV NÝROV) (Nýrov)
  • ZEMOS KŘENOV s.r.o. (Křenov)
  • ZERA Rájec a.s. (Rájec-Jestřebí)

Brno-venkov

  • AGRA Olbramovice, a.s. (Olbramovice)
  • AGRO - Měřín, a.s. (Měřín)
  • Agro MONET, a.s. (Moutnice)
  • AGRO Ořechov, a.s. (Ořechov)
  • AGRO Vojkovice, spol. s r.o. (Bratčice)
  • AGROFARMA BRUMOVICE, s.r.o. (Višňové)
  • Agrofarma Syrovice, s.r.o. (Syrovice)
  • AGROPRODUCT, spol. s r.o. (Ivaň)
  • AGROSTYL, spol. s.r.o. (Kuřim)
  • ANTOŠ PETR (Střelice)
  • APEX AGRO, s.r.o. (Jevišovice)
  • AZOS, s.r.o. (Zakřany)
  • BARÁK PAVEL (Měnín)
  • BIOFARMA VINOFRUKT s.r.o. (Valtice)
  • BIOFRUIT, spol. s r.o. (Hustopeče)
  • BOCHNÍČKOVÁ JANA (Lesní Jakubov)
  • BRADÁČ LUBOMÍR (Ivaň)
  • Cezava a.s. Blučina (Blučina)
  • ČERMÁK LUBOMÍR (Opatovice)
  • DOBROVODSKÝ PAVEL (Silůvky)
  • DOBROVOLNÝ JAROSLAV (Silůvky)
  • DOLEŽAL JAKUB (Troubsko)
  • DUBŠ MIROSLAV (Ivaň)
  • DVOŘÁK LUKÁŠ (Ořechov)
  • DVP Agro a.s. (Rajhrad)
  • DVP Eagro s.r.o. (Rajhrad)
  • ECKSTEINOVÁ IRENA, ing. (Pravlov)
  • FABIČOVIC JOSEF (Ivaň)
  • FABIČOVIC JOSEF (Ivaň)
  • FERBY DUŠAN (Pasohlávky)
  • GenAgro Říčany, a.s. (Říčany)
  • GROLICH ZDENĚK (Otmarov)
  • HÁJEK OLDŘICH (Ořechov)
  • HERBASTAR, spol. s r.o. (Moravské Knínice)
  • HLADIL JOSEF (Pohořelice)
  • HOLÁNEK JIŘÍ (Ivaň)
  • HŠ - FRUIT s.r.o. (Vlasatice)
  • CHRÁST SLAVOMÍR (Nové Bránice)
  • I.Zemědělská obchodní společnost s.r.o. (Zastávka)
  • IMRÝŠEK JIŘÍ, Ing. (Brod nad Dyjí)
  • JANÍČEK JAROSLAV (Ivaň)
  • JELÉNEK ZDENĚK (Pasohlávky)
  • JELÍNEK LEOPOLD, Ing. (Rosice)
  • JURAL, s.r.o. (Brno)
  • KLOBÁSA JIŘÍ (Medlov)
  • KRŠKA VÁCLAV (Opatovice)
  • Landmann s.r.o. (Mikulov)
  • LANG PETR (Ivaň)
  • LANG PETR (Ivaň)
  • LEO MINOR SPV, s.r.o. (Brno)
  • Lesy České republiky, s.p. (Hradec Králové)
  • LODĚNICE s.r.o. (Loděnice)
  • MATOUŠKOVÁ JANA (Sobotovice)
  • Mendelova univerzita v Brně (Brno)
  • MIKSOVÁ DAGMAR (Zbinohy)
  • MINAŘÍK JIŘÍ (Blučina)
  • Moravská Agra a.s. Velké Pavlovice (Velké Pavlovice)
  • MRÁZEK MILOSLAV (Brno)
  • MUSIL MILOŠ (Měnín)
  • OBORA, spol. s r.o. (Rosice)
  • ONDRÁČKOVÁ PETRA (Brno)
  • PEKAŘÍK KAREL (Ivaň)
  • PHAR LAP, s.r.o. (Němčičky)
  • RYŠAVÁ LEOPOLDA (Ořechov)
  • RYŠAVÝ PAVEL (Ořechov)
  • SELINGER ROMAN (Loděnice)
  • SLOUKA ZDENĚK (Blansko)
  • SMUTNÁ ANNA, Ing. (Ostrovačice)
  • SMUTNÝ DAVID (Kratochvilka)
  • SRNCOVÁ JARMILA (Rajhrad)
  • SRNEC TOMÁŠ (Rajhrad)
  • STATEK LITOBRATŘICE, spol. s r.o. (Litobratřice)
  • Statek Pohořelice, spol. s r.o. (Pohořelice)
  • STAV design s.r.o. (Syrovice)
  • SVĚTLÍK OTAKAR (Rosice)
  • ŠEDRLA HYNEK (Silůvky)
  • ŠENKÝŘ PAVEL (Rebešovice)
  • ŠEVČÍK MIROSLAV, Ing. (Říčany)
  • ŠMÍDOVÁ VĚRA, Mgr. (Bratčice)
  • ŠNEPFENBERG LUKÁŠ (Pasohlávky)
  • ŠNEPFENBERG MILAN (Pasohlávky)
  • ŠOUSTAL MILOŠ (Sobotovice)
  • ŠŤASTNÝ JIŘÍ (Rajhrad)
  • ŠŤASTNÝ JIŘÍ, Ing. (Syrovice)
  • ŠŤASTNÝ VÍT, Ing. (Syrovice)
  • ŠTĚPNIČKA ROMAN (Bratčice)
  • TESAŘ JOSEF, Ing. (Tetčice)
  • TESAŘ ONDŘEJ (Tetčice)
  • TOP TREE, s.r.o. (Říčany)
  • URBÁNEK KAREL (Vlasatice)
  • URBÁNEK VÍTĚZSLAV (Pasohlávky)
  • Ústav pro strukturální politiku v zemědělství,a.s. (Měřín)
  • VAŇÁČEK PETR (Sobotovice)
  • VÍNO PODIVÍN,a.s. (Podivín)
  • Vinofol, s.r.o. (Brno)
  • Vinofrukt, a.s. (Dolní Dunajovice)
  • VOKURKA JAN (Brno)
  • VOKURKA JIŘÍ (Brno)
  • Výzkumný ústav pícninářský, spol. s r.o. (Troubsko)
  • ZD Čebín, družstvo (Čebín)
  • ZEKO Dyjákovice, spol. s r.o. (Dyjákovice)
  • Zemědělská společnost Jiřice u Miroslavi s.r.o. (Jiřice u Miroslavi)
  • Zemědělská společnost Nová Ves s.r.o. (Nová Ves)
  • Zemědělská společnost Vlasatice s.r.o. ()
  • Zemědělské družstvo Hrušovany u Brna (Hrušovany u Brna)
  • Zemědělské družstvo Moravské Knínice (Moravské Knínice)
  • Zemědělské družstvo Rajhradice (Rajhradice)
  • ZEVO Střelice, a.s. (Střelice)

Bruntál

  • AGROFARMA DUBNICE s.r.o. (Úvalno)
  • ALTERAGRA s. r. o. (Jindřichov)
  • ČEČOTKA LADISLAV (Horní Suchá)
  • ČEČOTKA PETER (Horní Suchá)
  • CHYLA MARTIN (Ostrava)
  • JESENICKÉ ZEMĚDĚLSKÉ DRUŽSTVO (Samotišky)
  • KUBA PETR, Ing. (Brno)
  • MUŽÍKOVÁ ALENA (Liptaň)
  • SKALÍK STANISLAV (Jindřichov)
  • SKALÍK STANISLAV (Jindřichov)
  • SMOLÍK VÍTĚZSLAV (Jindřichov)
  • S-Profit Agro s.r.o. (Jindřichov)
  • TICHÁ SOŇA (Samotišky)
  • TICHÁ TEREZA (Samotišky)
  • TICHÝ MARTIN, RNDr. (Olomouc)
  • VOLKMER IVO (Jindřichov)

Břeclav

  • "AGROTREND HRUŠKY", spol. s r.o. (Hrušky)
  • AGRO - Měřín, a.s. (Měřín)
  • AGRO - Měřín, obchodní společnost, s.r.o. (Měřín)
  • AGRO D.U., s.r.o. (Archlebov)
  • AGRO Jevišovice, a.s. (Jevišovice)
  • AGRO KRUMVÍŘ, s.r.o. (Kobylí)
  • Agro Podlužan, a.s. (Prušánky)
  • AGRO Přešovice, a.s. (Jevišovice)
  • AGROFARMA BRUMOVICE, s.r.o. (Višňové)
  • AGROFOOD TRADE a.s. (Modřice)
  • AGROPOL Mikulov, spol. s r.o. (Mikulov)
  • AGROS, s.r.o. (Morkůvky)
  • BALGA JAN (Tvrdonice)
  • BARTOŠ RADEK (Lanžhot)
  • BARTOŠOVÁ ANNA (Lanžhot)
  • Bauer Alexander (Valtice)
  • BIBI LIFE s.r.o. (Brumovice)
  • BIOFARMA VINOFRUKT s.r.o. (Valtice)
  • BLANÁŘ ROMAN, Ing. (Brumovice)
  • BLAŽEK JOSEF (Kostice)
  • BOHEMIA SEKT, s.r.o. (Starý Plzenec)
  • BRUMOVÍN CZ s.r.o. (Olomouc)
  • ČERVINKA JAKUB (Horní Věstonice)
  • ČERVINKA LUKÁŠ (Horní Věstonice)
  • DEDEK DALIBOR, Ing. (Brno)
  • DION CZ s.r.o. (Tvrdonice)
  • DRMOLA JAROSLAV (Březí)
  • DRMOLOVÁ ZDEŇKA (Březí)
  • Farma Pálava s.r.o. (Brno)
  • Farma Podluží s.r.o. (Tvrdonice)
  • FIALA BOHUMIL, Ing. (Klobouky u Brna)
  • FOREST-AGRO spol. s r.o. (Hrušky)
  • FORETNÍK ALEŠ (Krumvíř)
  • FORETNÍK, s.r.o. (Krumvíř)
  • František Král, organic s.r.o. (Břeclav)
  • FUČÍK STANISLAV, Ing. (Mikulov)
  • Gala Vinařství, a.s. (Brno)
  • GARSPOL, s.r.o. (Hlohovec)
  • Gottwald Philip Jaroslav (Klobouky u Brna)
  • Hatecký mlýn s.r.o. (Borkovany)
  • HLAVÁČ MIROSLAV (Březí)
  • HOLEC MAXMILIÁN (Perná)
  • HOLEC STANISLAV, Ing. (Drnholec)
  • HRŇA DUŠAN (Novosedly)
  • Chaklaj, s.r.o. (Brno)
  • CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, a.s. (Valtice)
  • IMRÝŠEK JIŘÍ, Ing. (Brod nad Dyjí)
  • JINDRÁKOVÁ ALENA (Klobouky u Brna)
  • KERN DAVID (Březí)
  • KOPEČKOVÁ EVA (Lišov)
  • KOŘENEK JOSEF (Bavory)
  • KOSÍK MAREK (Tvrdonice)
  • KOSÍK MILAN (Perná)
  • KOŠULIČ JAROSLAV, Ing. (Morkůvky)
  • KŘENOVSKÝ RADOMÍR (Tvrdonice)
  • KŘENOVSKÝ RADOMÍR, Ing. (Tvrdonice)
  • KUPSKÝ ZDENĚK, Ing. (Valtice)
  • Landmann s.r.o. (Mikulov)
  • Lesy České republiky, s.p. (Hradec Králové)
  • LIPOVSKÝ LIBOR (Horní Věstonice)
  • MICHLOVSKÝ MILOŠ, Ing., CSc. (Rakvice)
  • Mikros-vín, Mikulov, kom.spol. (Mikulov)
  • NECHO, spol. s r.o. (Břeclav)
  • OZM - agro, s.r.o. (Klobouky u Brna)
  • PADALÍKOVÁ KLÁRA (Dolní Věstonice)
  • Panonie, z. s. (Litoměřice)
  • PATRIA BIO s.r.o. (Kobylí)
  • PATRIA Kobylí, a.s. (Kobylí)
  • Pavlovín, spol. s r.o. (Velké Pavlovice)
  • PIATTI-FÜNFKIRCHEN MICHAEL, Dr. (Mikulov)
  • POLÁK VLADIMÍR (Velké Hostěrádky)
  • POPELA STANISLAV (Perná)
  • PROCHÁZKOVÁ KATEŘINA (Mikulov)
  • PROKOP JOSEF (Krumvíř)
  • Puchala s.r.o. (Lednice)
  • REINHOLD ELIŠKA (Dolní Dunajovice)
  • Reisten, s.r.o. (Pavlov)
  • Rodinné vinařství Jedlička, Bořetice a.s. (Brno)
  • ROSTĚNICE,a.s. (Rostěnice-Zvonovice)
  • ROŽIVA a.s. (Kašnice)
  • SAZ - AGRO, s.r.o. (Brno)
  • SEVA - FLORA s.r.o. (Valtice)
  • SKOPALÍKOVÁ DAGMAR (Brno)
  • SPIŠIAK ŠTEFAN (Šanov)
  • Společné družstvo Pomoraví (Lanžhot)
  • Statek Valtice s.r.o. (Valtice)
  • SUIGAL CZ s.r.o. (Hrotovice)
  • ŠEBESTA MARTIN (Dolní Dunajovice)
  • ŠEDIVÁ SLAVOMILA (Kašnice)
  • ŠLICHTA JAROSLAV (Hlohovec)
  • Tanzberg Mikulov,a.s. (Bavory)
  • Templářské sklepy Čejkovice, vinařské družstvo (Čejkovice)
  • UHER JOSEF (Lanžhot)
  • V I V A Valtice, s.r.o. (Valtice)
  • VALÍČEK MOJMÍR, Ing. (Perná)
  • VALIHRACH FRANTIŠEK (Krumvíř)
  • VALIHRACH FRANTIŠEK (Krumvíř)
  • VALIHRACH MARTIN (Krumvíř)
  • VĚCHET JAROSLAV (Kašnice)
  • VERITAS spol. s r.o. (Bošovice)
  • VESELÝ LUDĚK (Morkůvky)
  • VESELÝ PAVEL (Židlochovice)
  • VH Agroton s.r.o. (Velké Hostěrádky)
  • Vinařství Čech s.r.o. (Tvrdonice)
  • Vinařství Červinka, spol. s r.o. (Horní Věstonice)
  • VINAŘSTVÍ MIKROSVÍN MIKULOV a.s. (Mikulov)
  • Vinařství Pavlov, spol. s r.o. (Pavlov)
  • Vinařství Šlancar, s.r.o. (Boleradice)
  • VINAŘSTVÍ Velké Bílovice s.r.o. (Velké Bílovice)
  • Vinice MIKULOV s.r.o. (Šardice)
  • Víno D.K.S. spol. s r.o. (Březí)
  • Víno VM s.r.o. (Zaječí)
  • Vinofol, s.r.o. (Brno)
  • Vinofrukt, a.s. (Dolní Dunajovice)
  • VLK LEOPOLD, Ing. (Hlohovec)
  • VODÁK KAREL (Brumovice)
  • VOLAŘÍK MIROSLAV, Ing. (Mikulov)
  • VOTAVA JAROSLAV (Břeclav)
  • WEIGL, spol. s r.o. (Mikulov)
  • ZAHRADNÍČKOVÁ KAMILA (Brno)
  • ZEČI - SADY s.r.o. (Boleradice)
  • ZEČI, spol. s r.o. (Boleradice)
  • ZEMAS, a.s. (Archlebov)
  • ZEMAX Šitbořice, a.s. (Šitbořice)
  • ZEMČÍK JAN (Horní Věstonice)
  • Zemědělské družstvo Bulhary (Bulhary)
  • Zemědělské družstvo Němčičky (Němčičky)
  • Zemědělské družstvo Sedlec u Mikulova (Sedlec)
  • ZEMEK RADEK (Dolní Věstonice)

Česká Lípa

  • Agro Jasenná v.o.s. (Jasenná)
  • AGRO Skalice s.r.o. (Skalice u České Lípy)
  • BENDA VÁCLAV (Chlum)
  • BERÁNEK JAROSLAV, Mgr. (Provodín)
  • Českolipská zemědělská a.s. (Jablonné v Podještědí)
  • Dartex-CX spol. s r.o. (Dubnice)
  • DLABAČOVÁ MARIE (Zahrádky)
  • DUHAJOVÁ MICHAELA (Brniště)
  • Dynamic Cloud s.r.o. (Praha)
  • Farma Lípa s. r. o. (Stružnice)
  • FARMA-SIXTA, s.r.o. (Tuhaň)
  • HARTL VLADIMÍR (Děčín)
  • HARTLOVÁ ZDEŇKA (Kamenický Šenov)
  • Janovická farma, a.s. (Jablonné v Podještědí)
  • KAŠPAROVÁ VERONIKA (Zahrádky)
  • KNOT VÁCLAV (Skalka u Doks)
  • KNOTOVÁ IVANA (Skalka u Doks)
  • Lesy České republiky, s.p. (Hradec Králové)
  • LUKAVCOVÁ IVANA (Velký Valtinov)
  • MAČEK JIŘÍ (Velký Valtinov)
  • MIKADA s.r.o. (Ralsko)
  • NEUBERG FILIP (Noviny pod Ralskem)
  • NEUBERG FILIP (Mimoň)
  • NEUMANN LADISLAV, Ing. (Dubnice)
  • NOSKOVÁ JITKA (Velký Valtinov)
  • ONDŘEJ JAROSLAV (Česká Lípa)
  • P + K, s.r.o. (Okna)
  • PICEK MILAN (Ralsko)
  • PRODUKTA, s.r.o. (Trnovany)
  • ŘÍBEK OLDŘICH (Jestřebí)
  • SOCHOR ALOIS (Provodín)
  • Statek Skalice a.s. (Skalice u České Lípy)
  • Statek Starý Týn s.r.o. (Skalice u České Lípy)
  • STEKLÝ MILOŠ (Chlum)
  • SUCHÝ TOMÁŠ, Ing. (Zahrádky)
  • SYNEK VLADIMÍR (Zákupy)
  • SYNEK VLADIMÍR (Zákupy)
  • ŠTĚRBA MAREK (Stráž pod Ralskem)
  • VECONOVÁ PETRA (Praha)
  • VÍTEK JOSEF (Chlum)
  • VRÁNOVÁ ŠÁRKA (Dubnice)
  • VYHNALÍK VÁCLAV (Provodín)
  • ZEMĚDĚLSKÉ DRUŽSTVO  Š T Ě D R Á  Doksy (Doksy)

České Budějovice

  • AGRIPROD s.r.o. (Hluboká nad Vltavou)
  • DIVIŠ ZDENĚK (Záboří)
  • DIVIŠOVÁ HANA (Záboří)
  • DOSCHKO VÁCLAV (České Budějovice)
  • DVOŘÁKOVÁ ANNA (Záboří)
  • HOMER DOMINIK (Strýčice)
  • Horse Expert s.r.o. (Čakov)
  • HREVUŠOVÁ RADKA (Záboří)
  • CHROMÝ RADEK (Habří)
  • JINDROVÁ LUDMILA, Ing. (Záboří)
  • KADLECOVÁ OLGA (Pištín)
  • KAMLACH JOSEF (Lipí)
  • KAMLACHOVÁ IVA (Lipí)
  • KOČER JAN (Kvítkovice)
  • KOČER ZDENĚK (Kvítkovice)
  • LÍBALOVÁ MIRIAM (Záboří)
  • LUKÁŠ JINDŘICH (Záboří)
  • MIKEŠ VLADIMÍR (Čakov)
  • MRÁZ JAROSLAV (Kvítkovice)
  • MRKVAN JIŘÍ, Ing. (Jankov)
  • NEUŽIL MIROSLAV (Záboří)
  • NOVOTNÁ VĚRA (Hluboká nad Vltavou)
  • PECHA STANISLAV (Kvítkovice)
  • PETRÁCHOVÁ BLAŽENA (Čakov)
  • PODLAHA JAROSLAV (Hrdějovice)
  • PRENER LADISLAV, Ing. (Čakov)
  • PUDIVÍTR JOSEF (Záboří)
  • PUFFER JAROSLAV (Habří)
  • PUFFER ROSTISLAV (Habří)
  • Radošovice20 s.r.o. (Radošovice)
  • REITINGER JIŘÍ (Čakov)
  • RYBA MILOŠ (Čakov)
  • RYBOVÁ MARTA (Čakov)
  • SLÁDEK VÁCLAV (Čakov)
  • SLÁDEK VÁCLAV, Ing. (Záboří)
  • SOUKUP AUGUSTIN (Hluboká nad Vltavou)
  • VLČEK JAN (Záboří)
  • Zemědělské družstvo "Skalka" (Lipí)
  • ZIKMUNDOVÁ MAGDALENA (Čakov)

Český Krumlov

  • Affenzeller s.r.o. (České Budějovice)
  • AGRAR-ORTNER s.r.o. (České Budějovice)
  • AGRO - MAMBAK s.r.o. (Horní Dvořiště)
  • AGRO SVOBODA s.r.o. (Dolní Dvořiště)
  • AGRO Šumava s.r.o. (Horní Planá)
  • Agrobeta MM s.r.o. (Dolní Dvořiště)
  • AGROSPOL ROŽMITÁL NA ŠUMAVĚ s.r.o. (Rožmitál na Šumavě)
  • Bergmüller, s.r.o. (Rožmitál na Šumavě)
  • BIO TOP s.r.o. (České Budějovice)
  • BOLEBRUCH LUKÁŠ (Omlenice)
  • BOROVKA FRANTIŠEK (Brloh)
  • BOROVKA JOSEF (Brloh)
  • Cavalo Černá v Pošumaví s.r.o. (Černá v Pošumaví)
  • DÁNA JAROSLAV (Chvalšiny)
  • DVOŘÁK MARTIN (Černá v Pošumaví)
  • DYRHONOVÁ EVA, Ing. (Horní Planá)
  • Ekofarma Pestřice, s.r.o. (Horní Planá)
  • FARMA DROCHOV s. r. o. (České Budějovice)
  • Farma Pernek s.r.o. (Horní Planá)
  • FOLTIN PAVEL (Brloh)
  • FOLTIN TOMÁŠ (Brloh)
  • GREČNÁROVÁ VLADIMÍRA (Bujanov)
  • HADÁČKOVÁ GABRIELA (České Budějovice)
  • HALDOVÁ MILOSLAVA (Horní Planá)
  • HAVELKA TOMÁŠ (Herálec)
  • JANDA JIŘÍ, Ing. (Horní Planá)
  • JUNGVIRT FRANTIŠEK (Horní Planá)
  • JUNGVIRT FRANTIŠEK (Horní Planá)
  • Kalliste Fritzenwallner s.r.o. (Dolní Dvořiště)
  • KAMÍR VLASTIMIL, Ing. (Chvalšiny)
  • KERIM spol. s r.o. (Přední Výtoň)
  • KONZALOVÁ MARTA (Brloh)
  • KOVÁŘ PAVEL (Frymburk)
  • KUBÁSKOVÁ DANIELA (Bujanov)
  • KUBEČEK LUBOŠ (Loučovice)
  • Kučera - zemědělská s.r.o. (Dolní Dvořiště)
  • KUČERA MIROSLAV (Omlenice)
  • KUČERA MIROSLAV (Horní Stropnice)
  • KUKAČKA PETR (Horní Planá)
  • KŮRKA JIŘÍ, Ing. (Prachatice)
  • LATTNER VÁCLAV (Dolní Dvořiště)
  • LATTNEROVÁ ZDEŇKA (Bujanov)
  • Lesní družstvo obcí Přídolí (Přídolí)
  • LEV LIBOR (Brloh)
  • LINDAUER JOSEF (Brloh)
  • LN agro s.r.o. (Žilov)
  • Madleitner Burkhart s.r.o. (České Budějovice)
  • Malá farma s.r.o. (Český Krumlov)
  • MANI, spol. s r.o. (České Budějovice)
  • Maspol s.r.o. (Brloh)
  • MD - IMMOBILIEN s.r.o. (České Budějovice)
  • MIHALIČ MILAN (Brandýs nad Labem-Stará Boleslav)
  • MILSIMROVÁ KATEŘINA (Dolní Dvořiště)
  • MOKOVÁ EVA (Velešín)
  • MOTTL VÁCLAV (Omlenice)
  • MURÁŇOVÁ LENKA (Dolní Dvořiště)
  • PEJCHA PAVEL, Mgr. (Rožmitál na Šumavě)
  • PERFOLL ROBERT (Přední Výtoň)
  • POJSL JAROSLAV (Rožmitál na Šumavě)
  • POJSL JAROSLAV (Rožmitál na Šumavě)
  • POLANČÍKOVÁ ANNA (Bujanov)
  • PRŮCHA JIŘÍ (Brloh)
  • PUTSCHÖGLOVÁ JARMILA (Bujanov)
  • R - YARD spol. s r.o. (České Budějovice)
  • RENÉS-CUTTING-RANCH spol. s r.o. (Černá v Pošumaví)
  • ROMOF VLADIMÍR (Horní Dvořiště)
  • SITTER s.r.o. (Horní Planá)
  • SPONAR JOSEF (Brloh)
  • STRYCH KAREL (Horní Dvořiště)
  • SVOBODA JOSEF (Kaplice)
  • SVOBODA PAVEL (Kaplice)
  • SVOBODA PAVEL, Ing. (Kaplice)
  • SVOBODA RADEK (Rožmitál na Šumavě)
  • SVOBODOVÁ JITKA (Kaplice)
  • ŠÍP PAVEL (České Budějovice)
  • ŠNEJD DANIEL (Český Krumlov)
  • ŠNOBROVÁ IVANA (Dolní Dvořiště)
  • ŠNOBROVÁ IVANA (Horní Dvořiště)
  • ŠNOBROVÁ KATEŘINA (Dolní Dvořiště)
  • ŠTINDL JOSEF (Rožmitál na Šumavě)
  • ŠULCOVÁ VERONIKA (Dolní Dvořiště)
  • Šumavská zemědělská společnost s.r.o. (Rožmitál na Šumavě)
  • ŠVESTKOVÁ ELIŠKA (České Budějovice)
  • TANCER JIŘÍ (Brloh)
  • TURNHÖFER JAROMÍR (Bujanov)
  • VITEK VÁCLAV (Brloh)
  • VLNIEŠKA JAN (České Budějovice)
  • Vojenské lesy a statky ČR, s.p. (Praha)
  • VRÁŽEK VILIBALD (Bujanov)
  • VYŽRAL MARCEL (Brloh)
  • WUDYOVÁ JAROSLAVA (Kájov)
  • ZAHRADNÍKOVÁ TEREZA (Bujanov)
  • ZÁRYBNICKÝ BOHUSLAV (Omlenice)
  • ZÁRYBNICKÝ BOHUSLAV (Omlenice)
  • ZÁRYBNICKÝ TOMÁŠ (Omlenice)
  • Zemědělské družstvo Brloh se sídlem v Brloze (Brloh)
  • ZWIEFELHOFER MARTIN (Nová Ves)
  • ŽENČUCH JAN (Přední Výtoň)

Děčín

  • AgroRumburk Farming s. r. o. (Praha)
  • BRABENEC PETR (Staré Křečany)
  • FÜHRICHOVÁ VERONIKA (Šluknov)
  • HOMOLOVÁ ZDEŇKA (Staré Křečany)
  • MALÝ MARTIN (Lobendava)
  • RÝDL JOSEF (Rumburk)
  • RÝDL JOSEF (Staré Křečany)
  • SADÍLEK MARTIN (Rumburk)
  • SADÍLEK VLADIMÍR (Rumburk)
  • Statek Hajných s.r.o. (Rumburk)
  • VOMELA ALEŠ (Staré Křečany)

Domažlice

  • AGROFROMA s.r.o. (Koloveč)
  • ALTMAN JAN (Kanice)
  • BERNARD FRANTIŠEK (Úboč)
  • BULTAS VÍT (Horšovský Týn)
  • BULTAS ZDENĚK (Velký Malahov)
  • EKO - Čerchov s.r.o. (Klenčí pod Čerchovem)
  • EKO FARMA Uher spol. s r.o. (Rybník)
  • Farma Lštění s. r. o. (Libkov)
  • HAAS MILAN (Úboč)
  • Häupler Johannes Eddy (Staré Sedliště)
  • HERIAN JAROSLAV (Kanice)
  • HERIAN JAROSLAV (Kanice)
  • HOLECOVÁ ALENA (Plzeň)
  • Holstein Dairy Farms CZ s.r.o. (Spáňov)
  • HYNČÍK TOMÁŠ (Úboč)
  • CHVÁL JAN (Poděvousy)
  • KADLEC JOSEF (Koloveč)
  • KOLROS ANTONÍN (Staňkov)
  • KRÁL LADISLAV (Mezholezy)
  • KUČERA VÁCLAV, Ing. (Hradiště)
  • LEDVINA KAREL (Zahořany)
  • MARTÍNEK PETR, Ing. (Osvračín)
  • STRAKA JOSEF (Domažlice)
  • ŠLAIS BOHUSLAV (Němčice)
  • ŠLAJS FRANTIŠEK (Koloveč)
  • TŘESOHLAVÁ MARIE, Ing. (Plzeň)
  • TŘESOHLAVÝ JIŘÍ, Ing. (Plzeň)
  • VÍZNER VÁCLAV, Ing. (Kout na Šumavě)
  • VRBA VÁCLAV (Osvračín)
  • WASTWILL, s.r.o. (Blížejov)
  • WIPEMIA, spol. s r. o. (Hradiště)
  • Zemědělská akciová společnost Koloveč (Koloveč)
  • ZEVAP a.s. (Bělá nad Radbuzou)
  • ZKS AGRO ZAHOŘANY s.r.o. (Zahořany)

Frýdek-Místek

  • RenoFarma Kozlovice, a.s. (Kozlovice)

Havlíčkův Brod

  • AGRO Liboměřice a.s. (Mladoňovice)
  • AGRO Modlíkov spol. s r.o. (Modlíkov)
  • AGROKOM. s.r.o. (Brzkov)
  • AUGUSTIN VLASTISLAV (Přibyslav)
  • BOHÁČ JOSEF (Maleč)
  • BROŽ MARTIN (Květinov)
  • BROŽ MIROSLAV (Květinov)
  • BRUKNER VÁCLAV (Krátká Ves)
  • BUKOVJAN MARTIN (Přibyslav)
  • BUKOVJANOVÁ EVA (Přibyslav)
  • CUDLÍN JAN (Bojiště)
  • ČERVENÝ BOHUMIL (Herálec)
  • Dobrosev, a.s. (Dobronín)
  • DOLÁKOVÁ EVA (Pohled)
  • DOLEŽAL MICHAL (Dlouhá Ves)
  • DOLEŽAL RADEK (Dlouhá Ves)
  • DOMKÁŘ KAREL, Ing. (Chotěboř)
  • DOUCHA DAVID (Květinov)
  • DOUCHA JAROSLAV (Česká Bělá)
  • DVOŘÁK PAVEL (Skorkov)
  • EIS JAN (Pohled)
  • ELIÁŠ FRANTIŠEK (Olešenka)
  • ENDRLE PETR (České Budějovice)
  • EUROFARMS JIHLAVA s.r.o. (Jihlava)
  • F A D O M s.r.o. (Dolní Město)
  • Farma Květinov, s.r.o. (Praha)
  • FARMA ÚHOŘILKA s.r.o. (Úhořilka)
  • Ferosym, spol. s r.o. (Praha)
  • FIKAR LUBOŠ (Česká Bělá)
  • FRÜHBAUER JAN (Česká Bělá)
  • HEILAND ANTONÍN (Přibyslav)
  • HLADÍK LUBOR (Havlíčkův Brod)
  • HLÍDEK MILOŠ (Kožlí)
  • HRUBÝ JAN (Přibyslav)
  • HRUBÝ VÁCLAV, Ing., CSc. (Mezouň)
  • HRUBÝ ZDENĚK (Přibyslav)
  • HŮRKA MILAN (Havlíčkův Brod)
  • HUSÁK VÁCLAV (Kožlí)
  • HYRŠ VÁCLAV (Šlapanov)
  • CHADIM JIŘÍ (Humpolec)
  • JANŮ JAROMÍR (Přibyslav)
  • JAROŠ DUŠAN (Česká Bělá)
  • JAROŠ MICHAL (Česká Bělá)
  • JAROŠ VÁCLAV (Česká Bělá)
  • JAROŠOVÁ PETRA (Česká Bělá)
  • JELÍNEK JOSEF (Kojetín)
  • JELÍNEK MILAN (Jeřišno)
  • JELÍNEK TOMÁŠ (Jeřišno)
  • JELÍNKOVÁ HANA (Jeřišno)
  • JEŘÁBEK DAVID (Bojiště)
  • JEŘÁBEK JOSEF, Ing. (Bojiště)
  • JEŘÁBEK MIROSLAV, Ing. (Bojiště)
  • JEŽEK JOSEF (Havlíčkův Brod)
  • KADLEC RADEK (Kamenná Lhota)
  • KASAL JOSEF (Přibyslav)
  • KAVENSKÝ ZDENĚK (Jeřišno)
  • KLEMENT MARTIN (Dlouhá Ves)
  • KONČEL PAVEL (Hněvkovice)
  • KRPÁLEK JAN, Ing. (Úsobí)
  • KRPÁLEK TOMÁŠ (Úsobí)
  • KUNSTAR PAVEL (Přibyslav)
  • LAZAR FRANTIŠEK (Jiřice)
  • LUKA spol. s r. o. (Česká Bělá)
  • LUKAČINA JOSEF (Dlouhá Ves)
  • MALÝ VOJTĚCH (Lípa)
  • MED BOŘEK (Herálec)
  • MED BOŘEK (Herálec)
  • MERUNKA JAROSLAV (Havlíčkův Brod)
  • MICHKOVÁ LUDMILA (Kožlí)
  • MUSIL JIŘÍ (Olešenka)
  • MUSIL JOSEF (Přibyslav)
  • MUSIL LUKÁŠ, Ing. (Olešenka)
  • MUSIL ZDENĚK (Olešenka)
  • MYSLIVEČEK RADEK (Ledeč nad Sázavou)
  • MYSLIVEČEK ROMAN (Hněvkovice)
  • NATUR HB, s.r.o. (Havlíčkův Brod)
  • NEDBAL MIROSLAV (Maleč)
  • NEUWIRTH JOSEF (Pohled)
  • NOVÁK MIROSLAV (Dobronín)
  • NOVÁK TOMÁŠ (Kochánov)
  • NOVOTNÝ JAN (Dlouhá Ves)
  • NOVOTNÝ VLADIMÍR (Přibyslav)
  • OSIVA a.s. (Přibyslav)
  • Pajer Antonín (Hněvkovice)
  • PECA TOMÁŠ (Bojiště)
  • PECOVÁ IVA (Bojiště)
  • PĚCH JAN, Ing. (Modlíkov)
  • POMETLO KAREL (Přibyslav)
  • POMETLO MARTIN (Přibyslav)
  • RÉRYCH ZDENĚK (Dlouhá Ves)
  • ROSECKÝ MILOŠ (Sirákov)
  • ŘEHOŘKA MILAN (Přibyslav)
  • Sativa Keřkov šlechtitelská s.r.o. (Praha)
  • Sativa Keřkov, a.s. (Praha)
  • SATRAPA LADISLAV (Havlíčkův Brod)
  • SEDLÁČEK LUBOŠ (Věžnice)
  • SEDLÁČEK LUDVÍK (Havlíčkův Brod)
  • SOUČEK OTA (Kamenná)
  • SSHB AGRO s.r.o. (Havlíčkův Brod)
  • STEHLÍK STANISLAV (Havlíčkův Brod)
  • STRAŠIL PETR (Nové Město na Moravě)
  • STRNAD JAROMÍR (Ždírec)
  • STRNADOVÁ VERONIKA (Ždírec)
  • SVOBODA VOJTĚCH (Nejepín)
  • ŠEDOVÁ MARIE (Kojetín)
  • ŠOTOLA ZDENĚK (Herálec)
  • ŠRÁMEK VÁCLAV, Ing. (Havlíčkův Brod)
  • ŠTĚDRÝ JAN, Ing. (Krátká Ves)
  • ŠTĚPÁN ZDENĚK (Havlíčkova Borová)
  • ŠVEC KAREL (Trpišovice)
  • ŠVOMA JAROSLAV (Dlouhá Ves)
  • TECL LUBOŠ (Česká Bělá)
  • TUREK FRANTIŠEK, Ing. (Načešice)
  • URBAN JAN (Běstvina)
  • URBAN JIŘÍ (Běstvina)
  • VENC ZDENĚK (Přibyslav)
  • Vesa Česká Bělá, a.s. (Česká Bělá)
  • VLČEK JAN (Olešenka)
  • VLČEK JAN (Olešenka)
  • VLČKOVÁ HELENA (Olešenka)
  • VOTAVA LIBOR (Přibyslav)
  • VYTLAČIL JOSEF (Přibyslav)
  • VYTLAČIL MARTIN, Bc. (Malá Losenice)
  • ZAŇÁKOVÁ JANA (Žirovnice)
  • ZAS Věž, a.s. (Věž)
  • ZBORTEK JOSEF (Krátká Ves)
  • Zemědělská výroba Bartoušov s.r.o. (Praha)
  • Zemědělské družstvo Bystřina se sídlem v Olešence (Olešenka)
  • Zemědělské družstvo Maleč (Maleč)
  • Zemědělské družstvo Pozovice (Štoky)
  • Zemědělské družstvo Štoky (Štoky)
  • Zemědělské družstvo Velká Losenice (Velká Losenice)
  • Zemědělské obchodní družstvo v Herálci (Herálec)
  • ZEMKO Kožlí a.s. (Kožlí)
  • ZMEK TOMÁŠ (Praha)

Hradec Králové

  • Agro NEYRINCK s.r.o. (Chlumec nad Cidlinou)
  • ACHP, spol. s r.o. Hradec Králové (Hradec Králové)
  • AKRA, spol. s r.o. (Třebechovice pod Orebem)
  • ANDREJSOVÁ JANA (Smiřice)
  • BAČINA MAREK, Mgr. (Borek)
  • BUDINSKÝ MIROSLAV (Výrava)
  • CABICAR VÁCLAV (Hradec Králové)
  • ČERNÁ MILUŠE (Benátky)
  • ČERNÍK JOSEF, Ing. (Vyšehněvice)
  • ČERNÝ EVŽEN (Smiřice)
  • ČERNÝ JIŘÍ, Ing., Ph.D. (Benátky)
  • ČERNÝ MARTIN, Ing. (Hradec Králové)
  • ČERNÝ MILOSLAV (Rokytno)
  • ČERNÝ PETR (Hořiněves)
  • Česká osiva Chlumec spol. s r.o. (Nové Město)
  • ČIPERA PETR (Hradec Králové)
  • DAŠEK JIŘÍ (Bukovina nad Labem)
  • DOLEŽAL JAN (Hradec Králové)
  • DOTŘEL JAROMÍR (Jeníkovice)
  • DUŠEK JOSEF (Černilov)
  • ERBAN JAROSLAV, Bc. (Jaroměř)
  • ERLER JAKUB (Osice)
  • Farma Cattle s.r.o. (Strašov)
  • Farma Polák, s.r.o. (Lochenice)
  • FARMA POUR s.r.o. (Hradec Králové)
  • FARMA ROUDNICE, spol. s r.o. (Roudnice)
  • FIRMAN PAVEL (Hradec Králové)
  • FytAgro s.r.o. (Všestary)
  • FytEko s.r.o. (Všestary)
  • HAVRÁNEK RUDOLF, MUDr. (Hradec Králové)
  • HAVRDA LADISLAV (Habřina)
  • HNG - Czech s.r.o. (Librantice)
  • HODEK ZDENĚK (Hradec Králové)
  • HOLEČEK LADISLAV (Benátky)
  • HOLEČEK PAVEL (Benátky)
  • HOLEČEK PETR (Benátky)
  • HOLEČKOVÁ MONIKA (Benátky)
  • HRDINA LUDĚK (Roudnice)
  • CHARBUSKÝ MILAN (Roudnice)
  • JANDA PAVEL, Ing. (Nové Město)
  • JEŽEK VÁCLAV (Lhota pod Libčany)
  • KEJKLÍČEK FRANTIŠEK (Hradec Králové)
  • KEJKLÍČEK ROMAN (Hradec Králové)
  • KLAPKA MILOSLAV (Roudnice)
  • KNEJP VÁCLAV (Holohlavy)
  • KOMAL - AGRI s.r.o. (Boháňka)
  • KRESL DUŠAN (Stěžery)
  • KUBEC JAROSLAV (Praskačka)
  • KUBEC ZDENĚK (Praskačka)
  • KUČERA FRANTIŠEK (Hradec Králové)
  • KUTÍK JAN (Smiřice)
  • LHOTÁK JAROSLAV (Chudeřice)
  • MACHEK JAN (Hradec Králové)
  • MALÝ VÁCLAV (Rožnov)
  • NEKNĚZ JAROSLAV (Stará Voda)
  • NĚMEČEK RADEK, Ing., Ph.D. (Hořice)
  • PLOTIŠŤSKÁ ZELENINA - HAK s.r.o. (Hradec Králové)
  • PODRAZIL JOSEF (Puchlovice)
  • POLABÍ Vysoká, a.s. (Vysoká nad Labem)
  • POLÁK JOSEF (Lochenice)
  • POLÁK ROMAN, Ing. (Lochenice)
  • POLÁK ZDENĚK (Hradec Králové)
  • PROKEŠ JIŘÍ (Černilov)
  • REJCHRT VLADIMÍR, Ing. (Rasošky)
  • REJNEK MICHAL (Borek)
  • REJNEK ZDENĚK (Borek)
  • ROLANA s.r.o. (Černilov)
  • Rolnická a.s. Králíky (Králíky)
  • Rovina Písek, a.s. (Písek)
  • SALAVEC LUKÁŠ (Vysoká nad Labem)
  • SMOTLACHA MICHAL (Hradec Králové)
  • SOUČEK JAROSLAV (Hradec Králové)
  • SOUČEK JIŘÍ (Předměřice nad Labem)
  • SOUČEK JIŘÍ (Předměřice nad Labem)
  • SOUKAL LADISLAV (Rokytno)
  • STATEK KYDLINOV s.r.o. (Hradec Králové)
  • SVÍČKA VLADIMÍR (Černilov)
  • ŠPICAR JAN (Hvozdnice)
  • ŠVADLENKA FILIP (Lhota pod Libčany)
  • ŠVARZ JAROSLAV (Hradec Králové)
  • ULRICH JIŘÍ (Boharyně)
  • VACHEK ZDENĚK (Černilov)
  • VH Agroprodukt, spol. s r.o. (Hradec Králové)
  • VÝRAVSKÝ TOMÁŠ (Habřina)
  • VÝRAVSKÝ ZBYŠEK, Ing. (Habřina)
  • Zemědělské družstvo Chýšť (Chýšť)
  • Zemědělské družstvo Nechanice (Nechanice)
  • Zemědělské družstvo Všestary (Všestary)
  • ZKUŠEBNÍ STANICE NECHANICE, s.r.o. (Nechanice)
  • ZOBINOVÁ JANA (Hradec Králové)
  • ZS Kratonohy a.s. (Kratonohy)

Cheb

  • BAROCHOVÁ JANA MARIETA (Prameny)
  • CETKOVSKÝ JAN (Odrava)
  • CETKOVSKÝ MILOŠ (Odrava)
  • ČERNÝ JAKUB (Cheb)
  • DELLINGER JIŘÍ (Třebeň)
  • Döllinger Herbert Konrad (Cheb)
  • Doubravský Arab, s.r.o. (Lipová)
  • DROFA ROMAN (Cheb)
  • ERPS TOMÁŠ (Teplá)
  • EURAGRI s.r.o. (Praha)
  • Frank Lorenz Andreas (Cheb)
  • GOSL s.r.o. (Lipová)
  • HOŘEJŠÍ KAREL (Nový Kostel)
  • CHIMIČ JAROMÍR (Mariánské Lázně)
  • CHLUP JAROSLAV (Nečtiny)
  • JANOVSKÝ JINDŘICH, Ing. (Dolní Žandov)
  • JAŠOVÁ KRISTÝNA (Útvina)
  • K&SL s.r.o. (Františkovy Lázně)
  • KASTL ALEŠ (Nový Kostel)
  • KASTL MARTIN (Nový Kostel)
  • KASTL MICHAEL (Nový Kostel)
  • KUŽEL ADAM (Nebanice)
  • LOTZ JOSEF (Třebeň)
  • NYKL ZDENĚK (Mariánské Lázně)
  • RACHVALSKÁ LUCIE (Dolní Žandov)
  • RŮŽIČKA MIROSLAV (Lipová)
  • ŘEZNÍČKOVÁ MIROSLAVA, Ing. (Cheb)
  • SOLAŘOVÁ MILENA (Mnichov)
  • SPCH s.r.o. (Zbiroh)
  • Statek Vodňanský s.r.o. (Blíževedly)
  • SÝKORA PAVEL (Mariánské Lázně)
  • ŠÍMA MARTIN (Cheb)
  • ŠÍMOVÁ MARCELA, Ing. (Cheb)
  • TRSTENSKÁ BARBORA, Ing. (Dolní Žandov)
  • TŮMA OLDŘICH (Mariánské Lázně)
  • TŮMOVÁ ANNA, Ing. (Mariánské Lázně)
  • VALEŠKA MILOSLAV (Františkovy Lázně)
  • Weiß Franz Siegfried (Cheb)
  • Wolfrum Andreas Johannes (Františkovy Lázně)
  • ZELINKA DAVID (Nový Kostel)

Chomutov

  • AGRAG s.r.o. (Nový Kostel)
  • Anděl Agro s. r. o. (Žatec)
  • BARTOŠ JAN (Praha)
  • BARTOŠ JAN (Praha)
  • HAMÁČEK LUKÁŠ (Račetice)
  • JAŠURKOVÁ MIKUTOVÁ GABRIELA, MVDr. (Březno)
  • JEŽEK MILOŠ (Račetice)
  • JEŽEK MILOŠ (Radonice)
  • KEJŘ JIŘÍ (Všestudy)
  • KOBZA OLDŘICH (Kadaň)
  • KOPECKÝ JIŘÍ (Račetice)
  • LÍSKOVEC MARCEL (Březno)
  • N.E.P. Investment s.r.o. (Praha)
  • PECA VLADIMÍR (Račetice)
  • RYŠAVÝ JOSEF (Račetice)
  • RYŠAVÝ JOSEF (Račetice)
  • RYŠAVÝ MICHAL (Račetice)
  • ŠTILLER PAVEL (Kadaň)

Chrudim

  • AGRISERVIS KOPECKÝ s.r.o. (Bylany)
  • Agrodružstvo Jeníkovice (Jeníkovice)
  • AGRO-SLUŽBY SECKÝ s.r.o. (Morašice)
  • AGROSPOL HOSTOVICE, a.s. (Pardubice)
  • Agroterra East s.r.o. (Pardubice)
  • BRICHTOVÁ PETRA (Skuteč)
  • CIMBUREK VÁCLAV (Skuteč)
  • CristalTech s.r.o. (Skuteč)
  • ČAPSKÁ VLASTA (Čepí)
  • DANĚK JOSEF (Pokřikov)
  • DOLEŽAL STANISLAV (Heřmanův Městec)
  • DOLEŽALOVÁ LENKA (Hošťalovice)
  • Družstvo Agricola Bylany (Lány)
  • Farma Bouška s.r.o. (Skuteč)
  • FARMA SALAVA spol. s r. o. (Proseč)
  • FERSTAR AGRO s.r.o. (Chrudim)
  • FILIPI PAVEL (Leštinka)
  • GOTTWALDOVÁ STANISLAVA (Stolany)
  • GREGOR MIROSLAV (Chrast)
  • HÖCK JAN, Ing. (Stolany)
  • HOLUB KAMIL (Míčov-Sušice)
  • HOLUBOVÁ HANA (Míčov-Sušice)
  • HOUDKOVÁ LENKA (Ostřešany)
  • HOUSKA HUBERT (Žehušice)
  • HRUBEŠ PETR (Vejvanovice)
  • HRUŠTINEC JOSEF (Tisovec)
  • CHALUPNÍK ZDENĚK (Skuteč)
  • CHVOJKA PAVEL (Stolany)
  • Ing. Jan Höck, s.r.o. (Stolany)
  • JELÍNEK BOHUMIL (Trojovice)
  • JELÍNEK BOHUMIL (Chrast)
  • JELÍNEK TOMÁŠ (Hrochův Týnec)
  • JIROUSKOVÁ GABRIELA (Třemošnice)
  • KLUSOŇ FRANTIŠEK (Skuteč)
  • KLUSOŇ MILAN (Skuteč)
  • KUČERA ZDENĚK (Třibřichy)
  • Lesy České republiky, s.p. (Hradec Králové)
  • MÁDLO ROMAN (Bylany)
  • Malečská zemědělská s.r.o. (Maleč)
  • MAŠÍN RADEK (Stojice)
  • MILIÁN JAROSLAV (Perálec)
  • MYŠKOVÁ VĚRA (Chlumětín)
  • NAVRÁTIL JOSEF (Třemošnice)
  • NOVOTNÝ MARTIN (Luže)
  • NOVOTNÝ MILAN (Horka)
  • NOVOTNÝ PAVEL (Skuteč)
  • NOVOTNÝ PETR (Skuteč)
  • Oseva Agri Chrudim, a.s. (Kočí)
  • P. S. JEZBOŘICE s. r. o. (Praha)
  • PALENT-ZENPRO s.r.o. (Pardubice)
  • PĚGŘIMOČ RADEK (Hroubovice)
  • PRAVDA BOHUMIL (Honbice)
  • První zemědělská a.s. Tuněchody (Tuněchody)
  • S O M A s.r.o. (Morašice)
  • SELGEN, a. s. (Praha)
  • SLEZÁK LUBOR, Ing. (Tuněchody)
  • SLEZÁK LUBOR, Ing. (Tuněchody)
  • SOUČKOVÁ IVANA (Stolany)
  • SVOBODA ALEŠ (Ostřešany)
  • SVOBODA JIŘÍ (Holetín)
  • SVOBODA MILAN (Holetín)
  • SVOBODOVÁ ANDREA (Holetín)
  • SVOBODOVÁ HEDVIKA (Holetín)
  • ŠAFRÁNEK JAROSLAV (Heřmanův Městec)
  • ŠAFRÁNEK MICHAL, Bc. (Heřmanův Městec)
  • ŠETINA JIŘÍ (Perálec)
  • ŠÍR JIŘÍ (Svratouch)
  • ŠŤASTNÝ PAVEL (Skuteč)
  • ŠTĚŇHOVÁ RENATA (Heřmanův Městec)
  • TÁBORSKÝ MARTIN (Přestavlky)
  • TOPIČ JAKUB (Pardubice)
  • TOPIČ LADISLAV (Pardubice)
  • TUREK FRANTIŠEK, Ing. (Načešice)
  • TUREK JIŘÍ (Načešice)
  • VRÁTIL LUKÁŠ (Skuteč)
  • VRÁTIL ROMAN (Skuteč)
  • Zderaz, zemědělské družstvo (Zderaz)
  • Zemědělské družstvo vlastníků Mrákotín (Mrákotín)
  • ZITKO JAN (Praha)

Jičín

  • ADAMEC STANISLAV (Kopidlno)
  • ADAMEC ZDENĚK (Kopidlno)
  • BUCEK VÁCLAV (Cholenice)
  • CUKO Jičín s.r.o. (Kopidlno)
  • DUFEK RADEK (Konecchlumí)
  • FEJFAR JAN (Kovač)
  • FEJFAR JAN (Konecchlumí)
  • HALBRŠTAT LIBOR (Lužany)
  • HALBRŠTATOVÁ MONIKA (Lužany)
  • HAVRÁNEK TOMÁŠ, Ing. (Choťánky)
  • HNÍZDO JAROSLAV (Vršce)
  • HUBÁLOVSKÝ MILOŠ (Kopidlno)
  • HUDEC PETR (Jičíněves)
  • JANČA ALEŠ (Kopidlno)
  • KAISER JOSEF (Jičíněves)
  • KLOUZA ROMAN (Radim)
  • KNAP PAVEL, Ing. (Lužany)
  • KOŇÁK LUBOŠ (Cholenice)
  • KOŇÁKOVÁ LENKA (Cholenice)
  • KŘÍŽ VRATISLAV (Radim)
  • KUČERA JAN, Bc. (Konecchlumí)
  • KUČERA MILOSLAV, Ing. (Lužany)
  • KUČERA ONDŘEJ (Lužany)
  • KUČEROVÁ JITKA (Konecchlumí)
  • LIBÁNSKÁ TEREZA (Češov)
  • LIBÁNSKÝ VLADIMÍR (Češov)
  • Lužanská zemědělská a.s. (Lužany)
  • MATĚJKA PETR (Jičín)
  • MAZÁNEK JIŘÍ, Ing. (Žernov)
  • MLEJNEK VLADIMÍR (Žeretice)
  • NOŽIČKA JAROMÍR (Konecchlumí)
  • ORTOVÁ LUDMILA (Starý Bydžov)
  • PERSEUS, a.s. (Běchary)
  • První zemědělská Záhornice, a.s. (Záhornice)
  • RONOVKA, spol. s r.o. (Oskořínek)
  • RYGL TOMÁŠ (Kněžice)
  • ŘEHÁK JIŘÍ (Konecchlumí)
  • ŘEHÁK PETR (Konecchlumí)
  • SEDLÁČEK RADOMÍR (Nová Paka)
  • SPLÍTEK JOSEF (Lužany)
  • Sportovní stáj ALIANCE Jičín s.r.o. (Jičín)
  • ŠOLTYS JAROSLAV (Jičín)
  • Zemědělská společnost Radim a.s. (Soběraz)
  • ZOUBEK ZDENĚK (Vršce)

Jihlava

  • A G R O Hybrálec, s.r.o. (Hybrálec)
  • AGRA Brtnice, a.s. (Brtnice)
  • AGRO - STONAŘOV,družstvo (Stonařov)
  • AGRO družstvo vlastníků Puklice (Puklice)
  • ANDERLE JAROMÍR (Malý Beranov)
  • BÁRTŮ ZDENĚK, Mgr. (Olší)
  • BENEŠOVÁ LENKA (Třešť)
  • Biofarma Sasov s.r.o. (Jihlava)
  • BLECHA MILAN (Dyjice)
  • BRLICOVÁ JARMILA (Třešť)
  • BRTNÍK MILOŠ (Dyjice)
  • CAHA KAMIL (Brtnice)
  • CAHOVÁ MICHAELA (Brtnice)
  • DEUTSCHAROVÁ RENÁTA (Čížov)
  • DEUTSCHAROVÁ VERONIKA (Čížov)
  • Dobrosev, a.s. (Dobronín)
  • DOLEŽAL JAROMÍR (Puklice)
  • DOLEŽAL PAVEL (Hostětice)
  • Družstvo vlastníků Batelov (Batelov)
  • Družstvo Vysočina (Polná)
  • DUBEN PETR (Ždírec)
  • Eko-hvězda s.r.o. (Bohuslavice)
  • EUROFARMS JIHLAVA s.r.o. (Jihlava)
  • FARMA Vysočina s.r.o. (Černá)
  • HAWERLAND JAKUB (Kostelec)
  • HAŽMUKA MIROSLAV (Brtnice)
  • HOFHANZL ABRAHAM, Mgr. (Batelov)
  • HOCH JAROSLAV (Luka nad Jihlavou)
  • HOS ZDENĚK (Brtnice)
  • HRADECKÝ KAREL (Jihlava)
  • HUSTÁK JIŘÍ (Telč)
  • CHALUPA FRANTIŠEK (Urbanov)
  • CHROMÝ OLDŘICH (Kamenná)
  • CHROMÝ RADEK (Kamenná)
  • JANÁK VÍT (Třešť)
  • JAROŠ JIŘÍ (Věžnička)
  • KADLEC VÁCLAV (Dyjice)
  • KAMARYT JOSEF (Telč)
  • KAMARYT JOSEF, Ing. (Telč)
  • KAMARYT VÍT (Telč)
  • KAMARYTOVÁ MARIE (Telč)
  • KAREL JAN (Volevčice)
  • KAŠÍK VLADIMÍR (Polná)
  • KAŠÍKOVÁ JITKA (Rybné)
  • KLÍMA MARTIN (Jihlava)
  • KLIMENT STANISLAV (Ždírec)
  • KOMÍN VÍTĚZSLAV (Telč)
  • KOMÍN VÍTĚZSLAV (Telč)
  • KREJČÍ FRANTIŠEK (Telč)
  • KREJČÍŘ VÁCLAV, Ing. (Zvolenovice)
  • KREJČÍŘOVÁ KRISTÝNA (Zvolenovice)
  • KREJČÍŘOVÁ VACKOVÁ VERONIKA (Plandry)
  • KREUZ JAROSLAV (Stonařov)
  • KRIEGSMANN MILOŠ (Dobronín)
  • KUDRNÁČOVÁ MARIE (Telč)
  • LOJDA KAREL, Ing. (Sedlejov)
  • LUČINA Dolní Němčice spol. s r.o. (Dačice)
  • LUKA, a.s. (Vysoké Studnice)
  • LYSÝ VLADIMÍR (Třešť)
  • MAREK JAN (Řásná)
  • MATĚJKA MILOŠ (Krahulčí)
  • MATĚJŮ PETR (Černíč)
  • MÁTL JIŘÍ (Kozlov)
  • MEDIPO AGRAS H.B., spol. s r.o. (Havlíčkův Brod)
  • MEDIPO AGRAS JIHLAVA s.r.o. (Jihlava)
  • NECHVÁTALOVÁ PETRA (Pavlov)
  • NOSEK PAVEL (Mysliboř)
  • NOVÁK FRANTIŠEK (Třešť)
  • NOVÁK JIŘÍ (Jamné)
  • NOVÁK MIROSLAV (Dobronín)
  • NOVÁK PAVEL (Rybné)
  • NOVÁK STANISLAV (Jamné)
  • PÁRAL JAROSLAV (Mysliboř)
  • PAVLÍČEK JAROMÍR (Dyjice)
  • PÍZA MARTIN (Krahulčí)
  • PROFIT, s.r.o. (Měšín)
  • PUCHTA PAVEL (Měšín)
  • ROSA VÍT (Hodice)
  • ROSOVÁ EVA (Hodice)
  • RYCHTECKÝ JAN (Vyskytná nad Jihlavou)
  • RYCHTECKÝ MILAN (Kozlov)
  • SANKOT JIŘÍ (Vyskytná)
  • SENECO, spol. s r.o. (Polná)
  • SE-NO-ŠI, s.r.o. (Jihlava)
  • SKLENÁŘ JOSEF (Jihlava)
  • SLÁMA JIŘÍ (Kamenná)
  • SMOLÍN KAREL (Telč)
  • SOUČEK ANTONÍN (Kamenná)
  • SOUČEK OTA (Kamenná)
  • Statek Telč, spol. s r.o. (Telč)
  • STRNAD JAROMÍR (Ždírec)
  • STRNAD JAROMÍR (Ždírec)
  • STRNADOVÁ VERONIKA (Ždírec)
  • SUCHÝ LUKÁŠ (Mrákotín)
  • SVOBODA MARTIN (Telč)
  • SVOBODA VLADIMÍR, Ing. (Telč)
  • SVOBODA ZDENĚK (Telč)
  • SVOBODOVÁ LIBUŠE (Telč)
  • ŠAŠEK VLADIMÍR (Rantířov)
  • ŠÍMA ROBERT (Čížov)
  • ŠIMEK ZDENĚK (Nadějov)
  • ŠINDLER PETR (Hostětice)
  • ŠKARKOVÁ LUDMILA (Černíč)
  • ŠTREJBAR LADISLAV (Třešť)
  • ŠVÍKA DAVID (Luka nad Jihlavou)
  • ŠVÍKOVÁ HANA (Luka nad Jihlavou)
  • TESAŘ OLDŘICH (Polná)
  • TLAČBABA JIŘÍ (Jamné)
  • TLAČBABA LUBOŠ (Jamné)
  • TLAČBABA MARTIN (Jamné)
  • TLAČBABA MIROSLAV, Ing. (Jamné)
  • TLAČBABA VLADIMÍR (Jamné)
  • TLAČBABA ZBYNĚK (Jamné)
  • Ústav pro strukturální politiku v zemědělství,a.s. (Měřín)
  • VH AGRO s.r.o. (Hybrálec)
  • VOMELA MARTIN (Věžnička)
  • WASSERBAUER VÁCLAV (Kamenná)
  • ZAHRADNÍK FRANTIŠEK (Třešť)
  • ZAHRADNÍK LUKÁŠ (Třešť)
  • ZAHRADNÍKOVÁ PETRA (Třešť)
  • ZÁVODSKÝ JAROSLAV (Třešť)
  • Zemědělec, spol. s r.o. (Velký Beranov)
  • Zemědělská společnost Zhoř a.s. (Zhoř)
  • Zemědělské družstvo "Roštýn" (Hodice)
  • Zemědělské družstvo Mysletice, družstvo (Mysletice)
  • Zemědělské družstvo Pozovice (Štoky)
  • Zemědělské družstvo Rácov (Batelov)
  • Zemědělské družstvo Sedlejov (Sedlejov)
  • Zemědělské družstvo Telč (Telč)
  • Zemědělské družstvo Velký Beranov (Velký Beranov)
  • ZVOZD "Horácko", družstvo (Opatov)

Jindřichův Hradec

  • AGROBLÁHA s.r.o. (Rodvínov)
  • ART CLUB, s.r.o. (Horní Radouň)
  • BARTOŠ FRANTIŠEK (Nová Olešná)
  • BERKA ZDENĚK, RNDr. (Bednáreček)
  • BIERNAT RUDOLF (Nová Včelnice)
  • BÍLKOVÁ ELIŠKA (Rodvínov)
  • BÍLKOVÁ MILADA (Rodvínov)
  • BLÁHA PETR (Rodvínov)
  • DAUMANN PAVLA (Kamenný Malíkov)
  • DRBAL JINDŘICH, Ing. (Jindřichův Hradec)
  • Farma Plasná s.r.o. (Pluhův Žďár)
  • Fübiko, spol. s r.o. (Rodvínov)
  • FÜLLSACK VLASTIMIL (Rodvínov)
  • GRÜNN DANIEL (Rodvínov)
  • GRUNT LOVĚTÍN, s.r.o. (Jarošov nad Nežárkou)
  • HASLACHEROVÁ KARIN, Ing. (Rodvínov)
  • HOŠEK LUBOŠ (Rodvínov)
  • HOUŠKA VLASTIMIL (Jarošov nad Nežárkou)
  • HRABINOVÁ JANA (Kostelní Radouň)
  • HRBEK MARTIN (Popelín)
  • HRONEK JIŘÍ (Strmilov)
  • HULÍKOVÁ OLGA (Bednárec)
  • CHMELÍK JAN (Rodvínov)
  • JS-AGRO s. r. o. (Strmilov)
  • KAREL TOMÁŠ (Nová Včelnice)
  • KAŠPAROVÁ RENATA (Horní Radouň)
  • KAŠPARŮ MIROSLAV (Kamenný Malíkov)
  • KOLÁŘ JAROSLAV (Jindřichův Hradec)
  • KOLÁŘ MARTIN (Jarošov nad Nežárkou)
  • KOLÁŘ MARTIN (Nová Včelnice)
  • KOLÁŘ RUDOLF (Jarošov nad Nežárkou)
  • KOLÁŘ VENANC (Jindřichův Hradec)
  • KRYZÁNEK PAVEL (České Budějovice)
  • MEDEK VLASTIMIL (Rodvínov)
  • MEDEK VLASTIMIL (Rodvínov)
  • MERTOVÁ HANA (Jarošov nad Nežárkou)
  • MILÁČEK OLDŘICH (Kostelní Radouň)
  • MILÁČEK VÍT (Kostelní Radouň)
  • MÜLLER JAROSLAV (Popelín)
  • NĚMEC JAN (Horní Skrýchov)
  • ONDŘEJ JOSEF (Jarošov nad Nežárkou)
  • ONDŘEJ MILAN (Jarošov nad Nežárkou)
  • PÉČ BOHUMÍR (Bořetín)
  • SCHRUTZ MARTIN, Ing. (Rodvínov)
  • SKALÁK LADISLAV (Jindřichův Hradec)
  • SKALÁK LADISLAV (Jindřichův Hradec)
  • SOUČEK KAREL (Žirovnice)
  • SVK Barvy s.r.o. (Praha)
  • ŠAMAL STANISLAV (Blažejov)
  • ŠIMÁK PAVEL (Jindřichův Hradec)
  • ŠŤÁSTKOVÁ LENKA (Rodvínov)
  • ŠTEFLOVÁ KATEŘINA (Jarošov nad Nežárkou)
  • ZBOŽÍNEK MARTIN (Kamenný Malíkov)
  • Zemědělské družstvo Nová Včelnice (Nová Včelnice)
  • Zemědělské družstvo Popelín (Popelín)
  • Zemědělské družstvo Rodvínov (Rodvínov)
  • ZEVERA, a.s. (Horní Radouň)

Karlovy Vary

  • DUDEK MATĚJ (Valeč)
  • Ekodvorek Vrbička s.r.o. (Vroutek)
  • Farma Valeč s.r.o. (Valeč)
  • KASSL NIKOLA (Valeč)
  • Lesní společnost Bečov, s.r.o. (Bečov nad Teplou)
  • MAN MILAN (Bochov)
  • MOUCHA JIŘÍ (Bochov)
  • PALIVEC PAVEL (Bochov)
  • PRVNÍ VALEČSKÁ spol. s r.o. (Valeč)
  • REGENT PLUS Žlutice spol. s r.o. (Unhošť)
  • Statek Dlouhá Lomnice s.r.o. (Bochov)
  • WANIEKOVÁ ELIŠKA (Valeč)

Kladno

  • ADAM PAVEL (Žilina)
  • AGD Kačice, s.r.o. (Kačice)
  • AGRA Řisuty s.r.o. (Ledce)
  • AGRO Plchov s.r.o. (Plchov)
  • BENDL PETR (Bratronice)
  • BENEŠ JAKUB (Žižice)
  • BENEŠOVÁ ZUZANA (Žižice)
  • BEZNOSKOVÁ DAGMAR, Mgr. (Ledce)
  • BRENÍK MARTIN (Drnek)
  • ČERMÁK MATĚJ (Lhota)
  • ČERMÁK PETR, Ing. (Velká Dobrá)
  • Česká zemědělská univerzita v Praze (Praha)
  • Dohoda, spol. s r.o. (Velké Přítočno)
  • DRÁB LUKÁŠ (Bratronice)
  • DRMLOVÁ MARTINA (Žilina)
  • Farma LUMO s.r.o. (Stochov)
  • FARMA NOVOTNÝ HOSTOUŇ s.r.o. (Hostouň)
  • FIALA JOSEF (Malé Přítočno)
  • FIŠER KAREL (Pchery)
  • FIŠER LUBOŠ (Stochov)
  • FIŠER PAVEL (Unhošť)
  • FIŠER PAVEL (Unhošť)
  • FIŠER TOMÁŠ (Unhošť)
  • FRIDRICH JIŘÍ (Buštěhrad)
  • HÁDLOVÁ EVA (Velké Přítočno)
  • HAMOUZ JIŘÍ (Žilina)
  • HAŠEK JIŘÍ (Velká Dobrá)
  • HAŠKOVEC JAROSLAV, Ing. (Dušníky)
  • HAVLÍN TOMÁŠ (Hrdlív)
  • HLAVATÝ RADEK (Pchery)
  • HOLEČEK FRANTIŠEK, Ing. (Horní Bezděkov)
  • HORÁK JAROSLAV (Stehelčeves)
  • Hospodářské družstvo v Unhošti (Kyšice)
  • HŮJA TOMÁŠ (Dolany)
  • HULCR JIŘÍ (Vraný)
  • HULCR MICHAL, Ing. (Královice)
  • HUML PETR (Kladno)
  • ISOPOVÁ JANA (Slaný)
  • JANKÁSEK JIŘÍ (Beroun)
  • JANKÁSKOVÁ BARBORA (Beroun)
  • JELEN ČENĚK (Velvary)
  • JELENOVÁ ZDEŇKA (Velvary)
  • Jezdecké centrum "Zájezd", s.r.o. (Zájezd)
  • JMK agro s.r.o. (Velká Dobrá)
  • KÁŠOVÁ BOŽENA (Přelíc)
  • KEMR JAROSLAV (Hradečno)
  • KINDL JAKUB (Horní Bezděkov)
  • KINDL MARTIN (Horní Bezděkov)
  • KOHOUT JAROSLAV (Bratronice)
  • KOLÁŘ ROMAN (Libovice)
  • KORMUNDA MILAN (Třebotov)
  • KOST JAN (Lhota)
  • KOŠÁK LUBOŠ (Malé Přítočno)
  • KOZÁK JIŘÍ (Libušín)
  • KRATOCHVÍL JOSEF (Buštěhrad)
  • KREJČÍ TEREZA (Dobrovíz)
  • KREJČÍ VÍT, Ing. (Dobrovíz)
  • KŘEČEK LIBOR, Ing. (Jemníky)
  • KŘÍŽ JAN (Drnek)
  • KULKOVÁ JANA (Vinařice)
  • KUNA VÍT (Žilina)
  • KYTKA JIŘÍ (Lány)
  • LANDA JIŘÍ (Jemníky)
  • LASKI KAREL, Ing. (Beroun)
  • LINKSFEILER FRANTIŠEK (Smečno)
  • MH Bio Farm s.r.o. (Stradonice)
  • MILLER JAN, Ing. (Holubice)
  • Obilka s.r.o. (Žižice)
  • POLÍVKA TOMÁŠ (Pchery)
  • POSPÍŠIL MARTIN (Červený Újezd)
  • PROCHÁZKA LIBOR (Horní Bezděkov)
  • PROŠEK JAROSLAV (Velké Přítočno)
  • PROŠEK MAREK (Přelíc)
  • PROŠKOVÁ BARBORA (Přelíc)
  • RAKOUŠ STANISLAV (Velká Dobrá)
  • RICHTER LUKÁŠ (Knovíz)
  • SOCHOR MIROSLAV (Dřínov)
  • SUK ONDŘEJ (Slaný)
  • SVÁTEK RADEK ()
  • ŠAROCH JAROSLAV (Jemníky)
  • ŠAROCH JAROSLAV (Jemníky)
  • ŠTULÍK MICHAL (Vraný)
  • TILIA v.o.s. (Kladno)
  • TLUSTÁ JANA (Vinařice)
  • TLUSTÝ MARTIN, DiS. (Vinařice)
  • TUČEK JAN (Buštěhrad)
  • TVRZ Libušín z. s. (Libušín)
  • VAŠEK VÁCLAV (Kladno)
  • VRTIŠKA TOMÁŠ, Ing. (Vinařice)
  • Zemědělské družstvo Byseň se sídlem v Jedomělicích (Jedomělice)
  • Zemědělské obchodní družstvo Žižice (Žižice)

Klatovy

  • AD Salák s.r.o. (Chválenice)
  • AGRI PARTNERS Nezamyslice s.r.o. (Nezamyslice)
  • Agro Wolf s.r.o. (Kvášňovice)
  • ASCHENBRENNER MIROSLAV (Sušice)
  • AUGUSTÍN MILOSLAV (Velký Bor)
  • BARBORKA MILOŠ (Rabí)
  • BARBORKOVÁ STANISLAVA (Rabí)
  • BEHENSKÝ PETR (Jílové u Prahy)
  • BERG KAMIL (Lety)
  • BOUBLÍK JOSEF (Nýrsko)
  • BOUZKOVÁ MICHAELA (Stachy)
  • BRADÁČ ZDENĚK (Rejštejn)
  • BRŮHA JOSEF (Velký Bor)
  • COOLIDGE ELIŠKA (Hartmanice)
  • COUFALOVÁ ZDEŇKA (Hamry)
  • ČAJAN JAN (Hartmanice)
  • DENK KAREL (Železná Ruda)
  • Dražovický AGROPOL s.r.o. (Dražovice)
  • EISMAN JAROMÍR, Ing. (Plzeň)
  • Farma Bližanovy s.r.o. (Plánice)
  • Farma Kovařík s. r. o. (Plzeň)
  • Farma Lico s.r.o. (Humpolec)
  • FIALA VÁCLAV (Železná Ruda)
  • FROULÍK PAVEL, Ing. (Strakonice)
  • FROULÍKOVÁ HANA (Soběšice)
  • HANUS JOSEF (Hartmanice)
  • HOLECOVÁ ALENA (Plzeň)
  • HOREJŠ VLADISLAV (Strašín)
  • HUBAČ VÁCLAV, Ing. (Žihobce)
  • HUBAČOVÁ JANA (Žihobce)
  • IC AGRO, a.s. (Plzeň)
  • JANDA JAROSLAV (Žihobce)
  • JANDOVÁ DENISA (Žihobce)
  • JAROLÍM FRANTIŠEK, Ing. (Sušice)
  • JON LADISLAV (Hartmanice)
  • KAŠÍK DANIEL (Klatovy)
  • KLIMENT ANTONÍN (Dešenice)
  • KODÝDEK LUKÁŠ (Nalžovské Hory)
  • KOHOUT KAREL (Klatovy)
  • KOLÁŘ JIŘÍ (Velký Bor)
  • KORDÍK JOSEF, Mgr. (Plzeň)
  • KOVAŘÍK MATĚJ (Žihobce)
  • KOVÁŘÍK VÁCLAV (Nalžovské Hory)
  • KRUTSKÁ MARIE (Hartmanice)
  • KUBALOVÁ MARCELA (Sušice)
  • KUBÁT JAN (Nalžovské Hory)
  • LIŠKA JIŘÍ (Nehodiv)
  • LYER RADOVAN, Ing. (Modrava)
  • MAČL JAN (Soběšice)
  • MAREŠ JIŘÍ (Sušice)
  • MIKOŠKA LUDVÍK, MVDr. (Sušice)
  • MIŠÁKOVÁ EVA, Ing. (Dražovice)
  • Obchodně výrobní družstvo "SLAVNÍK" (Pačejov)
  • Obchodní družstvo Soběšice (Soběšice)
  • OULICKÝ JAN (Klatovy)
  • PÁNEK PAVEL (Dobršín)
  • PANENKA PETR (Srní)
  • Panství Palvínov s.r.o. (Plzeň)
  • POLANKA VÁCLAV (Strakonice)
  • POLENA TOMÁŠ (Horažďovice)
  • POLENA VÁCLAV (Horažďovice)
  • PROKOP LUKÁŠ (Žichovice)
  • PROKOP PAVEL (Čímice)
  • PROKOPOVÁ JANA (Čímice)
  • PŘEROST JAROSLAV (Hnačov)
  • RAJTMAJEROVÁ ŠÁRKA (Sušice)
  • RAJZLEROVÁ KATEŘINA (Nehodiv)
  • RANDÁK ZDENĚK (Žihobce)
  • RANDÁK ZDENĚK (Žihobce)
  • RATHOVÁ VĚRA (Žihobce)
  • REBAN JIŘÍ (Kejnice)
  • RENČ JIŘÍ (Slatina)
  • RENDL LUBOŠ (Budětice)
  • ROŽÁNEK MIROSLAV (Žihobce)
  • RŮŽIČKOVÁ ALEXANDRA (Říčany)
  • ŘEPÍK FRANTIŠEK (Chanovice)
  • SALÁK JAKUB (Nalžovské Hory)
  • SALÁKOVÁ TEREZA (Nalžovské Hory)
  • SLÁDEK JOSEF (Hlavňovice)
  • SUFOLK s.r.o. (Čížkov)
  • SULZO Šumava s.r.o. (Horažďovice)
  • SVOBODA LYEROVÁ PAVLA, Ing. (Nezamyslice)
  • ŠEBESTOVÁ LADISLAVA (Praha)
  • ŠÍMA JOSEF (Frymburk)
  • ŠÍMA MARTIN (Hartmanice)
  • ŠÍMA MILAN, JUDr. (Říčany)
  • ŠÍMA VÁCLAV (Sušice)
  • ŠÍMA VÁCLAV, Ing. (Sušice)
  • ŠÍMOVÁ ZDEŇKA (Frymburk)
  • ŠKANTA JAROSLAV (Strašín)
  • ŠKUBNA TOMÁŠ, Ing. (Sušice)
  • ŠLECHTA FRANTIŠEK, MVDr. (Nýrsko)
  • ŠOSVALDOVÁ STEPHANIE (Nalžovské Hory)
  • ŠPETA MARTIN (Nalžovské Hory)
  • ŠTĚPÁNEK TOMÁŠ (Sušice)
  • ŠUMAVSKÝ STATEK DLOUHÁ VES s.r.o. (Dlouhá Ves)
  • TOMAN BOHUMÍR (Sušice)
  • TUREK ALEŠ (Hrádek)
  • TUREK FRANTIŠEK (Frymburk)
  • VACEK STANISLAV (Žihobce)
  • VAŇKOVÁ HANA (Žihobce)
  • VESELÁ MARIE (Žihobce)
  • VESELÝ JOSEF (Žihobce)
  • Výrobně-obchodní družstvo VELKÝ BOR (Velký Bor)
  • WOLF FRANTIŠEK (Radomyšl)
  • ZDVOŘAN JAN (Plánice)
  • ZIEGLEROVÁ VLASTA (Klatovy)
  • ZIMMEL LUKÁŠ (Sušice)

Kolín

  • AGRO Konárovice s.r.o. (Budíkov)
  • AgroHonz s.r.o. (Kolín)
  • BARÁK VLADIMÍR, Ing. (Lysá nad Labem)
  • BERKA MIROSLAV (Červené Pečky)
  • BIOFARMA KARLÍN s.r.o. (Praha)
  • BYLANKA s.r.o. (Chrášťany)
  • ČEJKA VĚKOSLAV (Kolín)
  • DLABAL JAN (Hlízov)
  • FARMA JESENICE s.r.o. (Jesenice)
  • Filip Sternberg s.r.o. (Divišov)
  • FRENGLOVÁ HELENA (Nebovidy)
  • GROH JOSEF (Veltruby)
  • HARDEGG MAXIMILIAN, Dipl - Ing. (Zásmuky)
  • HOLEČEK PAVEL (Nebovidy)
  • HOLEČEK PAVEL, Ing. (Červené Pečky)
  • HORÁČEK ČENĚK (Červené Pečky)
  • HORÁČKOVÁ HANA (Červené Pečky)
  • HYKMAN JOSEF (Svojšice)
  • Kolář J., v.o.s. (Velim)
  • KORÁBKOVÁ MARCELA, MUDr. (Krychnov)
  • KOŠÍK LADISLAV (Tři Dvory)
  • KUBELKA KAREL, Ing. (Svojšice)
  • MICHÁLEK JIŘÍ (Polní Voděrady)
  • MINARČÍK FRANTIŠEK (Pašinka)
  • MUŽÍK MIROSLAV (Nová Ves I)
  • NĚMEČEK TOMÁŠ (Radovesnice I)
  • NEVAŘIL JAN (Zásmuky)
  • OÁZA-Groh s.r.o. (Veltruby)
  • Odbyt Ovčáry s.r.o. (Ovčáry)
  • PÁNEK ADAM (Kolín)
  • PIAS Suchdol, a.s. (Suchdol)
  • POLINE s.r.o. (Nebovidy)
  • SALIMA družstvo Velim (Velim)
  • SEMIRÁD MAREK (Krychnov)
  • STARÝ RUDOLF (Křečhoř)
  • STATEK KUTLÍŘE, a.s. (Křečhoř)
  • STRUDO s.r.o. (Libodřice)
  • ŠMEJKAL LUBOMÍR (Svojšice)
  • ŠTĚPÁNEK VLADIMÍR (Drahobudice)
  • UHER VLADISLAV (Čáslav)
  • WinnerHorses, s.r.o. (Břežany I)
  • ZAS Bečváry a.s. (Bečváry)
  • ZD Křečhoř a.s. (Křečhoř)
  • Zemědělské obchodní družstvo Dolní Chvatliny (Dolní Chvatliny)
  • ZEVOS, s.r.o. (Lošany)
  • ZOD Zálabí, a.s. (Ovčáry)
  • ZOS Kačina, a.s. (Svatý Mikuláš)
  • ŽERT ZDENĚK, Ing. (Praha)

Kroměříž

  • AGRAS Želatovice,a.s. (Želatovice)
  • AGRO Rovina s.r.o. (Hulín)
  • Agrodružstvo Postoupky, družstvo (Kroměříž)
  • AGRODRUŽSTVO ROŠTĚNÍ, družstvo (Roštění)
  • Agroječmínek s.r.o. (Chropyně)
  • AGROVA a.s. (Prusinovice)
  • BLAŽEK JIŘÍ (Chropyně)
  • ČERNOCH DAVID (Skaštice)
  • DAREBNÍČEK MICHAL (Stará Ves)
  • DUNDÁLEK LADISLAV (Záříčí)
  • DUNDÁLKOVÁ PETRA (Záříčí)
  • FUKSA EVŽEN (Holešov)
  • HLOBILOVÁ ALENA (Kostelec u Holešova)
  • HOLUBNÍČKOVÁ LUDMILA (Hulín)
  • HRABAL JAROSLAV (Uhřičice)
  • HRABAL JIŘÍ, Ing. (Praha)
  • HRADIL PAVEL (Vlkoš)
  • JANALÍK LIBOR (Holešov)
  • JPJ NETOPIL, a.s. (Žalkovice)
  • KROUPA FILIP (Kyselovice)
  • LEŽÁK JOSEF, MVDr. (Kostelec u Holešova)
  • LEŽÁK MARTIN (Kostelec u Holešova)
  • LEŽÁKOVÁ MARCELA (Kostelec u Holešova)
  • MALOŠÍK JAROSLAV (Hulín)
  • NETOPIL JIŘÍ (Žalkovice)
  • ROZSYPAL PAVEL (Hulín)
  • ŘIHÁK FRANTIŠEK (Břest)
  • SALIX MORAVA a.s. (Horní Moštěnice)
  • STATEK CHROPYNĚ s.r.o. (Olomouc)
  • VÁVRA PAVEL (Chropyně)
  • VÁVRA ZDENĚK (Chropyně)
  • ZAKOPALOVÁ BĚLENA (Stará Ves)
  • Zámoraví, a.s. (Břest)
  • ZAVADIL MARTIN (Břest)
  • ZDRAŽIL ALOIS (Kroměříž)
  • Zemědělské družstvo Roštění (Roštění)
  • ZLÁMAL RADOMÍR (Skaštice)
  • ZP MORAVAN, a.s. (Kostelec u Holešova)

Kutná Hora

  • Agro Breit CZ s.r.o. (Tupadly)
  • AGRO KLUKY s.r.o. (Kluky)
  • AGRO Konárovice s.r.o. (Budíkov)
  • Agro Pro CZ s.r.o. (Brno)
  • Agromeno, s.r.o. (Chotusice)
  • AGROS-Kojice, spol. s r.o. (Kojice)
  • AVE PRO CZ s.r.o. (Nový Bydžov)
  • BAREŠ JAN (Kutná Hora)
  • BENEŠ STANISLAV (Kluky)
  • BRODSKÝ HUBERT (Miskovice)
  • CULEK TOMÁŠ (Kutná Hora)
  • ČEPEK MILOSLAV (Svatý Mikuláš)
  • DLABAL JAN (Hlízov)
  • Farma Lico s.r.o. (Humpolec)
  • FIKAROVÁ EVA (Miskovice)
  • HORÁČEK ČENĚK (Červené Pečky)
  • JANÁKOVÁ DARJA (Kolín)
  • JANGL MIROSLAV (Suchdol)
  • JARŮNĚK LADISLAV (Svatý Mikuláš)
  • JEŘÁBEK PAVEL (Chotusice)
  • Jiří Hladík s.r.o. (Záboří nad Labem)
  • KARELA JAROSLAV (Žehušice)
  • KAŠPAR JINDŘICH (Staňkovice)
  • KAŠPAR JIŘÍ (Staňkovice)
  • KK AGRO s.r.o. (Rašovice)
  • KLIČKA JAN, Ing. (Hlízov)
  • KOZLOVÁ RADKA (Hlízov)
  • LICEHAMR JAROSLAV, Ing. (Praha)
  • LOŽEK JAROSLAV (Úmonín)
  • MÁLEK PAVEL, Ing. (Kolín)
  • MIHOČ ZDENĚK (Kutná Hora)
  • MILÁČEK MILAN, Ing. (Hostovlice)
  • MILÍK VÁCLAV (Bernardov)
  • MŰLLER STANISLAV (Církvice)
  • OPASEK JOSEF (Košice)
  • PAVLIŠOVÁ GABRIELA (Kutná Hora)
  • PIAS Suchdol, a.s. (Suchdol)
  • PODHRADSKÝ JAROMÍR (Svatý Mikuláš)
  • PODLEŠÁK JOSEF (Grunta)
  • POKORNÝ JIŘÍ (Suchdol)
  • POLINE s.r.o. (Nebovidy)
  • POLYFARMOS Kojice s. r. o. (Kojice)
  • POSPÍŠIL FRANTIŠEK, Ing. (Miskovice)
  • POULÍČEK ŠTĚPÁN (Suchdol)
  • PROCHÁZKA VÍT, Ing. (Kutná Hora)
  • ROHLÍČEK MILAN (Bernardov)
  • ŘEPA MILIČ, MUDr. (Miskovice)
  • SOCHOR JIŘÍ (Církvice)
  • SYROVÝ JIŘÍ (Suchdol)
  • ŠTĚPÁNEK VLADIMÍR (Drahobudice)
  • UHLÍŘ VLADIMÍR (Hlízov)
  • VEBER JAROSLAV (Kutná Hora)
  • VEBER JAROSLAV (Kutná Hora)
  • Vinné sklepy Kutná Hora, s.r.o. (Kutná Hora)
  • VLÁŠEK MIROSLAV ()
  • VLČKOVÁ MÁRIA (Praha)
  • VLTAVAR s.r.o. (Praha)
  • VOPĚNKA LADISLAV, Ing. (Kutná Hora)
  • ZAS Bečváry a.s. (Bečváry)
  • ZDV Krchleby, a.s. (Krchleby)
  • Zemědělská obchodní společnost Onomyšl, a.s. (Nepoměřice)
  • Zemědělské obchodní družstvo Úmonín (Úmonín)
  • ZEVA CHLÍSTOVICE, a.s. (Chlístovice)
  • ZOS Kačina, a.s. (Svatý Mikuláš)
  • ŽÁČKOVÁ ANNA (Kutná Hora)
  • ŽÁČKOVÁ SOŇA (Kutná Hora)

Liberec

  • A G R O F A N D A spol. s r.o. (Kunratice)
  • Agroslužby Štěpán s.r.o. (Všelibice)
  • BLAHOUTOVÁ LIBUŠE (Šimonovice)
  • BRODSKÝ JIŘÍ, Ing. (Nehvizdy)
  • BROŽ PETR (Vlastibořice)
  • DĚDEK PAVEL (Proseč pod Ještědem)
  • Ekofarma Postřelná, s.r.o. (Jablonné v Podještědí)
  • Farma pod Ještědem s.r.o. (Proseč pod Ještědem)
  • Favier Trade, s.r.o. (Habartice)
  • FKP Frýdlant, s.r.o. (Černousy)
  • HAMPL ROBERT (Višňová)
  • HOCHMAN LADISLAV (Hrádek nad Nisou)
  • HONZEJK ROBIN (Bílá)
  • Jezdecký klub Liberec, z.s. (Liberec)
  • KOTEK JOSEF (Šimonovice)
  • Kozákov - družstvo (Záhoří)
  • KYKSA LUBOŠ (Šimonovice)
  • LINKOVÁ ROMANA (Šimonovice)
  • LUKÁŠ KAREL (Kunratice)
  • MAIKSNER TOMÁŠ (Dětřichov)
  • MAREK JIŘÍ (Liberec)
  • NOVÁ JIŘINA (Habartice)
  • ONDŘEJÍKOVÁ ANNA (Černousy)
  • PAVELKA ROMAN (Proseč pod Ještědem)
  • SCHNEIDER JIŘÍ (Hrádek nad Nisou)
  • SILNÝ HUBERT (Raspenava)
  • STARÝ JAROSLAV (Proseč pod Ještědem)
  • ŠTĚPÁN JOSEF (Všelibice)
  • VAKO - HP, s.r.o. (Říčany)
  • VÁVRA JOSEF (Hrádek nad Nisou)
  • VLACH STANISLAV (Všelibice)
  • VLACH STANISLAV (Všelibice)
  • VNOUČEK TOMÁŠ (Černousy)
  • VRÁTNÝ FRANTIŠEK (Kunratice)

Litoměřice

  • AGRI LIBOCHOVICE a.s. (Libochovice)
  • AGRIVEP a.s. (Velké Přílepy)
  • AGROTEAM Černochov, s. r. o. (Peruc)
  • BROŽOVÁ IVANA (Vršovice)
  • Farma HRDLA s.r.o. (Dolánky nad Ohří)
  • HAŠKOVEC JAROSLAV, Ing. (Dušníky)
  • HODOVAL JAN, Ing. (Terezín)
  • HODOVAL VÁCLAV (Terezín)
  • HRDLIČKA ZDENĚK (Dolánky nad Ohří)
  • CHROUST VÁCLAV, Mgr. (Šlapanice)
  • JINDŘICH MICHAL (Počedělice)
  • JINDŘICH VLASTIMIL (Počedělice)
  • KLADIVO PAVEL (Peruc)
  • KLUK Dušníky s.r.o. (Dušníky)
  • KORMUNDA MILAN (Třebotov)
  • KRÁL VRATISLAV, Ing. (Doksany)
  • LANC TOMÁŠ (Peruc)
  • LAUBE ALOIS (Křesín)
  • MARJANKO JIŘÍ (Libotenice)
  • MAŠANSKÝ VLASTIMIL (Chožov)
  • PANSKÝ MIROSLAV (Bílina)
  • PECH ZDENĚK (Brozany nad Ohří)
  • PÍSEK VLADIMÍR (Vražkov)
  • PROCHÁZKOVÁ JITKA (CHOŽOV)
  • Rodinná farma H + V s.r.o. (Dušníky)
  • ROHLÍČEK PAVEL (Brozany nad Ohří)
  • RUBEŠOVÁ ŽANETA (Kleneč)
  • RŮDL ONDŘEJ (Častrov)
  • ŘÍHA MARTIN (Počedělice)
  • Sempra Vrbičany s.r.o. (Vrbičany)
  • Statek Král s.r.o. (Doksany)
  • Statek Novák Jarpice - Kamenice s.r.o. (Vraný)
  • ŠKODA VÍTĚZSLAV (Vražkov)
  • ŠOLTA VÁCLAV (Travčice)
  • ŠRÁMEK VÁCLAV (Vraný)
  • TACHECÍ KAREL (Budyně nad Ohří)
  • TACHECÍ SVATOPLUK (Dobříň)
  • VALENTOVÁ MARIE (Bohušovice nad Ohří)
  • WF Agrar s.r.o. (Roudnice nad Labem)
  • ZÁVESKÝ KAREL (Mšené-lázně)
  • ZEMĚDĚLSKÉ DRUŽSTVO P E R U C (Peruc)

Louny

  • Agro Hřivice, s.r.o. (Hřivice)
  • AGRO Semeč s.r.o. (Děčany)
  • ANDRÁS MIROSLAV (Chraberce)
  • ANDRÁS PETR (Louny)
  • ANDRÁS PETR (Chraberce)
  • BATOVEC STANISLAV (Libčeves)
  • BENEŠ MILOSLAV (Děčany)
  • BOTHA FRANTIŠEK (Libčeves)
  • BRÖCKLOVÁ JANA (Husinec)
  • BROŽOVÁ IVANA (Vršovice)
  • CARLOS MENDESOVÁ PETRA (Libčeves)
  • EKRT VÁCLAV (Louny)
  • EKRT VÁCLAV (Cítoliby)
  • FANTA PETR (Bílina)
  • Farma Legutkovi s.r.o. (Žatec)
  • Farma Malá Černoc s.r.o. (Blšany)
  • Farma Rubeš s.r.o. (Hořešovičky)
  • Hotel Granát s.r.o. (Třebívlice)
  • HRZÁN PAVEL (Libčeves)
  • CHUDOBOVÁ IVA (Želkovice)
  • I.H.FARM s.r.o. (Praha)
  • JOHANOVSKÝ PETR, Ing. (Želkovice)
  • JOUJA a spol, s.r.o. (Želkovice)
  • JOUJA HYNEK (Želkovice)
  • KDÝR MIROSLAV (Louny)
  • KOSTOLNÍK MIROSLAV (Libčeves)
  • KOUBEK JAROSLAV (Chožov)
  • KRÁL MIROSLAV (Černčice)
  • KREJČÍ IVAN, Ing. (Libčeves)
  • KRUPKA JIŘÍ (Dobroměřice)
  • MAŠANSKÝ VLASTIMIL (Chožov)
  • MAŠANSKÝ VLASTIMIL (Měrunice)
  • MATERNA JOSEF (Raná)
  • MATOUŠEK RADEK (Račice)
  • MORAVEC MILOSLAV (Ročov)
  • NOSEK PAVEL (Zbrašín)
  • OFNER ALEŠ (Libčeves)
  • ORT VÁCLAV (Černčice)
  • PATRÁK JAROSLAV (Ročov)
  • PAVLÍK JIŘÍ (Peruc)
  • PELC JIŘÍ (Hřivice)
  • PORÁČ KAREL (Třebívlice)
  • POSPÍŠIL ONDŘEJ (Libčeves)
  • PRODUKTA, s.r.o. (Trnovany)
  • ROBL JAROSLAV (Hřivice)
  • RŮDL LUBOŠ (Koštice)
  • RYCHTR JAN (Chožov)
  • SCHEITHAUEROVÁ HELENA (Želkovice)
  • ŠMÍDL RADEK (Cítoliby)
  • ŠVADLENKA JOSEF (Želkovice)
  • VAINERT JIŘÍ (Chožov)
  • VĚTROVEC ROMAN (Děčany)
  • VILD MARTIN (Libčeves)
  • VOGL ROSTISLAV (Libčeves)
  • VOPÁLENSKÝ LADISLAV (Třebívlice)
  • WOZNICOVÁ JITKA (Libčeves)
  • ZÁBOREC spol. s r.o. (Libčeves)
  • Zemědělské družstvo Hřivice (Hřivice)
  • Zemědělské družstvo ORASICE (Počedělice)
  • Zemědělské družstvo Podlesí ROČOV (Ročov)
  • ZEVOS, s.r.o. Libčeves (Smolnice)
  • ZLATOHLÁVKOVÁ JIŘINA (Ročov)
  • ŽATECKÝ PETR (Chotěšov)

Mělník

  • 1.zemědělská a.s. Chorušice akciová společnost (Chorušice)
  • AGRIVEP a.s. (Velké Přílepy)
  • AGRO LIBLICE s.r.o. (Hostín)
  • Agro Vraňany s.r.o. (Vraňany)
  • BUREŠOVÁ MARIE (Spomyšl)
  • BUŘIL PETR (Horní Beřkovice)
  • Družstvo vlastníků "Libeň - Vtelno" (Mělnické Vtelno)
  • FARMA M & P, spol. s r.o. (Kostomlaty pod Řípem)
  • FARMA NEZBEDOVI s.r.o. (Kropáčova Vrutice)
  • FEIX PAVEL (Mělník)
  • FELAGRO Hostín s.r.o. (Hostín)
  • FIALA MICHAL (Malý Újezd)
  • GROS s.r.o. (Kly)
  • HANČ MILAN, Bc. (Vraňany)
  • HERCÍK BOHUMIL (Velký Borek)
  • JAHODOVÁ HANA (Malý Újezd)
  • JINDŘICH JOSEF (Neratovice)
  • KAUCKÝ VÁCLAV (Byšice)
  • KOVÁŘ JAROSLAV (Všetaty)
  • KOVÁŘ JIŘÍ (Všetaty)
  • KOVÁŘ MILAN (Všetaty)
  • KOVÁŘ PAVEL (Všetaty)
  • KRÁL JAROSLAV (Libkovice pod Řípem)
  • KRÁL LIBOR (Vraňany)
  • KUCHAŘ PAVEL (Košátky)
  • KUCHAŘ PETR (Košátky)
  • KULKA JOSEF (Sazená)
  • LINHART LUMÍR (Liblice)
  • LINHART MARTIN (Liblice)
  • PÍSEK VLADIMÍR (Vražkov)
  • PÍŠA MARTIN (Byšice)
  • POKORNÁ DAGMAR (Kmetiněves)
  • POKORNÝ IVO (Kmetiněves)
  • POKORNÝ JAN (Kmetiněves)
  • PROŠEK MAREK (Přelíc)
  • RIMKEVIČ BOLESLAV (Chorušice)
  • RUBEŠ PETR (Kleneč)
  • Ryby raci s.r.o. (Praha)
  • Silo Střednice, spol. s r.o. (Vysoká)
  • SRB PAVEL (Hospozín)
  • ŠINDELÁŘ JAN (Libkovice pod Řípem)
  • ŠKODA VÍTĚZSLAV (Vražkov)
  • ŠTĚPÁNOVSKÝ JIŘÍ (Byšice)
  • ŠTOR MICHAL (Vražkov)
  • TATARENKO ANDREJ DMITRIJEVIČ (Kly)
  • TEAM, v. o.s. (Černuc)
  • TEIML JAROSLAV (Hobšovice)
  • Trover s.r.o. (Černuc)
  • VALSA VÁCLAV (Liběchov)
  • VAŇKOVÁ JANA (Husinec)
  • VERNER PAVEL (Nová Ves)
  • VERNER PAVEL (Nová Ves)
  • VOLGNER FRANTIŠEK (Hobšovice)
  • VURM TOMÁŠ (Malý Újezd)
  • ZD Dřísy a.s. (Všetaty)
  • ZÍKA ANTONÍN (Chržín)
  • Zlatý klas a.s. (Bechlín)

Mladá Boleslav

  • A G R O B E N s.r.o. (Kacanovy)
  • AG-CHLUM s.r.o. (Dlouhá Lhota)
  • Agrijan s. r. o. (Chotětov)
  • AGRO - RÁJ s.r.o. (Přepeře)
  • AGROFARMA JABKENICE, s.r.o. (Jabkenice)
  • Agroganic k.s. (Kněžmost)
  • AGROCHOV SOBOTKA a.s. (Sobotka)
  • AgroVation Kněžmost k.s. (Kněžmost)
  • AUGUSTIN PETR, Ing. (Mnichovo Hradiště)
  • BALÁK FRANTIŠEK (Sobotka)
  • BÁRTA BOHUMÍR (Kosmonosy)
  • BAZE s.r.o. (Mladá Boleslav)
  • BULVA JAROSLAV (Vyskeř)
  • ČERNÝ MAREK (Kněžmost)
  • DVORSKÝ PETR (Zdětín)
  • Farma Olbrich s.r.o. (Dolní Bousov)
  • FYTOSPOL, s.r.o. (Obruby)
  • Galafruit s.r.o. (Praha)
  • HAVLÍK JOSEF (Sobotka)
  • HEŘMANSKÝ MICHAL (Mladá Boleslav)
  • HORÁK LADISLAV (Čistá)
  • HRABĚ FRANTIŠEK, Ing. (Dolní Stakory)
  • HRABĚ VÁCLAV (Sedlec)
  • HRUŠKA JOSEF (Ujkovice)
  • HYBLER PAVEL (Žerčice)
  • Jagava Permafarma s.r.o. (Veselice)
  • JIZERKA a.s. (Krnsko)
  • KINDL MARTIN (Sobotka)
  • KLOUČEK JIŘÍ (Jizerní Vtelno)
  • KRATOCHVÍL MILAN (Niměřice)
  • KREJČÍ ZDENĚK (Hrubá Skála)
  • MADĚRA STANISLAV (Benátky nad Jizerou)
  • MACHÁČKOVÁ IVANA (Zdětín)
  • MAŠEK JOSEF (Sovínky)
  • NIVIS MB, s.r.o. (Kosmonosy)
  • NOVÁK KAREL, Ing. (Kochánky)
  • NYDELS s.r.o. (Praha)
  • OLBRICH ROBERT, Ing. (Dolní Bousov)
  • PAVLÍČEK VLADIMÍR (Sobotka)
  • PAVLÍČKOVÁ HANA, Ing. (Sobotka)
  • Předměřická a.s. (Předměřice nad Jizerou)
  • RAJTR PETR (Bakov nad Jizerou)
  • REJZEK JIŘÍ (Ptýrov)
  • Richmond Stars Energy Investments s.r.o. (Chotětov)
  • Rolnické družstvo Bezno (Bezno)
  • Rolnické družstvo Sukorady (Sukorady)
  • RUBEŠKA MILOŠ (Praha)
  • Řepařský institut, spol. s r.o. (Semčice)
  • Sady Český ráj s.r.o. (Praha)
  • Sady Sobotka s.r.o. (Praha)
  • Sázava, s.r.o. (Praha)
  • Selská akciová společnost (Dolní Stakory)
  • SLAVÍK JAROSLAV (Cholenice)
  • STUDNIČNÝ PŘEMYSL (Bakov nad Jizerou)
  • ŠEDA LADISLAV (Turnov)
  • TESAŘ ROMAN (Mnichovo Hradiště)
  • TRŽICKÁ ROMANA (Kamenné Zboží)
  • VANĚK MIROSLAV, Bc. (Kosmonosy)
  • VOBORNÍKOVÁ ALENA (Kobylnice)
  • ZAKOUŘIL JIŘÍ (Žďár)
  • ZD Březina nad Jizerou, družstvo (Březina)
  • Zem. spol. BUKOVNO, s.r.o. (Bukovno)
  • Zemědělská akciová společnost Březno (Dlouhá Lhota)
  • Zemědělská společnost Plazy spol. s r.o. (Plazy)
  • Zemědělská společnost Žerčice, s.r.o. (Žerčice)
  • Zemědělská výroba Heřmanský s.r.o. (Semčice)
  • Zemědělské družstvo Čistá u Mladé Boleslavi. (Čistá)
  • Zemědělské družstvo Mečeříž (Mečeříž)
  • ŽIVO, spol. s r.o. (Kosmonosy)

Most

  • Farma Malá Černoc s.r.o. (Blšany)
  • HORÁK ZDENĚK (Havraň)
  • Komaspol s.r.o. ()
  • KRATOCHVÍL DAVID (Želenice)
  • MAREK LIBOR (Chodovlice)
  • MAREK LIBOR (Chodovlice)
  • RAJTER MARTIN (Havraň)
  • REKULTIVACE a.s. (Most)
  • Z.V.S. Strupčice s.r.o. (Strupčice)

Náchod

  • A FARM s.r.o. (Praha)
  • ADAMÍRA JAROSLAV (Broumov)
  • AFM s.r.o. (Jičín)
  • Agro Jaroměř, spol. s r.o. (Rožnov)
  • AGRO JHS s.r.o. (Velké Poříčí)
  • AGROCHOV spol. s r.o. (Všestary)
  • Agrokontakt - Broumov s.r.o. (Martínkovice)
  • AGROKOV Žďárky s.r.o. (Žďárky)
  • ACHP, spol. s r.o. Hradec Králové (Hradec Králové)
  • ANDREJS JAROSLAV (Velichovky)
  • BĚLINA PAVEL (Velichovky)
  • ČERNÁ ILONA (Hořiněves)
  • ČERNÍKOVÁ JAROSLAVA (Velichovky)
  • ČERNÝ EVŽEN (Smiřice)
  • DAVID KURT (Božanov)
  • DAVID TOMÁŠ (Božanov)
  • DOHNAL JAROSLAV (Zaloňov)
  • DOLEŽAL VIKTOR (Machov)
  • ELIÁŠ JIŘÍ (Božanov)
  • Farma Martínkovice spol. s r.o. (Martínkovice)
  • Farma Vackovi s.r.o. (Police nad Metují)
  • GEREGOVÁ EVA (Křinice)
  • HAVELKA ROMAN (Jaroměř)
  • HOLEČEK PETR (Zaloňov)
  • HUBKA MILOŠ (Machov)
  • JANSA PAVEL (Bezděkov nad Metují)
  • JANSÁK JAN (Zábrodí)
  • JELÍNEK JOSEF (Heřmanice)
  • KADLEC ZDENĚK, DiS (Týniště nad Orlicí)
  • KALHOUS LUBOMÍR, Ing. (Rožnov)
  • Karsit Agro, a.s. (Dubenec)
  • KOHL VÁCLAV (Suchý Důl)
  • KOLLERT JOSEF (Žďár nad Metují)
  • KOLLERT MARTIN (Police nad Metují)
  • KUBÁLEK JIŘÍ (Hradec Králové)
  • KUPKA JOSEF (Černožice)
  • KYNCL JOSEF (Machov)
  • LUDVÍK LUKÁŠ, Ing. (Dolany)
  • MÁDLE MICHAL (Stanovice)
  • MALÝ VÁCLAV (Rožnov)
  • MATOULEK v.o.s. (Broumov)
  • MEISNER MAREK (Broumov)
  • MOŽIŠ KAREL (Vlčkovice v Podkrkonoší)
  • NOVOTNÝ MICHAL (Křinice)
  • Obchodní družstvo Impro (Zábrodí)
  • PETERA VLADIMÍR (Velichovky)
  • PICH JIŘÍ (Žďárky)
  • PICHOVÁ ROMANA (Žďárky)
  • PIROUTKOVÁ MARIE (Heřmanice)
  • PLNÁ TEREZA (Šonov)
  • PROUZA JIŘÍ (Machov)
  • REJCHRT VLADIMÍR, Ing. (Rasošky)
  • RESLER MATĚJ (Kuks)
  • ROSA JOSEF (Křinice)
  • ROSA MARTIN (Křinice)
  • Statek Tilia s.r.o. (Police nad Metují)
  • SVOBODA ANTONÍN (Hořenice)
  • ŠAFÁŘ JAKUB (Martínkovice)
  • ŠEBESTA MIROSLAV (Bezděkov nad Metují)
  • ŠTELMÁKOVÁ VERONIKA (Kuks)
  • TICHÁČEK ROBERT (Suchý Důl)
  • TICHÁČEK VÁCLAV (Suchý Důl)
  • TOPINKA JAROSLAV (Jaroměř)
  • UNIAGRO, s.r.o. (Zaloňov)
  • VACEK TOMÁŠ (Police nad Metují)
  • VACEK VLADIMÍR (Police nad Metují)
  • VAVŘENA MIROSLAV (Police nad Metují)
  • Velká Ves a.s. (Praha)
  • VOLTR JAROSLAV (Velichovky)
  • VOLTR VÍTĚZSLAV (Velichovky)
  • ZEMÁNKOVÁ VERONIKA (Kuks)
  • Zemědělské družstvo OSTAŠ (Žďár nad Metují)
  • Zemědělské družstvo Velké Poříčí (Velké Poříčí)
  • ZÍTKA MILOŠ (Bezděkov nad Metují)
  • ŽOČEK PETR (Martínkovice)
  • ŽOČEK PETR (Martínkovice)
  • ŽOČEK RADEK (Martínkovice)

Nový Jičín

  • AGRO JESENICKO a.s. (Jeseník nad Odrou)
  • AGROSUMAK a.s. (Suchdol nad Odrou)
  • BAJER ŠIMON (Bernartice nad Odrou)
  • BARTALOS ŠTĚPÁN (Šenov u Nového Jičína)
  • BARTOŠ PAVEL (Kunín)
  • BAYER JAROMÍR (Bernartice nad Odrou)
  • BAYER JIŘÍ (Bernartice nad Odrou)
  • BLAHUT JAN (Krmelín)
  • BLAŽEK JIŘÍ, Ing. (Kateřinice)
  • DAVID ROMAN (Bernartice nad Odrou)
  • DORAZIL PETR (Jeseník nad Odrou)
  • DOSTÁL JAROSLAV (Stará Ves nad Ondřejnicí)
  • DOSTALÍK LADISLAV (Studénka)
  • Družstvo vlastníků Polanka nad Odrou (Ostrava)
  • DUCHOŇ MARTIN, Bc. (Starý Jičín)
  • Ekofarma Bartošovice s.r.o. (Bartošovice)
  • FILIPEC PETR (Fryčovice)
  • FOLTA MAREK (Krmelín)
  • Frýdlantská zemědělská a.s. (Janovice)
  • HAITL DAVID (Bernartice nad Odrou)
  • HANZELKA PAVEL (Trnávka)
  • HASAL VÁCLAV (Jeseník nad Odrou)
  • HASALOVÁ ALENA (Jeseník nad Odrou)
  • HAVRÁNEK VÁCLAV (Krmelín)
  • HEINÍK ADOLF (Bílovec)
  • HERMAN JIŘÍ, Ing. (Slatina)
  • HODURA PETR (Bartošovice)
  • HOLAŇ JINDŘICH (Stará Ves nad Ondřejnicí)
  • HOLČÁK STANISLAV (Kunín)
  • HORAL MOŘKOV a.s. (Životice u Nového Jičína)
  • HRACHOVEC VLADIMÍR (Nový Jičín)
  • HRDÝ VÁCLAV, ing. (Řepiště)
  • HUB JIŘÍ (Hostašovice)
  • HUB JOSEF (Nový Jičín)
  • HUVAR JAROMÍR (Bernartice nad Odrou)
  • Chlebovické brambory s.r.o. (Frýdek-Místek)
  • INDRÁKOVÁ LENKA, DiS. (Hodslavice)
  • JANDA LUKÁŠ (Šenov u Nového Jičína)
  • JANEČKA LIBOR (Frýdek-Místek)
  • JANEČKA LIBOR (Palkovice)
  • JANÍK LUBOMÍR, Ing. (Kateřinice)
  • JAROLÍM TOMÁŠ (Krmelín)
  • JAVOREK LUKÁŠ (Stará Ves nad Ondřejnicí)
  • KABÁT JIŘÍ (Bílovec)
  • KALÍŠEK RADIM (Šenov u Nového Jičína)
  • KARAFIÁT MARTIN (Bernartice nad Odrou)
  • KELNER PŘEMYSL (Petřvald)
  • KELNEROVÁ LUDMILA (Petřvald)
  • KLEČKA PETR, Ing. (Bartošovice)
  • KOKEŠ VÁCLAV (Ostrava)
  • KUBLÁK FILIP (Fryčovice)
  • KUBLÁK JAROMÍR (Fryčovice)
  • KUBLÁKOVÁ TEREZA (Fryčovice)
  • KUBRICKÝ SVATOPLUK, Ing. (Kunín)
  • KUDĚLKA JAN (Hodslavice)
  • KUDĚLKA PAVEL (Hodslavice)
  • KURKA MIROSLAV, Ing. (Bílovec)
  • KURKA VLADIMÍR, Ing. (Bílovec)
  • KUTÁČ ALEŠ (Kateřinice)
  • KUTÁČ JAROSLAV (Kateřinice)
  • KVT AGRONOMY s.r.o. (Jeseník nad Odrou)
  • LANČA JIŘÍ, Ing. (Fryčovice)
  • LANČOVÁ TAŤÁNA (Fryčovice)
  • LIČKA MIROSLAV, Ing. (Nový Jičín)
  • LICHOVNÍK ZDENĚK, Ing. (Bílovec)
  • LINDOVSKÝ VLADIMÍR (Slatina)
  • LYS JAROSLAV (Kateřinice)
  • LYS RADEK (Kateřinice)
  • MÁCHA LUDĚK (Krmelín)
  • MÁCHA MARTIN (Krmelín)
  • MACHÁČEK DOMINIK (Šenov u Nového Jičína)
  • MAJÍREK ALEŠ (Bartošovice)
  • MAŇÁKOVÁ MICHAELA (Lešná)
  • Matěj agro, s.r.o. (Kateřinice)
  • MATĚJ DALIBOR (Brušperk)
  • MATĚJ RADEK (Kateřinice)
  • MIKŠ JAN (Příbor)
  • MIKULENKA PAVEL (Nový Jičín)
  • MORAVAN Mléčná farma a.s. (Kateřinice)
  • NOVÁČEK RADIM (Ostrava)
  • NOVÁČEK VÁCLAV (Ostrava)
  • NOVÁČKOVÁ MARKÉTA, DiS. (Ostrava)
  • PAPÁK JIŘÍ (Bernartice nad Odrou)
  • PÍREK JAROMÍR (Nový Jičín)
  • PUSTKA TOMÁŠ (Ženklava)
  • RenoFarma Bílovec, a.s. (Bílovec)
  • RenoFarma Javorník, a.s. (Lichnov)
  • RenoFarma Lučina, s.r.o. (Veřovice)
  • RÝDEL VLASTIMIL (Hodslavice)
  • S636.CZ s.r.o. (Řepiště)
  • SCHNEIDER VÁCLAV (Nový Jičín)
  • SCHROM FARMS spol. s r.o. (Velké Albrechtice)
  • SOCHA DOMINIK (Kopřivnice)
  • STANĚK JAN (Ostrava)
  • Starojicko, a.s. (Starý Jičín)
  • SÝKORA VÁCLAV (Ostrava)
  • ŠIMÍČEK VÁCLAV (Jeseník nad Odrou)
  • ŠTĚPÁN PŘEMYSL (Libhošť)
  • ŠUSTEK MIROSLAV, Ing. (Starý Jičín)
  • ŠUSTKOVÁ MARKÉTA (Starý Jičín)
  • ŠVIDRNOCH RICHARD, Ing. (Ostrava)
  • ŠVIDRNOCH VLADIMÍR (Ostrava)
  • TKÁČOVÁ LUCIE, DiS. (Petřvald)
  • VALENTA MILAN (Bartošovice)
  • Veterinární univerzita Brno (Brno)
  • VŘETONKA PAVEL (Bartošovice)
  • WALLINGER RENÉ (Bílovec)
  • WEISS ERIK (Bartošovice)
  • WEISS PETR (Bartošovice)
  • ZALPE spol. s r.o. (Nový Jičín)
  • ZDRAŽIL JIŘÍ (Klimkovice)
  • ZECHA VÁCLAV (Velké Heraltice)
  • ZELENKOVÁ LUDMILA (Bernartice nad Odrou)
  • ZEMĚDĚLSKÁ a.s. Opava-Kylešovice (Opava)
  • Zemědělská společnost Košatka spol. s r. o. (Stará Ves nad Ondřejnicí)
  • Zemědělské obchodní družstvo Tísek (Tísek)
  • ŽITNÍK RADOVAN (Nový Jičín)

Nymburk

  • AGRI Loučeň, a.s. (Loučeň)
  • AGRO Konárovice s.r.o. (Budíkov)
  • AGROMA - JÍKEV, s.r.o. (Jíkev)
  • ANTOŠ PAVEL (Křinec)
  • BRZÁK MILAN (Městec Králové)
  • BURYAN JAN (Košík)
  • CaMa servis s.r.o. (Jičín)
  • CARDA LUBOŠ (Chotěšice)
  • Czernin AGRO s.r.o. (Činěves)
  • Czernin Dymokury s.r.o. (Dymokury)
  • ČAPEK PETR (Běrunice)
  • Dvůr Libněves, s.r.o. (Dobšice)
  • FARMA BOBNICE spol. s r.o. (Bobnice)
  • FARMA POJEDY s.r.o. (Teplice)
  • Farma Velké Výkleky s.r.o. (Běrunice)
  • Farma Záhora s.r.o. (Kněžičky)
  • HORÁK KAREL, Ing. (Žehuň)
  • CHLUBNA VLADIMÍR (Městec Králové)
  • KARÁSEK MARTIN (Hrubý Jeseník)
  • KAUTSKÝ JAN (Lovčice)
  • KECLÍK LADISLAV, Ing. (Městec Králové)
  • KONVALINOVÁ EVA (Hořátev)
  • KRÁL JAN (Břežany II)
  • KULICH JOSEF (Budiměřice)
  • KUTMAN MILOSLAV, Ing. (Praha)
  • LÍBAL LADISLAV (Netřebice)
  • LOUDY s.r.o. (Seletice)
  • Lovčická zemědělská a.s. (Lovčice)
  • MICHL VÁCLAV (Poděbrady)
  • NĚMEC JOSEF (Budiměřice)
  • PET s.r.o. (Praha)
  • Poděbradská blata, a.s. (Pátek)
  • proAgroSON s.r.o. (Městec Králové)
  • PROCHÁZKA MILOSLAV (Košík)
  • PROCHÁZKA VÁCLAV (Vestec)
  • ŘÍHA JAN (Netřebice)
  • ŘÍMALOVÁ JAROSLAVA (Činěves)
  • Sady Sobotka s.r.o. (Praha)
  • SEVERA MILAN (Rožďalovice)
  • SOBOTA JOSEF, DiS. (Budiměřice)
  • Stavby Lítkovice s.r.o. (Kněžmost)
  • ŠIMEK STANISLAV (Košík)
  • TARHONSKÝ ROSTISLAV (Chlumec nad Cidlinou)
  • VORÁČEK PAVEL, Ing. (Plzeň)
  • VOSEČEK JOSEF (Rožďalovice)
  • ZÁHORA ZDENĚK, Ing. (Kněžičky)
  • ZAS Podchotucí, a.s. (Křinec)
  • ZEAS Oskořínek, a.s. (Oskořínek)
  • ZEM, a.s. (Lužec nad Cidlinou)
  • Zemědělská společnost Sloveč, a.s. (Městec Králové)
  • Žehuňská obchodní společnost, s.r.o. (Žehuň)

Olomouc

  • CAPKA PAVEL, Ing. (Žerotín)
  • Hospodářské družstvo Strukov (Žerotín)
  • KOVÁŘ VÍT (Žerotín)
  • LICHTENSTEIN VÍT (Žerotín)
  • LUDÍK JOSEF (Olomouc)
  • LUDÍK JOSEF, Ing. (Olomouc)
  • Rolnické družstvo Žerotín (Žerotín)
  • SEKANINA FRANTIŠEK, Ing. (Bystročice)
  • ŠKODA FRANTIŠEK (Žerotín)
  • Zemědělské družstvo Hnojice (Hnojice)

Opava

  • AGRONET Smolkov, s. r. o. (Háj ve Slezsku)
  • AGROPROGRES Kateřinky s. r. o. (Oldřišov)
  • AGROZEBITOM s.r.o. (Služovice)
  • BAROŇ LUKÁŠ (Čermná ve Slezsku)
  • BAROŇ MILAN (Čermná ve Slezsku)
  • BOLID DUO spol. s r. o. (Štítina)
  • cresco&agro s.r.o. (Krnov)
  • FABIÁN ALFONS (Oldřišov)
  • FARMA ORYX spol. s r.o. (Služovice)
  • Fuksík s.r.o. (Opava)
  • HANZLÍK JAN, Ing. (Hněvošice)
  • HARTMAN JAN (Oldřišov)
  • HOLUBEC VLASTIMIL (Staré Těchanovice)
  • Hoštická a.s. (Velké Hoštice)
  • HRBÁČ JIŘÍ (Holasovice)
  • HRBÁČ KAMIL (Opava)
  • JAKARTA, s.r.o. (Jakartovice)
  • JANČURA VÁCLAV (Jakartovice)
  • JANČUROVÁ KATEŘINA (Jakartovice)
  • Jeremiasz Patryk (Chuchelná)
  • JURÁŠEK MAREK (Jakartovice)
  • JURÁŠEK STANISLAV (Jakartovice)
  • KALLER ONDŘEJ (Opava)
  • KOCIAN JOSEF (Kravaře)
  • KOCIAN PETR (Kravaře)
  • LHOTSKÝ JAN (Vítkov)
  • LHOTSKÝ PATRIK (Vítkov)
  • MICHALISKO JIŘÍ (Jakartovice)
  • Myrtillus, s.r.o. (Oldřišov)
  • NOVÁKOVÁ VERONIKA (Chvalíkovice)
  • Obchodně zemědělská společnost ZEMPOL, spol. s r.o. (Vítkov)
  • Obchodní družstvo vlastníků Oldřišov (Oldřišov)
  • PALYZA PETR, Ing. (Opava)
  • PAŠ JIŘÍ (Jakartovice)
  • PETZUCH MAREK (Vršovice)
  • PROKSCH JOSEF (Velké Hoštice)
  • ROTTER VLADIMÍR (Vítkov)
  • SAMIS MARTINA (Ostrava)
  • ŠIMON LUKÁŠ (Jakartovice)
  • Školní statek, Opava, příspěvková organizace (Opava)
  • TESAŘÍK ZBYNĚK (Jakartovice)
  • URBISCH KRISTIÁN (Kravaře)
  • VÍTKOVSKÁ CZ a.s. (Vítkov)
  • Vítkovská zemědělská s.r.o. (Vítkov)
  • WITTKOVÁ JANA (Opava)
  • ZECHA OLDŘICH (Velké Hoštice)
  • ZECHA VÁCLAV (Velké Heraltice)
  • ZEMĚDĚLSKÁ a.s. Opava-Kylešovice (Opava)
  • Zemědělské a obchodní družstvo Hlavnice (Hlavnice)
  • Zemědělské družstvo Hněvošice (Hněvošice)
  • ZÍKA MILOŠ (Štítina)
  • ZÍKA MILOŠ (Štítina)

Ostrava-město

  • AGRO Stará Bělá spol. s r.o. (Ostrava)
  • AGROCORN Hájek s.r.o. (Bravantice)
  • BAJGAR VÁCLAV (Vřesina)
  • BALNAR MAREK (Čavisov)
  • BÁRTA ANTONÍN, Ing. (Vřesina)
  • BÁRTA ZDENĚK (Čavisov)
  • CIHELKA JOSEF (Ostrava)
  • Družstvo vlastníků Polanka nad Odrou (Ostrava)
  • DVORSKÝ JAN (Ostrava)
  • EQUICENTRUM, spol. s r. o. (Ostrava)
  • FOLDYNA PETR (Staříč)
  • HAVRÁNEK IVO (Ostrava)
  • HLAVENKA PETR (Ostrava)
  • HORSE AGRO, s.r.o. (Ostrava)
  • JANŠA PŘEMYSL (Ostrava)
  • JAROLÍM TOMÁŠ (Krmelín)
  • JAVOREK ANTONÍN (Ostrava)
  • KALOČ STANISLAV (Ostrava)
  • KALOČ TOMÁŠ (Ostrava)
  • KOKEŠ VÁCLAV (Ostrava)
  • KOKEŠ VÁCLAV (Ostrava)
  • KUDELA JAN (Vřesina)
  • LIČKA PETR (Vřesina)
  • LINDOVSKÝ DAVID (Vřesina)
  • LINDOVSKÝ PATRIK (Děhylov)
  • MORAVAN Mléčná farma a.s. (Kateřinice)
  • MOUDRÝ EMIL (Ostrava)
  • NOVÁČEK RADIM (Ostrava)
  • PODEŠVA RADOVAN (Ostrava)
  • RANDUSOVÁ LENKA (Vidče)
  • RenoFarma Bílovec, a.s. (Bílovec)
  • RenoFarma Slezan, a.s. (Klimkovice)
  • RICHTER PAVEL (Kravaře)
  • ROKYTA ALEŠ (Ostrava)
  • STANĚK JAN (Ostrava)
  • STANĚK MILOŠ (Ostrava)
  • SÝKORA VÁCLAV (Ostrava)
  • ŠEDĚNKA JAROSLAV, Ing. (Ostrava)
  • ŠEDĚNKA LUKÁŠ (Ostrava)
  • ŠEDĚNKA ONDŘEJ (Ostrava)
  • ŠVIDRNOCH RICHARD, Ing. (Ostrava)
  • TEICHMAN PETR (Olbramice)
  • VARGA JAROSLAV (Klimkovice)
  • Zahradnictví Poruba spol. s r.o. (Ostrava)

Pardubice

  • Agro NEYRINCK s.r.o. (Chlumec nad Cidlinou)
  • Agrodružstvo Lhota pod Libčany (Lhota pod Libčany)
  • AGROS-Kojice, spol. s r.o. (Kojice)
  • BAČINA MAREK, Mgr. (Borek)
  • CINCIBUCH LADISLAV (Vyšehněvice)
  • ČERNÍK JOSEF, Ing. (Vyšehněvice)
  • ČERNÍKOVÁ NINA (Vyšehněvice)
  • ČERNÝ MILOSLAV (Rokytno)
  • Česká osiva Chlumec spol. s r.o. (Nové Město)
  • DAŠEK JIŘÍ (Bukovina nad Labem)
  • DOLEŽAL JAN (Hradec Králové)
  • Farma Cattle s.r.o. (Strašov)
  • FARMA SRCH a.s. (Srch)
  • FLÉGL RADEK (Chvojenec)
  • HOLUB MAREK (Pardubice)
  • HUDÁK ALEŠ (Rokytno)
  • Chroustovická a.s. (Chroustovice)
  • KAČER PAVEL (Sezemice)
  • KNÍŽEK FRANTIŠEK (Lázně Bohdaneč)
  • KOSTKAN PETR (Dašice)
  • KUBEC ZDENĚK (Praskačka)
  • KUBELKA JAN (Bořice)
  • Loučná - Dašice, a.s. (Dašice)
  • MATIČKA JAROSLAV (Přelouč)
  • METELKA PAVEL (Sezemice)
  • MRÁČEK FILIP (Hrubčice)
  • PODSADLOVÁ LENKA (Dobřenice)
  • POLYFARMOS Kojice s. r. o. (Kojice)
  • REJNEK MICHAL (Borek)
  • Rovina Písek, a.s. (Písek)
  • RUSÍN FRANTIŠEK (Újezd u Přelouče)
  • RYKR EDUARD (Dobřenice)
  • ŘEHÁČEK KAREL (Sezemice)
  • SIRŮČEK VLADIMÍR (Bukovka)
  • SLABÝ MILAN (Dolní Ředice)
  • SOCHOR JAN, Ing. (Dolany)
  • SOLVIT, s.r.o. (Holice)
  • SOUKAL LADISLAV (Rokytno)
  • SYNEK PETR (Přelovice)
  • TROJAN JIŘÍ (Horní Ředice)
  • VANÍČEK VLADISLAV (Dolní Přím)
  • VOJTÍŠEK PAVEL (Strašov)
  • VOLEK FRANTIŠEK (Dašice)
  • VYKO, spol. s r.o. (Sezemice)
  • ZEAS, a.s. Pod Kunětickou horou (Staré Hradiště)
  • ZEMAN LUBOŠ (Sezemice)
  • Zemědělská akciová společnost Býšť (Býšť)
  • Zemědělské družstvo Chýšť (Chýšť)

Pelhřimov

  • AGRO EDEN s.r.o. (Dubovice)
  • AGROSPOL STARÝ PELHŘIMOV spol. s r.o. (Pelhřimov)
  • AGROSPOL ÚTĚCHOVICE spol. s r.o. (Útěchovice)
  • BAREŠOVÁ LUDMILA (Salačova Lhota)
  • BRADOVÁ ANNA (Pelhřimov)
  • BROTHÁNEK JAN (Červená Řečice)
  • BUCHTOVÁ ZDENKA (Útěchovičky)
  • BUŘIČ PAVEL (Pacov)
  • ČEČÁKOVÁ ALENA (Útěchovičky)
  • ČÍŽKOVSKÝ PAVEL (Salačova Lhota)
  • DOLEJŠÍ MILOŠ (Pelhřimov)
  • HOLADA FRANTIŠEK (Bratřice)
  • HORKÝ PETR (Salačova Lhota)
  • HRNČÍŘ PETR (Pelhřimov)
  • CHÁB ROMAN (Pelhřimov)
  • JELÍNEK JAN (Útěchovičky)
  • JELÍNEK PETR (Pelhřimov)
  • JELÍNKOVÁ LIBUŠE, Ing. (Praha)
  • JIRÁSKOVÁ LIVIA (Praha)
  • KAČER MIROSLAV (Pelhřimov)
  • KRALERTOVÁ JANA, Bc. (Pelhřimov)
  • KŘIŠŤAN TOMÁŠ, Ing. (Humpolec)
  • KUKLOVÁ VENDULKA (Útěchovičky)
  • MACHKOVÁ LUCIE (Červená Řečice)
  • MÍKA VLADIMÍR (Pacov)
  • NECKÁŘ PETR (Zhořec)
  • PEŠEK & PEŠEK s.r.o. (Červená Řečice)
  • PETRŮ MILOŠ (Litohošť)
  • PETRŮ ROMAN (Pelhřimov)
  • PETRUŠKA JAN (Útěchovice)
  • ROH MARTIN (Pelhřimov)
  • ROKOS FRANTIŠEK (Salačova Lhota)
  • ROKOS FRANTIŠEK (Salačova Lhota)
  • SOKOL MIROSLAV (Pelhřimov)
  • ŠULC JAN, DiS. (Pelhřimov)
  • VALIŠ JOSEF (Bácovice)
  • VÁŇA JAROMÍR (Pelhřimov)
  • VÁŇA PAVEL (Dubovice)
  • VAŇHA JOSEF (Dehtáře)
  • VĚTROVSKÝ JAN (Litohošť)
  • VOD Jetřichovec, družstvo (Pacov)
  • VODRHÁNKOVÁ MICHAELA (Zhořec)
  • VONDRŮ VÁCLAV (Pelhřimov)
  • VYTISKA JOSEF (Červená Řečice)
  • VYTISKA JOSEF (Červená Řečice)
  • VYTISKOVÁ HANA (Červená Řečice)
  • ZAVADIL TOMÁŠ (Krasíkovice)
  • Zemědělské družstvo Kojčice (Kojčice)

Písek

  • AGPI, a.s. (Vrcovice)
  • AGROKVĚT, spol. s r.o. (Vrcovice)
  • BEJČEK VLADIMÍR (Lety)
  • BÍVA MIROSLAV (Čimelice)
  • BÍZEK LUKÁŠ (Protivín)
  • BUCHTELE PAVEL (Protivín)
  • BUZICKÝ PETR, Ing. (Písek)
  • BUZICKÝ ZDENĚK, ing. (Písek)
  • CÍGNER JOSEF (Králova Lhota)
  • CÍGNER ZDENĚK (Králova Lhota)
  • ČERNÝ ZBYNĚK (Ražice)
  • ČÍŽKOVÁ ANNA (Písek)
  • ĎULÍK STANISLAV (Nevězice)
  • FOUSKOVÁ KATEŘINA (Praha)
  • HÁJEK LUBOŠ (Lety)
  • HORNÍK VÁCLAV (Putim)
  • CHROMÝ PAVEL, Ing. (Vodňany)
  • CHYLÍK RADEK (Králova Lhota)
  • JANDERA DAVID (Lety)
  • JANDERA DAVID (Lety)
  • KOHOUTOVÁ MONIKA (Žďár)
  • KORYTÁŘ FRANTIŠEK (Králova Lhota)
  • KŘESINOVÁ HELENA (Mirovice)
  • KULAS LADISLAV, Ing. (Čimelice)
  • LOUTCHAN MILOSLAV, Ing. (Protivín)
  • LOUTCHANOVÁ STANISLAVA (Protivín)
  • MÁLA JOSEF (Probulov)
  • MATUŠKA VÁCLAV, MUDr. (Nevězice)
  • MIKEŠ JAN (Králova Lhota)
  • MIKULENKA JAROSLAV (Heřmaň)
  • MIKULENKOVÁ MICHAELA (Heřmaň)
  • NOSEK MIROSLAV, Ing. (Bělčice)
  • NOVÁKOVÁ BARBORA (Ražice)
  • NOVOTNÁ KLÁRA (Probulov)
  • NOVOTNÝ ŠTĚPÁN (Nihošovice)
  • ORLÍK NAD VLTAVOU, s.r.o. (Praha)
  • OSEVA Protivín a.s. (Protivín)
  • PEXÍDR JIŘÍ (Prachatice)
  • PLACHÝ FRANTIŠEK (Protivín)
  • PŘIBYL VÁCLAV (Lety)
  • PŮBAL VÁCLAV (Chlumany)
  • RAAB OLIVER, Ing. (Protivín)
  • RUTTA PETR (Mišovice)
  • RYBNIKÁŘOVÁ PETRA (Probulov)
  • SLÁMA KAREL, Ing. (Mirovice)
  • STRNAD MIROSLAV (Písek)
  • STROUHAL DAVID (Králova Lhota)
  • STROUHALOVÁ IVANA (Nerestce)
  • ŠMITMAJER VÁCLAV (Putim)
  • ŠVEJNA IVAN, MVDr. (Lety)
  • TOMAN JIŘÍ (Bavorov)
  • TOUŠ ZDENĚK (Nerestce)
  • ZELENKA STANISLAV (Lety)
  • ZEMAN PŘEMYSL (Protivín)
  • Zemský hřebčinec Písek s.p.o. (Písek)
  • ZÍKA KAREL (Heřmaň)
  • ZÍTKOVÁ MARTINA (Ražice)
  • ZOCH VÍT (Ražice)

Plzeň-jih

  • AB Bor, s.r.o. (Bor)
  • AGRICOS, spol. s r.o. (Stod)
  • Agro Bouček s.r.o. (Kasejovice)
  • AGRO Lochousice s.r.o. (Lochousice)
  • Agrochov Kasejovice-Smolivec, a.s. (Kasejovice)
  • BALOG JIŘÍ (Kasejovice)
  • Bio Vstiš s.r.o. (Praha)
  • BRAUN JIŘÍ (Hradiště)
  • BRAUN PETR (Hradiště)
  • BRAUN PETR (Hradiště)
  • CIBULKA PETR (Střelice)
  • CJ - Agro s.r.o. (Chotěšov)
  • CPZ, spol. s r.o. (Chotěšov)
  • ČEJKA VÁCLAV (Kasejovice)
  • ČESAL VÁCLAV (Řenče)
  • ČIBA LUCIE (Lisov)
  • Farm Lelov, s.r.o. ()
  • Farm Velenovy, s.r.o. ()
  • HAVLÍČEK STANISLAV (Ves Touškov)
  • HODAN PETR (Lužany)
  • HOKROVÁ MARIE (Kasejovice)
  • CHÁROVÁ MICHAELA (Kasejovice)
  • CHLANDA JOSEF (Chanovice)
  • KABALUKOVÁ JANA (Střelice)
  • KALBÁČ JOSEF (Kasejovice)
  • KASL JAKUB (Plzeň)
  • KOHOUT PETR (Skašov)
  • Kolín s.r.o. ()
  • KOTĚŠOVCOVÁ MILENA (Chlumy)
  • KOVAŘÍK JIŘÍ (Mladý Smolivec)
  • KRAMPEROVÁ OLGA (Mileč)
  • KUČERA FRANTIŠEK (Hradec)
  • LEDERBUCH MILOŠ (Mladý Smolivec)
  • Maňovická zemědělská, a.s. (Mileč)
  • MAŠEK PETR (Dobřany)
  • MERHOUTOVÁ MICHAELA (Hradiště)
  • MRSKOŠ RICHARD (Přeštice)
  • Pavas Šumavský Angus s.r.o. (Praha)
  • PFLUG PETR (Chotěšov)
  • POJER DUŠAN (Mladý Smolivec)
  • Polana Horšice, a.s. (Horšice)
  • PROCHÁZKA PETR (Chlumčany)
  • SEDLÁKOVÁ BLANKA (Mileč)
  • SKÁLA VLASTIMIL (Chotěšov)
  • SOCHOR RADOVAN (Čížkov)
  • SPEVÁKOVÁ BOHUSLAVA (Honezovice)
  • SUDA ZDENĚK (Hradiště)
  • SVOBODA LYEROVÁ PAVLA, Ing. (Nezamyslice)
  • ŠAFANDA MIROSLAV (Chanovice)
  • ŠIŠKA KAREL, Ing. (Mladý Smolivec)
  • ŠOLLE VÁCLAV (Kasejovice)
  • ŠOLLE VOJTĚCH (Kasejovice)
  • T & W Farm s.r.o. (Plzeň)
  • TOLAR PETR (Řenče)
  • TRNKA STANISLAV (Klatovy)
  • VANÍK PAVEL (Čížkov)
  • VELÍK JAN (Čížkov)
  • VLK RADEK (Hradiště)
  • VOCELKA JOSEF (Kasejovice)
  • Výrobně hospodářské družstvo Hradiště (Hradiště)
  • Walker farmer s.r.o. (Horní Bělá)
  • Zemědělské družstvo Březí (Nepomuk)

Plzeň-sever

  • Agricultura Fritsch s.r.o. (Plzeň)
  • Agro Panzer s.r.o. (Plzeň)
  • AGRO TS s.r.o. (Mladotice)
  • Agrolesy Chříč, s.r.o. (Praha)
  • BERTÍN, spol. s r.o. (Dobříč)
  • BLAŽEK PAVEL (Štichovice)
  • BOHÁČEK JAROMÍR (Líšťany)
  • ČERNÁ MARTA (Ostrov u Bezdružic)
  • DAJBYCH PETR, Ing. (Trnová)
  • FOLK ZDENĚK, Ing. (Kaceřov)
  • GRUBER JAN (Křelovice)
  • HARTMANOVÁ KVĚTA (Všeruby)
  • HAUZNER MIROSLAV (Praha)
  • HEIDENREICH VLASTIMIL (Kožlany)
  • CHLUP JAROSLAV (Nečtiny)
  • CHLUP MARTIN (Nečtiny)
  • KARPENKOVÁ NATALIJA (Plzeň)
  • KESTLER LADISLAV (Nýřany)
  • KONVALINKA LADISLAV (Bohy)
  • KORA PS k.s. (Studená)
  • KOUDELE JOSEF (Nečtiny)
  • KROFTA LADISLAV (Holovousy)
  • LUKEŠ MILAN (Blažim)
  • MACÁK VÁCLAV (Slatina)
  • MAINZER JIŘÍ (Ledce)
  • MAŠEK KAREL (Manětín)
  • MOKRÝ VÁCLAV (Chříč)
  • Obec Zbůch (Zbůch)
  • POLCAR ROBERT (Kaceřov)
  • PROKEŠOVÁ JANA (Příšov)
  • SELGEN, a. s. (Praha)
  • SCHNEIDER VILÉM (Nevřeň)
  • SINKULE PETR (Plzeň)
  • ŠILPOCH STANISLAV (Nečtiny)
  • ŠÍPEK ONDŘEJ (Trnová)
  • ŠKALDA TOMÁŠ (Bezvěrov)
  • TLUSTÝ MIROSLAV (Kladno)
  • TŘÍSKA JAN (Líšťany)
  • TVRZICKÝ FRANTIŠEK (Pernarec)
  • Vinné sklepy Brček s.r.o. (Plzeň)
  • ZACH JOSEF (Přehýšov)
  • ZEAS Puclice a.s. (Puclice)
  • Zemědělská výroba Milknatur, a.s. (Líně)
  • Zemědělské družstvo Mladotice (Mladotice)
  • Zemědělské družstvo vlastníků Manětín (Manětín)
  • Zemědělské družstvo vlastníků Štichovice (Štichovice)
  • Žilovská zemědělská a.s. (Žilov)

Praha-východ

  • AGRO VYŠEHOŘOVICE zemědělská a obchodní a.s. (Vyšehořovice)
  • AGROMASO spol. s r.o. (Dřevčice)
  • AGS Agroslužby s.r.o. (Vykáň)
  • BÁRTL JIŘÍ (Vyšehořovice)
  • BEZUCHA LIBOR (Mochov)
  • BRODSKÝ JIŘÍ, Ing. (Nehvizdy)
  • ČERNÝ MILAN (Tismice)
  • DOLEŽAL ZDENĚK (Břežany II)
  • Fyton, spol. s r.o. (Praha)
  • KRÁL PETR (Úvaly)
  • MICHÁLEK JAN, Ing. (Lázně Toušeň)
  • MIŠKOVSKÝ OTAKAR, Ing. (Sloveč)
  • NAVRÁTIL JAROSLAV (Škvorec)
  • RAVA zemědělský podnik, spol. s r.o. (Křenice)
  • ŘEZÁČ VÁCLAV, Ing. (Nupaky)
  • STRNAD MAREK (Břežany II)
  • ŠTĚCH PAVEL (Nehvizdy)
  • Týnice, s.r.o. (Doubravčice)
  • VAŇKOVÁ JIŘINA, Ing. (Praha)
  • Vykáň, a.s. (Vykáň)
  • ZEA Světice, a.s. (Světice)
  • Zemědělská obchodní společnost Šestajovice-Jirny, a.s. (Jirny)
  • ZEMOS - AGRO SEDLČÁNKY zemědělská a obchodní a.s. (Čelákovice)
  • ZIMA MARTIN (Doubek)
  • ZP Tismice s.r.o. (Tismice)
  • ZVOLSKÝ MAREK (Škvorec)

Praha-západ

  • AGRO Jesenice u Prahy a.s. (Zlatníky-Hodkovice)
  • ANDRES FRANTIŠEK (Jíloviště)
  • BÁRA JINDŘICH (Kytín)
  • CIHELKA JAROSLAV, RNDr., Ph.D. (Kytín)
  • ČERMÁK LIBOR, Bc. (Mníšek pod Brdy)
  • FARMA JESENICE s.r.o. (Jesenice)
  • FILÍPKOVÁ MARTINA (Řitka)
  • HRUŠKA FRANTIŠEK (Kostelec u Křížků)
  • HŮRKA PETR (Černošice)
  • JÁRKA OTA (Černolice)
  • KOLÁŘ MICHAL, Ing. (Hlásná Třebaň)
  • KOLÁŘOVÁ IVETA (Hlásná Třebaň)
  • KRUPIČKA JAN (Zvole)
  • KVÍZ ZDENĚK (Praha)
  • KVÍZ ZDENĚK, Ing. (Davle)
  • MARŠÁL JAROSLAV (Libeř)
  • MEADOW ZAS s.r.o. (Drevníky)
  • NEJEDLÝ VLASTIMIL (Okrouhlo)
  • NEUBERGOVÁ JANA, Bc. (Okrouhlo)
  • PAZDERA JAN (Líšnice)
  • PETŘÍČEK MILOSLAV (Zvole)
  • POLCAR JOSEF (Praha)
  • SKÁLA JAROSLAV, Ing. (Nová Ves pod Pleší)
  • SYROVÁTKA JAN (Dolní Břežany)
  • VODIČKA JOSEF (Okrouhlo)
  • Zemědělská společnost Dobříš, spol. s r.o. (Dobříš)

Prachatice

  • BAŽATA MIROSLAV (Stožec)
  • BENČ FRANTIŠEK (Záblatí)
  • BERAN JAN (Pracejovice)
  • BERAN JAN (Kubova Huť)
  • BLÁHA MARTIN (Volary)
  • BÖHM MARTIN (Volary)
  • BOROŠ JULIUS ()
  • BRAUTFERGEROVÁ EVA (Vimperk)
  • DJK s.r.o. (Strážný)
  • EKOFARMA Šumava s.r.o. (Prachatice)
  • EkoRašelina s. r. o. (Nové Hutě)
  • FARMA Šumava s.r.o. (Prachatice)
  • HANKO ONDŘEJ (Horní Vltavice)
  • HOŠNA LADISLAV (Volary)
  • HOŠNA LADISLAV (Volary)
  • ICHOVÁ KRISTINA (Vimperk)
  • IŠTOK MICHAL (Horní Vltavice)
  • KAPRÁL ILJA (Volary)
  • KARAS ALEŠ (Horní Vltavice)
  • KARAS ALEŠ, Ing. (Horní Vltavice)
  • KONRÁD JIŘÍ (Volary)
  • KOPEJ JAN (Nová Pec)
  • KOPEJ JOSEF (Nová Pec)
  • KOŽELUH JOSEF (Nová Pec)
  • KREJSA ZDENĚK (Vimperk)
  • MATĚJKA FRANTIŠEK (Vimperk)
  • MRKVIČKA PETR (Volary)
  • NOVÁK JAN (Vimperk)
  • PICHL ANTONÍN (Borová Lada)
  • PODSKALSKÝ PETR (Vimperk)
  • POS PETR (Vimperk)
  • POSPÍCHALOVÁ DIANA (Stožec)
  • PRENNEROVÁ ANNA (Ktiš)
  • REMBERK s.r.o. (Strážný)
  • ROTHOVÁ RENATA (Nové Hutě)
  • SCHÖNBAUER DAVID (Nová Pec)
  • Správa Národního parku Šumava (Vimperk)
  • STATEK NOVÝ SVĚT s.r.o. (Borová Lada)
  • STEHLÍK IVO (Volary)
  • STEINBRENNER JAN (Vimperk)
  • ŠPÍREK JIŘÍ (Lenora)
  • ŠTEFANÍK PETR (Borová Lada)
  • ŠTĚPÁNEK PAVEL, Ing. (Želnava)
  • ŠTĚTINA PAVEL (Nová Pec)
  • TOUŠKOVÁ JINDRA (Volary)
  • TROJAN ZDENĚK (Buk)
  • TŮMA MIROSLAV (Vimperk)
  • VAJSAROVÁ IVANA (Ktiš)
  • VKT Volary s.r.o. (Prachatice)
  • VOKÁL PAVEL, Ing. (Strážný)
  • ZEFA Nová Pec s.r.o. (Prachatice)
  • ZEFA Volary s.r.o. (Prachatice)
  • ZO ČSOP Šumava (Vimperk)

Prostějov

  • AGRO Haná Land s.r.o. (Smržice)
  • AGROS HANÁ, s.r.o. (Stařechovice)
  • AGROSPOL, agrární družstvo (Knínice)
  • BUSTEC GROUP a.s. (Horní Štěpánov)
  • CINEK FRANTIŠEK, Ing. (Prostějov)
  • Farma Kopeček s.r.o. (Smržice)
  • FIDLER VLADISLAV (Jesenec)
  • GOOD Agro s.r.o. (Praha)
  • HALUZA PETR, Ing. (Čehovice)
  • HASA VÁCLAV, Ing. (Plumlov)
  • HONZÍREK VÁCLAV (Horní Štěpánov)
  • HONZÍRKOVÁ IVANA, Ing. (Brno)
  • HORÁKOVÁ ANDREA (Budětsko)
  • CHROMEC ANTONÍN (Laškov)
  • CHROMEC ANTONÍN (Vícov)
  • KAPEC MICHAL (Brodek u Konice)
  • KAPEC MILAN (Olomouc)
  • KOUTNÝ VOJTĚCH (Jevíčko)
  • LUŇÁČEK RADIM, Bc. (Vícov)
  • MEJON s.r.o. (Jesenec)
  • MENŠÍK VOJTĚCH (Kostelec na Hané)
  • MERC spol. s r.o. (Brodek u Konice)
  • MERČÁKOVÁ JITKA (Krumsín)
  • MLČOCH JIŘÍ (Kostelec na Hané)
  • MLČOCH OLDŘICH (Lešany)
  • PŘIKRYL MAREK (Prostějov)
  • ROLS Lešany, spol. s r.o. (Lešany)
  • ROLS ODBYT s.r.o. (Lešany)
  • SaP Agro s.r.o. (Prostějov)
  • SEMO a.s. (Smržice)
  • SOLOVSKÝ JINDŘICH (Olbramice)
  • Statek Kostelec na Hané, a.s. (Kostelec na Hané)
  • ŠMÍD JIŘÍ (Horní Štěpánov)
  • TOMAN JOSEF (Vícov)
  • UHLÍŘ JAN (Šubířov)
  • UNIAGRIS Pěnčín, a.s. (Pěnčín)
  • VAŇÁK PAVEL, Ing. (Suchdol)
  • VRÁTNÍK TOMÁŠ (Lešany)
  • VYCHODIL JIŘÍ, Ing. (Pěnčín)
  • Waldhof & Yard s.r.o. (Olomouc)
  • ZAPLETAL JOSEF (Bílovice-Lutotín)
  • ZATLOUKAL MARTIN (Kralice na Hané)
  • ZATLOUKAL TOMÁŠ (Suchdol)
  • Zemědělská společnost TERRIS Budětsko, a.s. (Budětsko)
  • Zemědělské družstvo Lipová (Lipová)
  • Zemědělské družstvo MORAVAN (Prostějov)
  • Zemědělské družstvo Senice na Hané (Senice na Hané)
  • Zemědělské družstvo Smržice (Smržice)
  • Zemědělské družstvo Vícov (Vícov)
  • Zemědělské obchodní družstvo DEJAS (Dzbel)
  • Zemědělské obchodní družstvo Ludmírov (Ludmírov)
  • Zemědělské obchodní družstvo Plumlov (Plumlov)
  • Zemědělské obchodní družstvo Ptení (Ptení)
  • ŽILKOVÁ MARKÉTA (Horní Štěpánov)

Přerov

  • AGRAS Želatovice,a.s. (Želatovice)
  • Agro - družstvo MORAVA (Kojetín)
  • Agrochov Jezernice, a.s. (Jezernice)
  • AGROPOS s.r.o. (Kojetín)
  • AGROVAS MORAVA, s.r.o. (Praha)
  • BENEŠ VÍTĚZSLAV (Tučín)
  • BERÁK JAN (Prosenice)
  • CALETKA JOSEF (Osek nad Bečvou)
  • ČERNÁ LENKA (Křenovice)
  • ČERNÝ LIBOR (Křenovice)
  • ČOČEK JIŘÍ, DiS. (Střítež nad Ludinou)
  • DOLEŽEL MIROSLAV (Lipník nad Bečvou)
  • DOUBRAVSKÝ ALEŠ (Osek nad Bečvou)
  • DOUBRAVSKÝ DAVID (Osek nad Bečvou)
  • Ekofarma Střítež s.r.o. (Jezernice)
  • FARMA Ing. Josef Zatloukal s.r.o. (Kralice na Hané)
  • GARDAVSKÝ LADISLAV (Kojetín)
  • HALENKA MILOSLAV (Polkovice)
  • HLAVINKA JOSEF, Ing. (Polkovice)
  • HLAVINKA PETR, Ing. (Polkovice)
  • HOLČÁK LUBOMÍR, Ing. (Jindřichov)
  • HOLČÁKOVÁ MARIE (Jindřichov)
  • HORÁK VÍTĚZSLAV (Hradčany)
  • HRABAL JAROSLAV (Uhřičice)
  • HRABAL JIŘÍ, Ing. (Praha)
  • Hranicko a.s. (Střítež nad Ludinou)
  • HRUŠÁK PAVEL (Křenovice)
  • INDRÁKOVÁ ROMANA, Ing. (Polkovice)
  • JEMELKA STANISLAV (Přerov)
  • JPJ NETOPIL, a.s. (Žalkovice)
  • JURAJDA PETR (Radslavice)
  • JURAJDOVÁ EVA (Radslavice)
  • JUŘEN FRANTIŠEK (Kojetín)
  • KOTKOVÁ ANNA (Kojetín)
  • KRAVCOVÁ ELIŠKA (Osek nad Bečvou)
  • KRETEK FRANTIŠEK, Ing. (Sušice)
  • KRETEK ZDENĚK (Přerov)
  • KRUTIL VÁCLAV (Oldřichov)
  • KRYBUS ČENĚK (Kojetín)
  • KRYBUS JAN (Kojetín)
  • KRYBUS VOJTĚCH (Kojetín)
  • Lesnictví Berčík s.r.o. (Kojetín)
  • LON PETR (Lipník nad Bečvou)
  • LUHA zemědělská,a.s. (Jindřichov)
  • LUKÁŠ JOSEF (Uhřičice)
  • MALÍKOVÁ ELIŠKA, Mgr. (Osek nad Bečvou)
  • MINAŘÍK JAROSLAV (Kojetín)
  • MINAŘÍK JAROSLAV (Kojetín)
  • MINAŘÍK JIŘÍ, Ing. (Kojetín)
  • Minaříková Kojetín s.r.o. (Kojetín)
  • MINAŘÍKOVÁ LADISLAVA (Kojetín)
  • MINAŘÍKOVÁ LADISLAVA (Kojetín)
  • MLČÁK JIŘÍ (Střítež nad Ludinou)
  • MOHELNICE AGRO s.r.o. (Klopina)
  • MORAVA - HOP s. r. o. (Lipník nad Bečvou)
  • Moravská zemědělská, akciová společnost (Prosenice)
  • NEVTÍPIL LUBOŠ (Osek nad Bečvou)
  • OLŠANSKÝ JIŘÍ, Ing. (Měrovice nad Hanou)
  • PERDULOVÁ ALENA (Střítež nad Ludinou)
  • Podhůří s.r.o. (Střítež nad Ludinou)
  • POLÁŠEK PAVEL (Kojetín)
  • PTÁČEK VRATISLAV (Měrovice nad Hanou)
  • RenoFarma Tovačov, s.r.o. (Tovačov)
  • ŘEZNÍČEK JAN (Lobodice)
  • SALIX MORAVA a.s. (Horní Moštěnice)
  • SEDLÁK MARTIN (Lipník nad Bečvou)
  • SLOŽIL JIŘÍ (Oldřichov)
  • SLOŽIL PAVEL (Radslavice)
  • SLOŽILOVÁ PAVLA (Oldřichov)
  • SOUŠEK BOHUMÍR (Uhřičice)
  • Staněk a syn, s.r.o. (Olšovec)
  • STAS-AG s.r.o. (Přerov)
  • STATEK CHROPYNĚ s.r.o. (Olomouc)
  • STUPÁREK DALIBOR (Olšovec)
  • STUPÁREK PAVEL (Olšovec)
  • SUCHÁNEK LADISLAV, Ing. (Osek nad Bečvou)
  • SUCHÁNEK STANISLAV (Jezernice)
  • SVAČINA ZBYNĚK (Ivaň)
  • SYNEK RUDOLF (Hranice)
  • ŠEBESTA LIBOR (Měrovice nad Hanou)
  • ŠEBESTA MILAN (Měrovice nad Hanou)
  • ŠEBESTA MILAN, Ing. (Měrovice nad Hanou)
  • ŠEBESTOVÁ LIBUŠE (Měrovice nad Hanou)
  • ŠINDLER VLADIMÍR (Olšovec)
  • ŠKAŘUPA JIŘÍ (Střítež nad Ludinou)
  • TICHÝ VÍTĚZSLAV (Uhřičice)
  • UHER MIROSLAV (Kojetín)
  • ÚSOVSKO AGRO s.r.o. (Klopina)
  • VAVROUCH VLADIMÍR (Uhřičice)
  • VENCLÍK RADIM (Tovačov)
  • VIKA ANTONÍN (Olšovec)
  • VINKLER JOSEF (Lipník nad Bečvou)
  • VITOSLAVSKÝ LADISLAV, Ing. (Grymov)
  • VLÁČIL VLADIMÍR (Mutkov)
  • VRANA JAROSLAV (Uhřičice)
  • VRÁNA MIROSLAV (Němčice nad Hanou)
  • VRANA ZDENĚK (Kojetín)
  • VYBÍRALÍK VOJTĚCH (Lobodice)
  • VÝSTŘELA BOHUMIL (Osek nad Bečvou)
  • VÝSTŘELA PAVEL (Osek nad Bečvou)
  • ZAJÍC ROSTISLAV (Radslavice)
  • ZAPLETALOVÁ VĚRA (Osek nad Bečvou)
  • ZATLOUKAL MARTIN (Kralice na Hané)
  • ZATLOUKAL PETR (Hrubčice)
  • ZAVADIL JAN (Šišma)
  • ZD Klenovice na Hané, družstvo (Klenovice na Hané)
  • ZDRÁHAL LEOŠ (Tučín)
  • Zemědělské družstvo "PODHRADÍ" Týn nad Bečvou (Týn nad Bečvou)
  • Zemědělské družstvo Kokory (Kokory)
  • ZOD Němčice nad Hanou, družstvo (Němčice nad Hanou)

Příbram

  • A G R O Měšetice s.r.o. (Sedlec-Prčice)
  • Bioplyn Dublovice s.r.o. (Dublovice)
  • BOUDA PETR, Ing. (Říčany)
  • BUDKA LUBOMÍR (Nedrahovice)
  • BUDKA MIROSLAV (Nedrahovice)
  • ČERNÁ LUDMILA (Příčovy)
  • Česká správa nemovitostí, investiční a dřevařská k.s. (Praha)
  • DVOŘÁK KAREL (Sedlec-Prčice)
  • DVOŘÁK ZDENĚK (Prosenická Lhota)
  • EKOAGRONA Nechvalice spol. s r.o. (Nechvalice)
  • Ekofarma Sedlčany, a.s. (Sedlčany)
  • EŠNER JINDŘICH (Sedlčany)
  • FARMA PRČICE spol. s r.o. (Sedlec-Prčice)
  • HRON JIŘÍ (Sedlčany)
  • CHÁB JIŘÍ (Sedlčany)
  • CHLASTÁK JAROSLAV (Sedlčany)
  • CHLASTÁK TOMÁŠ (Sedlčany)
  • CHOCHOLOUŠEK PAVEL (Sedlčany)
  • JINDRÁK MILOSLAV (Jesenice)
  • KOHOUTEK RADEK (Sedlčany)
  • KOLÍN VOJTĚCH (Sedlčany)
  • KRAIF JAROSLAV (Prosenická Lhota)
  • KRAIF JIŘÍ (Prosenická Lhota)
  • KRAMPERA PAVEL (Sedlčany)
  • KRUBNER MILAN (Prosenická Lhota)
  • LAŠTOVIČKA JAROSLAV (Vysoký Chlumec)
  • LAŠTOVIČKA LUKÁŠ (Štětkovice)
  • Laštovička s.r.o. (Kňovice)
  • NĚMCOVÁ TEREZA (Praha)
  • PATÁK TOMÁŠ (Vojkov)
  • PATÁK ZDENĚK (Vojkov)
  • PEŠEK JOSEF (Kosova Hora)
  • PEŠEK MIROSLAV, Ing. (Sedlčany)
  • PEŠKOVÁ HANA (Kosova Hora)
  • PEŠTA PAVEL (Sedlčany)
  • PEŠTA VLADIMÍR, Ing. (Nedrahovice)
  • PILÍKOVÁ DARINA (Příčovy)
  • POSPÍCHAL MIROSLAV (Prosenická Lhota)
  • RABYŇÁK KAMIL (Prosenická Lhota)
  • SKALICKÝ MILOŠ (Jesenice)
  • SKALICKÝ PETR (Jesenice)
  • Statek Suchdol s.r.o. (Prosenická Lhota)
  • SÜSSEROVÁ ZUZANA, Ing. (Štětkovice)
  • ŠIKA JAN (Nechvalice)
  • ŠVAGR MARTIN (Nedrahovice)
  • ŠVAGR MILAN (Nedrahovice)
  • ŠVAGROVÁ JANA (Nedrahovice)
  • Vacek agro s.r.o. (Vrchotovy Janovice)
  • VLÁSKOVÁ ZDEŇKA (Počepice)
  • VOTRUBA MIROSLAV (Svatý Jan)
  • VŠETEČKA PETR (Sedlčany)
  • VYSKOČIL VLADIMÍR, Ing. (Dublovice)
  • ZD Krásná Hora nad Vltavou a.s. (Krásná Hora nad Vltavou)
  • Zemědělská společnost Kosova Hora, a.s. (Kosova Hora)
  • Zemědělská společnost Nalžovice, a.s. (Nalžovice)
  • Zemědělská společnost Sedlčany spol. s r.o. (Sedlčany)
  • ZS Dublovice a.s. (Dublovice)

Rakovník

  • AGRA Řisuty s.r.o. (Ledce)
  • BAŘTIPÁN VÁCLAV (Milostín)
  • BENEŠ FRANTIŠEK (Hřebečníky)
  • ČERMÁK MIROSLAV (Milostín)
  • ČERMÁKOVÁ VĚRA, Ing. (Milostín)
  • ČERNÝ RADEK (Kounov)
  • GRUBER JAN (Křelovice)
  • HÁJEK FRANTIŠEK (Čilá)
  • HÁJEK PETR (Čilá)
  • HÁJKOVÁ KRATINOVÁ MARTA (Skryje)
  • HLAVÁČEK LUKÁŠ (Hracholusky)
  • HUML JAROMÍR (Hracholusky)
  • CHMELOVÁ MIROSLAVA (Čilá)
  • CHOV CHAROLAIS spol. s r.o. (Slabce)
  • IZO-AGRO, spol. s r.o. (Panoší Újezd)
  • JIRSOVÁ PAVLÍNA (Skryje)
  • KREJČÍ TEREZA (Dobrovíz)
  • KREJČÍ VÍT, Ing. (Dobrovíz)
  • KŠÍR LIBOR (Rakovník)
  • LAPKA s.r.o. (Kounov)
  • LIGNATEAM, s.r.o. (Janov)
  • MELČOVÁ VERONIKA (Panoší Újezd)
  • PALKOSKA ZBYNĚK (Milostín)
  • PP servis a.s. (Praha)
  • PROBIOS a.s. (Kounov)
  • Range s.r.o. (Kladno)
  • RAZÍM PETR (Hřebečníky)
  • RYBÁČEK FRANTIŠEK (Hřebečníky)
  • ŘEZÁČ JOSEF (Měcholupy)
  • ŘEZNÍČEK JAROSLAV (Domoušice)
  • ŘÍHA TOMÁŠ (Skryje)
  • SPURNÝ RADEK (Panoší Újezd)
  • STANĚK OLDŘICH, Ing. (Hřebečníky)
  • ŠNOBL MILAN (Slabce)
  • V.K.TOP CHMEL, s.r.o. (Doksy)
  • VRÁNA JOSEF (Hřebečníky)
  • ZEM - INVEST a.s. (Kladno)
  • Zemědělská společnost Chrášťany  s.r.o. (Chrášťany)
  • Zemědělské družstvo Svojetín (Svojetín)
  • ZUSKOVÁ KATEŘINA (Kounov)

Rokycany

  • CAJTHAML FRANTIŠEK, Ing. (Sebečice)
  • SKLENÁŘOVÁ JARMILA (Sebečice)

Rychnov nad Kněžnou

  • Agro Jasenná v.o.s. (Jasenná)
  • ARCHLEB PETR (České Meziříčí)
  • BARTOŠ BEDŘICH (Lípa nad Orlicí)
  • BARTOŠOVÁ JOLANA (Lípa nad Orlicí)
  • BOHÁČ JIŘÍ (Rohenice)
  • BOHÁČ MAREK (Rohenice)
  • CERHÁK JIŘÍ (Libřice)
  • ČERNÁ JANA (Bohuslavice)
  • ČERNÝ MILOŠ (České Meziříčí)
  • DOHNAL JIŘÍ, Ing. (Rohenice)
  • DOHNAL LUKÁŠ (Rohenice)
  • ERBAN JAROSLAV, Bc. (Jaroměř)
  • FARMA MORAVEC, s.r.o. (Olešnice)
  • Farma Tichý a spol. a.s. (Záměl)
  • Farma u řeky Orlice s.r.o. (Lípa nad Orlicí)
  • FŇOUK PAVEL (Nové Město nad Metují)
  • HNG - Czech s.r.o. (Librantice)
  • HOJNÝ JOSEF (Králova Lhota)
  • JIRÁSEK JAN, Ing. (České Meziříčí)
  • JUNEK JIŘÍ (Olešnice)
  • LABRIS, s.r.o. (Dobré)
  • NOVÁK JAROSLAV (Olešnice)
  • PROKEŠ JIŘÍ (Černilov)
  • RIND JAROSLAV (Králova Lhota)
  • ROLANA s.r.o. (Černilov)
  • Střední zemědělská škola a Střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí (Kostelec nad Orlicí)
  • ŠIMERDA VÁCLAV (Olešnice)
  • ŠTĚPAŘ MILOSLAV (Dobruška)
  • VH Agroprodukt, spol. s r.o. (Hradec Králové)
  • VRÁTIL VLADISLAV (Lípa nad Orlicí)
  • Zemědělské družstvo Mostek (Mostek)
  • ZEMSPOL České Meziříčí, a.s. (České Meziříčí)

Semily

  • ČECH JAROSLAV (Bystrá nad Jizerou)
  • ČERMÁK VÁCLAV (Roztoky u Jilemnice)
  • DEJMEK ANTONÍN (Svojek)
  • DS Agro Košťálov s.r.o. (Libštát)
  • DS Agro Libštát s.r.o. (Libštát)
  • FARMA Loukov s.r.o. (Háje nad Jizerou)
  • FEJFAR MILAN (Bělá)
  • GREEN SYNERGY, s.r.o. (Praha)
  • HAJNA LUDĚK (Mříčná)
  • HEŘMAN PAVEL (Bystrá nad Jizerou)
  • HLOUŠEK VLADIMÍR (Mříčná)
  • HODBOĎ GUSTAV (Libštát)
  • JANOUŠEK JAN (Košťálov)
  • JANOUŠEK JIŘÍ (Košťálov)
  • JÍNOVÁ MONIKA (Libštát)
  • JÍRA JOSEF (Bělá)
  • KICHERER PAVEL (Praha)
  • KOCOUREK MIROSLAV (Košťálov)
  • KOLMAN JAN (Benecko)
  • KŘÍŽ VRATISLAV (Radim)
  • KURFIŘT MIROSLAV (Peřimov)
  • LUKEŠ ZDENĚK (Libštát)
  • MALÝ JAROSLAV (Libštát)
  • MEČÍŘ JOSEF (Roztoky u Jilemnice)
  • NOVOTNÁ KATEŘINA (Bystrá nad Jizerou)
  • POSPÍŠIL JOSEF (Košťálov)
  • PRÁŠIL LADISLAV (Svojek)
  • ROSENBERG JAN (Libštát)
  • ŠÁDEK STANISLAV (Košťálov)
  • ŠIMŮNEK JOSEF (Víchová nad Jizerou)
  • VEJNAR MIROSLAV (Bělá)
  • VINKLÁŘ PAVEL (Libštát)
  • VOJTÍŠEK VÁCLAV (Bystrá nad Jizerou)
  • Zemědělské družstvo Mříčná - Peřimov (Peřimov)
  • Zemědělské obchodní družstvo Roztoky - Kruh (Roztoky u Jilemnice)

Sokolov

  • AB Krásná s.r.o. (Bor)
  • Agrofarma Krásná s.r.o. (Praha)
  • FARA TOMÁŠ (Kynšperk nad Ohří)
  • FISCHER MANFRED (Kraslice)
  • GLOS RENÉ (Josefov)
  • KAZILOVSKÝ MIROSLAV (Kynšperk nad Ohří)
  • KAZILOVSKÝ VLASTIMÍR (Kynšperk nad Ohří)
  • KŘÍTEK VÁCLAV (Kaceřov)
  • LEHEČKA ROMAN (Krajková)
  • NÁDENÍČKOVÁ UTA (Krásno)
  • NOVÁK MILAN (Kynšperk nad Ohří)
  • NOVÁK PETR (Kaceřov)
  • PŘIBYL MIROSLAV (Kynšperk nad Ohří)
  • PŘIBYL VRATISLAV (Kynšperk nad Ohří)
  • SKALICKÝ JIŘÍ (Krajková)
  • SUCHÁNEK FRANTIŠEK (Kraslice)
  • TROCH VIKTOR (Kaceřov)
  • VRÁNA ZDENĚK (Lomnice)

Strakonice

  • AMBROSOVÁ LENKA (Myštice)
  • BÁRTÍK JOSEF (Hoslovice)
  • BLAŽEK ALOIS (Němčice)
  • C H I R O, s.r.o. (Čestice)
  • Ekochov Angus s.r.o. (Praha)
  • EKOCHOV s.r.o. (Hoslovice)
  • FILIP ZDENĚK, Mgr. (Strunkovice nad Volyňkou)
  • FIŠROVÁ ANDREA (Lom)
  • HAMPEJS JOSEF (Čestice)
  • HANUŠ VÁCLAV (Štěkeň)
  • HELMA JAKUB (Radošovice)
  • HELMA VLADIMÍR (Radošovice)
  • HLAVENKA JOSEF (Úlehle)
  • HRADECKÝ JAN (Zahorčice)
  • HRUŠKOVÁ VĚRA (Řepice)
  • CHANA - DW, s.r.o. (Zábrodí)
  • CHLÁDKOVÁ VERONIKA (Strakonice)
  • JIRAN VÁCLAV (Radošovice)
  • KNÍŽE BOHUMIL (Myštice)
  • KNÍŽE OLDŘICH, Ing. (Myštice)
  • KOPÁČOVÁ VĚRA (Kraselov)
  • KOVÁŘ JAN (Čestice)
  • KOŽELUH TOMÁŠ (Myštice)
  • KREJČÍ LADISLAV (Škvořetice)
  • KULÍŘ STANISLAV (Nihošovice)
  • KYNKOR VÁCLAV (Přešťovice)
  • LITERÁK DAVID (Štěkeň)
  • MARZEM s.r.o. (Nihošovice)
  • MICHÁLEK VLADIMÍR (Hoslovice)
  • MIKEŠOVÁ JANA (Škvořetice)
  • MIKLAS FRANTIŠEK (Přešťovice)
  • MLÍČKO JOSEF (Škvořetice)
  • NÁHLÍK JIŘÍ (Němčice)
  • Náhoří s.r.o. (Hoslovice)
  • NAVRÁTIL TOMÁŠ (Praha)
  • NĚMEC FRANTIŠEK (Hoslovice)
  • NIKODEM ONDŘEJ (Hoslovice)
  • NOVÁK VÁCLAV (Strakonice)
  • OUŘEDNÍK JOSEF (Čestice)
  • OUŘEDNÍK JOSEF (Čestice)
  • PAPEŽ MARTIN (Volenice)
  • PATERA ZDENĚK (Němětice)
  • PUDILOVÁ ŠÁRKA (Přešťovice)
  • REZEK KAREL (Čestice)
  • RUNDA FRANTIŠEK (Strakonice)
  • RYCHTÁŘ JAROSLAV (Čestice)
  • ŘÍHA JIŘÍ (Buzice)
  • ŘÍHA ROMAN (Lom)
  • ŘÍHA ZDENĚK (Škvořetice)
  • SAMEC KAREL (Radošovice)
  • SLAVÍČEK JOSEF (Nihošovice)
  • SLUKA JOSEF (Hoslovice)
  • SMOLA PAVEL (Kraselov)
  • SUDA JAROSLAV (Přešťovice)
  • ŠAREŠ DUŠAN (Štěkeň)
  • ŠÍMA VÁCLAV (Bělčice)
  • ŠÍP MILOSLAV (Blatná)
  • TALIÁN FRANTIŠEK (Čestice)
  • TESAŘÍKOVÁ MARIE (Přešťovice)
  • TOPKA JOSEF (Rovná)
  • TOPKA JOSEF (Rovná)
  • TRNKA MARTIN (Strakonice)
  • TUREK ANTONÍN (Hoslovice)
  • TÝMA JOSEF (Škvořetice)
  • UHLÍK VÁCLAV (Radošovice)
  • VÁVRA FRANTIŠEK (Čestice)
  • VÁVRA VÁCLAV (Úlehle)
  • VILÁNEK MILOSLAV, Ing. (Čestice)
  • ZDYCHYNEC VLADIMÍR (Přešťovice)
  • ZEMAN VOJTĚCH, Ing. (Nihošovice)
  • Zemědělské družstvo Přešťovice (Přešťovice)
  • Zemědělské obchodní družstvo Němětice (Nihošovice)
  • Zemědělské obchodní družstvo ŠKVOŘETICE (Škvořetice)
  • ZEMĚDĚLSTVÍ - obchod a služby, s.r.o. zkráceně AGROČES, s.r.o. (Čestice)

Svitavy

  • A G R O L A N D , spol. s r.o. (Chrastavec)
  • AGRONEA a.s. Polička (Polička)
  • BÁČA JOSEF (Svojanov)
  • BÁČA JOSEF (Svojanov)
  • BLAHA MARTIN (Svitavy)
  • BLAŠKA JAROSLAV, Dr. (Vítějeves)
  • DITTRICH VLADIMÍR (Polička)
  • DOLEŽAL MARTIN, Ing. (Chmelík)
  • DOLEŽAL ROMAN (Chmelík)
  • GRACIAS FRANTIŠEK (Svojanov)
  • GRACIASOVÁ JANA (Svojanov)
  • Hanácká zemědělská společnost Jevíčko a.s. (Jevíčko)
  • HNÁT JAROSLAV (Radiměř)
  • CHAROUS ZBYNĚK (Karle)
  • CHLADIL LUBOŠ (Bělá nad Svitavou)
  • I. AGRO Oldřiš a.s. (Oldřiš)
  • I. ČESKOMORAVSKÁ OBCHODNÍ SPOLEČNOST, společnost s ručením omezeným (Chornice)
  • JANKŮ MILAN (Chrastavec)
  • JANKŮ MILOŠ (Vítějeves)
  • JELÍNEK ZDENĚK, Mgr.Ing. (Brno)
  • KINCL MICHAL (Javorník)
  • KLADIVO MARTIN (Dolní Újezd)
  • KOLOMAZNÍK RADEK (Chmelík)
  • KOPECKÝ LADISLAV (Svojanov)
  • KOUŘIL MOJMÍR (Bělá u Jevíčka)
  • KŘIVKA VLADISLAV (Polička)
  • KUCHTA RADOVAN (Trstěnice)
  • LIDMILA ALEŠ (Bělá nad Svitavou)
  • LIDMILOVÁ MAGDALENA, Ing. (Bělá nad Svitavou)
  • LORENC JAKUB (Praha)
  • MAIWALD ŠTĚPÁN (Čistá)
  • MARKUS FRANTIŠEK (Chornice)
  • MENŠÍK JOSEF (Dětřichov)
  • MERKUDA JAN (Opatovec)
  • MLYNÁŘ JOSEF (Borová)
  • NEVRKLA PETR (Karle)
  • Panagro, s.r.o. (Vítějeves)
  • PAZDÍREK BEDŘICH (Biskupice)
  • PETERKA JAROSLAV (Prostřední Poříčí)
  • PISCA DAVID (Svitavy)
  • PISCOVÁ HANA (Svitavy)
  • POŁEĆ MARIUSZ TOMASZ (Opatov)
  • PRAŽAN DAVID (Kamenec u Poličky)
  • ŘÍHA FRANTIŠEK (Sebranice)
  • ŘÍMAL JAN (Karle)
  • ŘÍMAL PAVEL (Karle)
  • SKÁCEL PAVEL (Jevíčko)
  • SOTONA PAVEL (Praha)
  • SOTONOVÁ NADIJA (Trstěnice)
  • STIBŮREK JOSEF (Čistá)
  • STODOLA FRANTIŠEK (Oldřiš)
  • ŠTĚPÁNEK VOJTĚCH (Chrastavec)
  • TICHÝ JIŘÍ, Ing. (Oldřiš)
  • TOPINKA JAROSLAV (Borová)
  • VOPOL a.s. (Pomezí)
  • VOS zemědělců,a.s. (Velké Opatovice)
  • WEEL s. r. o. (Praha)
  • ZAHRADNÍK VLADIMÍR, Ing. (Borová)
  • ZEHNÁLEK PAVEL (Študlov)
  • Zemědělská společnost Vítějeves a.s. (Vítějeves)
  • Zemědělské družstvo Trstěnice (Trstěnice)
  • Zemědělské obchodní družstvo Opatovec (Opatovec)

Šumperk

  • DROZDOVÁ VĚRA (Brníčko)
  • Dubická zemědělská a.s. (Dubicko)
  • Ekokosov s.r.o. (Zábřeh)
  • FARMA KRCHLEBY s.r.o. (Klopina)
  • FRÝBORT JAROSLAV, Ing. (Bedihošť)
  • HRADO a.s. (Hrabišín)
  • KLEIBL STANISLAV, Ing. (Úsov)
  • KOPP MARTIN (Rohle)
  • KUTÁLEK ANTONÍN, MUDr. (Rohle)
  • KUTÁLEK JAN (Rohle)
  • KUTÁLEK PAVEL (Rohle)
  • KUTÁLKOVÁ TÁŇA (Babice)
  • LAHOLA ONDŘEJ (Jestřebí)
  • MALÝ JIŘÍ (Úsov)
  • MAULER PATRIK (Rohle)
  • MOHELNICE AGRO s.r.o. (Klopina)
  • Pila Fajt s.r.o. (Police)
  • SMYČKA ANTONÍN (Medlov)
  • SMYČKA JAKUB (Medlov)
  • STATEK CHIRLES s.r.o. (Krchleby)
  • ŠINDELÁŘ MARTIN (Rohle)
  • ÚSOVSKO AGRO s.r.o. (Klopina)
  • ÚSOVSKO EKO s.r.o. (Klopina)
  • ZBOŘIL FRANTIŠEK (Klopina)
  • ZBOŘIL MARTIN (Klopina)

Tábor

  • AGRINO s.r.o. (Oldřichov)
  • Agrodružstvo Vyšetice se sídlem v Pravoníně (Pravonín)
  • Agrospirit s.r.o. (Tábor)
  • Agrospol Mladá Vožice a.s. (Mladá Vožice)
  • BALÍK MICHAL (Šebířov)
  • BÁRTA FRANTIŠEK (Šebířov)
  • BARTŮNĚK LUBOŠ (Běleč)
  • Biofarma Rašovice s.r.o. (Hlasivo)
  • BLÁHA TOMÁŠ (Praha)
  • ČECH JAROSLAV (Běleč)
  • ČECHOVÁ KRISTÝNA (Běleč)
  • ČECHTICKÝ JAN (Skrýchov u Malšic)
  • ČÍŽEK LADISLAV (Želeč)
  • DVOŘÁK FILIP (Oldřichov)
  • DVOŘÁK PETR (Oldřichov)
  • Farma Lamač s.r.o. (Mladá Vožice)
  • Farma MOLÍK spol. s r.o. (Praha)
  • Farma Mutice s.r.o. (Nová Ves u Mladé Vožice)
  • FIALA JAN (Běleč)
  • Hammi Trade s.r.o. (Slapsko)
  • HANZAL JIŘÍ (Soběslav)
  • HANZAL PETR (Soběslav)
  • HLADÍKOVÁ ALENA (Slapsko)
  • HONS TOMÁŠ (Šebířov)
  • JANDA FRANTIŠEK (Libějice)
  • JANOUŠ JIŘÍ (Slapsko)
  • KAZDA FRANTIŠEK (Hlasivo)
  • KOLÁŘ JAN (Planá nad Lužnicí)
  • KRÁL JOSEF (Mladá Vožice)
  • KRÁL MARTIN (Votice)
  • KRÁTOŠKA MILAN (Tábor)
  • KRTIČKA PAVEL (Radimovice u Želče)
  • KRUTINOVÁ MARTINA (Ústrašice)
  • KUKLA PŘEMYSL (Vilice)
  • KUKLOVÁ JANA (Nová Ves u Mladé Vožice)
  • KUPKA LUKÁŠ (Slapy)
  • MARŠÍK JAROSLAV (Mladá Vožice)
  • MÁTÉ PETR (Soběslav)
  • MATOUŠEK JAKUB (Nová Ves u Mladé Vožice)
  • MATOUŠEK PAVEL (Šebířov)
  • MENGLEROVÁ MILADA (Skalice)
  • PANSKÝ FRANTIŠEK (Želeč)
  • PECHA OLDŘICH (Tábor)
  • PECHÁČEK RADEK (Želeč)
  • PETRUSOVÁ HANA, Ing. (Želeč)
  • PÍCKA STANISLAV (Slapsko)
  • PÍCKA STANISLAV (Slapsko)
  • POKUTA JAROSLAV, Mgr. (Skalice)
  • PRCHLÍK FRANTIŠEK (Praha)
  • PUNČOCHÁŘOVÁ ŠÁRKA (Radimovice u Želče)
  • RAMPÍR JIŘÍ (Šebířov)
  • REJLEK JIŘÍ (Želeč)
  • REPROGEN, a.s. (Planá nad Lužnicí)
  • ROSOL JAROSLAV (Řemíčov)
  • ROUBAL JINDŘICH (Oldřichov)
  • RŮŽEK JAKUB (Tábor)
  • SEMPRA PRAHA a. s. (Praha)
  • SMAŽÍK JAROSLAV (Lom)
  • SMAŽÍK JAROSLAV, Ing. (Planá nad Lužnicí)
  • STOKLASA JIŘÍ (Slapsko)
  • ŠAFRATA ROMAN (Louňovice pod Blaníkem)
  • ŠILHA JOSEF (Nová Ves u Mladé Vožice)
  • ŠIMEK LADISLAV (Šebířov)
  • ŠMÍD FRANTIŠEK (Skalice)
  • ŠPIČÁK ROMAN (Slapy)
  • ŠTĚPÁNKOVÁ DAGMAR (Planá nad Lužnicí)
  • ŠTIČÍ LÍHEŇ - ESOX, spol. s r.o. (Tábor)
  • TOUFAR RADEK (Borkovice)
  • TOUFAR STANISLAV (Skalice)
  • TUPÝ PAVEL (Skalice)
  • URBANOVA TETJANA (Ústrašice)
  • VESELÝ FRANTIŠEK (Želeč)
  • VLACH JIŘÍ (Tábor)
  • VLACH JOSEF (Oldřichov)
  • VLACHOVÁ VERONIKA (Oldřichov)
  • ZEM B a B spol. s r.o. (Šebířov)
  • Zemědělská společnost Slapy a.s. (Slapy)

Tachov

  • Agrarservice Wolf s.r.o. (Plzeň)
  • AGRO MD, s.r.o. (Chodský Újezd)
  • Agro PS Bioplyn s.r.o. (Bor)
  • AGROBAU s.r.o. (Kdyně)
  • Agrodelikates s.r.o. (Milíře)
  • Agropodnik Hostíčkov s.r.o. (Chodová Planá)
  • ANDREJS RADKO (Plzeň)
  • BATD agro II., a.s. (Praha)
  • BERNHARD SCHEDL s.r.o. (Halže)
  • Biofarma Staré Sedlo s.r.o. (Staré Sedlo)
  • BK II., s.r.o. (Bor)
  • BLAŽEK JOSEF (Bor)
  • BRZOBOHATÁ MICHAELA (Kladruby)
  • CATD agro III., a.s. (Praha)
  • Cebiv s.r.o. (Plzeň)
  • COUFAL PETR (Tachov)
  • DUDA - farma Planá, s.r.o. (Planá)
  • EKOAGROFARMY Konstantinovy Lázně s.r.o. (Konstantinovy Lázně)
  • EkoFarm FKÚ s.r.o. (Cebiv)
  • FARMA HOLYNĚ s.r.o. (Svojšín)
  • Farma Kříženec s.r.o. (Planá)
  • Farma Racov s.r.o. (Staré Sedlo)
  • Farma Staré Sedlo s.r.o. (Staré Sedlo)
  • Farma Týna s.r.o. (Plzeň)
  • FIŠER MILOSLAV (Chodský Újezd)
  • FIŠEROVÁ ALENA (Chodová Planá)
  • Frischholz Johannes (Cheb)
  • Froment s.r.o. (Ošelín)
  • GARYAT KHALID (Tachov)
  • GOUBEJ JIŘÍ (Milíře)
  • HAIS ONDŘEJ (Planá)
  • HIRŠ CTIRAD (Chodová Planá)
  • HIRŠ DAVID (Chodová Planá)
  • HODONICKÝ KAREL, Ing. (Konstantinovy Lázně)
  • Hofbauer s.r.o. (Horní Kněžeklady)
  • HOUDEK JIŘÍ (Konstantinovy Lázně)
  • CHIMIČ JAROSLAV (Mariánské Lázně)
  • JANOCH JAROMÍR (Chodová Planá)
  • JEVČÁK JAN (Únehle)
  • JIRSA JIŘÍ (Horní Kozolupy)
  • KINKAL PETR (Černošín)
  • Kleber Agro s.r.o. (Přimda)
  • Kleber Wolfgang (Domažlice)
  • KOLESA JAROSLAV (Horní Kozolupy)
  • KOLESOVÁ PETRA (Horní Kozolupy)
  • KOPČA ALEXANDR (Obora)
  • KOTROUŠ FRANTIŠEK (Planá)
  • KOUKOLÍK JIŘÍ (Kladruby)
  • KRÁLOVCOVÁ PAVLÍNA (Úterý)
  • KREJČOVÁ MARIE (Halže)
  • KUBÁT PAVEL (Lestkov)
  • LACINA JIŘÍ (Plzeň)
  • Lesy České republiky, s.p. (Hradec Králové)
  • Liblínský statek, s.r.o. (Lhotka u Radnic)
  • Lučina-Studánka Grundstücks s.r.o. (Studánka)
  • LUKŠOVÁ OLGA, Ing. (Stříbro)
  • LUKŠOVÁ ŠÁRKA (Stříbro)
  • MAIERHOFER MONIKA (Plzeň)
  • MALÁK MIROSLAV (Částkov)
  • MAREŠ PAVEL (Lom u Tachova)
  • MAREŠOVÁ LUCIE (Lom u Tachova)
  • MARKOVÁ BLANKA (Brod nad Tichou)
  • MAŠÁT JAROSLAV (Kladruby)
  • NEČASOVÁ IVANA (Chodský Újezd)
  • NEDVĚD JAROSLAV (Kladruby)
  • NEDVĚD MILOŠ (Kladruby)
  • NEJEDLÁ OLDŘIŠKA (Chodová Planá)
  • NIEBAUER KAREL (Staré Sedlo)
  • NOBOS Bor, s.r.o. (Bor)
  • O V M E T s.r.o. (Bor)
  • PASTERNAKOVÁ VERONIKA (Bor)
  • PECHER JAROSLAV (Bor)
  • PICH PETR (Bor)
  • PONCAR GUSTAV, Ing. (Tachov)
  • POSPÍŠIL JAROSLAV (Kladruby)
  • PRAVDA VÁCLAV (Brod nad Tichou)
  • PŘENOSILOVÁ KLÁRA (Bdeněves)
  • RAMBOUSEK DAVID (Stříbro)
  • ROHM MILAN (Kostelec)
  • RYBA VLADISLAV (Bor)
  • SINKULE IVAN (Plzeň)
  • STACH LADISLAV (Stříbro)
  • STRAPEK MAREK (Hošťka)
  • Střední odborná škola, Stříbro, Benešova 508 (Stříbro)
  • ŠAFAŘÍK RADEK, Ing. (Přimda)
  • ŠLECHTA JIŘÍ (Chodský Újezd)
  • ŠTĚPÁNEK LUKÁŠ (Horní Kozolupy)
  • ŠULCOVÁ PAVLA (Chodský Újezd)
  • ŠURANSKÝ DAVID (Planá)
  • T & W Farm s.r.o. (Plzeň)
  • TVRDÍK ZDENĚK (Chodský Újezd)
  • TVRDÍK ZDENĚK (Chodský Újezd)
  • TVRDÍKOVÁ MARTINA (Chodský Újezd)
  • VÁGNEROVÁ DANA (Ostrov u Bezdružic)
  • VÁLEK KVĚTOSLAV (Svojšín)
  • VELICH JAN (Konstantinovy Lázně)
  • VELICH JAROSLAV (Konstantinovy Lázně)
  • VELICH MARTIN (Konstantinovy Lázně)
  • VELICH PETR (Tisová)
  • VILÍMOVÁ KAROLINA (Horní Kozolupy)
  • VOLF VÁCLAV (Velká Hleďsebe)
  • VOŘÍŠEK MARTIN (Plzeň)
  • VRZÁK FRANTIŠEK (Záchlumí)
  • VYŠATA MILAN (Chodský Újezd)
  • Wolfrum Andreas Johannes (Františkovy Lázně)
  • WURM PAVEL (Horní Kozolupy)
  • ZATLOUKAL JAN (Třemešné)
  • ZÁVESKÝ JAN (Stráž)
  • Zemědělské družstvo Mořina (Mořina)
  • ZEVYP, spol. s r.o. (Kladruby)
  • ŽÁČEK PAVEL (Bor)
  • ŽENÍŠEK JOSEF (Konstantinovy Lázně)

Teplice

  • BERAN JIŘÍ (Žim)
  • BERANOVÁ IVANA (Žim)
  • BERGEROVÁ ŠÁRKA (Ústí nad Labem)
  • ČECHUROVÁ DANA (Hrobčice)
  • JAŠŠO PAVEL (Rtyně nad Bílinou)
  • KARBAN KAMIL (Bžany)
  • LUDVÍK ZDENĚK (Rtyně nad Bílinou)
  • LUKÁŠ MAREK (Lukov)
  • MALÁ NIKOLA (Teplice)
  • PITEK DANIEL (Velemín)
  • ŘEZNÍČKOVÁ JANA (Žalany)
  • TAJFL JAROSLAV (Rtyně nad Bílinou)
  • VLČEK FRANTIŠEK (Řehlovice)

Trutnov

  • AFM s.r.o. (Jičín)
  • AGROCHOV spol. s r.o. (Všestary)
  • BACH JAROMÍR (Velký Vřešťov)
  • BALCAR ROMAN (Dubenec)
  • BARTOŠ OLDŘICH (Litíč)
  • BĚLINA PAVEL (Velichovky)
  • BLAŽEK KAREL (Benátky)
  • BLAŽEK TOMÁŠ (Rudník)
  • BOUČEK TOMÁŠ (Benátky)
  • ČAPEK ZDENĚK (Doubravice)
  • ČERNÁ ILONA (Hořiněves)
  • ČERNÁ MILUŠE (Benátky)
  • ČERNÝ JIŘÍ, Ing., Ph.D. (Benátky)
  • ČERNÝ PETR (Hořiněves)
  • DOHNAL JAROSLAV (Zaloňov)
  • Farma Hvězda s.r.o. (Praha)
  • Farma Rudník s.r.o. (Rudník)
  • FAROVÁ JIŘINA (Praha)
  • FIALA JIŘÍ (Králíky)
  • HAVELKA ROMAN (Jaroměř)
  • HEJCMAN LUDVÍK, Ing. (Velký Vřešťov)
  • HIRŠL MICHAL (Dubenec)
  • JAROLÍMEK KAREL (Dubenec)
  • Karsit Agro, a.s. (Dubenec)
  • KOMBEREC ZDENĚK (Litíč)
  • MALÝ VÁCLAV (Rožnov)
  • MAREK JIŘÍ (Jaroměř)
  • NERZ, s.r.o. (Svoboda nad Úpou)
  • R Ý C H O L K A s.r.o. (Choustníkovo Hradiště)
  • ROUS ZDENĚK (Nová Sídla)
  • ŠORMA ROMAN (Dubenec)
  • TAJCHMAN PETR (Hněvčeves)
  • UNIAGRO, s.r.o. (Zaloňov)
  • VECEK PŘEMYSL (Všestary)
  • VOLTR JAROSLAV (Velichovky)
  • Zemědělské družstvo Miletín (Rohoznice)
  • Zemědělské družstvo Všestary (Všestary)

Třebíč

  • AGRA Brtnice, a.s. (Brtnice)
  • AGRO Jevišovice, a.s. (Jevišovice)
  • AgroFarm spol. s r.o. (Rouchovany)
  • AGROOS, spol. s r.o. (Jaroměřice nad Rokytnou)
  • BARTÍK PETR, Ing. (Třebíč)
  • BAUER ZDENĚK (Lomy)
  • BAZALA MAREK (Rokytnice nad Rokytnou)
  • BELATKA LADISLAV (Babice)
  • BENDA JAROSLAV, Ing. (Oponešice)
  • BINDER MIROSLAV, Ing. (Kdousov)
  • CEJPEK JIŘÍ (Pálovice)
  • ČANĚK VLADIMÍR (Třebenice)
  • DOKULIL PAVEL (Markvartice)
  • DOLEŽALOVÁ SANDRA (Telč)
  • DUFEK JOSEF, DiS. (Hrotovice)
  • ERFRA s.r.o. (Praha)
  • FILIPPI ALEŠ, DiS. (Krahulov)
  • FILIPPI PETR-SIMEON (Krahulov)
  • FILIPPIOVÁ IVA (Třebíč)
  • FUČÍK JIŘÍ (Jemnice)
  • GELSO, s.r.o. (Praha)
  • HAVEL JAROSLAV (Čáslavice)
  • HAVLÍČEK DRAHOMÍR (Pokojovice)
  • HLOUŠEK PAVEL (Jemnice)
  • HOLČAPEK JOSEF, Ing. (Šebkovice)
  • HOLUB FRANTIŠEK, Ing. (Číhalín)
  • HOTAŘ JOSEF (Jemnice)
  • HRŮZA MIROSLAV (Jemnice)
  • CHALUPOVÁ MARIE (Lhotice)
  • CHLOUPEK VLADIMÍR (Lesůňky)
  • CHOBOT MILAN (Číchov)
  • JÁNSKÁ MARIE (Lhotice)
  • JARI AGRO, s.r.o. (Valeč)
  • JELÍNEK TOMÁŠ (Jemnice)
  • JIČÍNSKÁ JANA (Loukovice)
  • KADRNOŽKOVÁ MARIE (Jemnice)
  • KALUZSNI RADOMÍR (Menhartice)
  • KLAS Jaroměřice, spol. s r.o. (Jaroměřice nad Rokytnou)
  • KLÍMA JIŘÍ (Budišov)
  • KOMENDA JAN (Jemnice)
  • KOPEČEK ADAM (Jaroměřice nad Rokytnou)
  • KOPEČEK ANTONÍN (Lomy)
  • KOPEČEK JAN, Ing. (Lišov)
  • KOPEČEK JAROSLAV (Jemnice)
  • KOPEČEK MIROSLAV (Lomy)
  • KOPEČEK VLASTIMIL (Lomy)
  • KOSTELNÍK MARTIN (Rokytnice nad Rokytnou)
  • KOUKAL LADISLAV (Přibyslavice)
  • KOVAČEVIČOVÁ LENKA, Ing. (Horní Újezd)
  • LIKO SÁDEK, spol. s r. o. (Čáslavice)
  • MAN TOMÁŠ (Číchov)
  • MIČKA VLASTIMIL (Stařeč)
  • MUSILOVÁ MARKÉTA (Krahulov)
  • NAVRKALOVÁ JANA (Číhalín)
  • NEDVĚDICKÝ PAVEL, Ing. (Římov)
  • NEHYBA JOSEF (Budíškovice)
  • NECHODOM JAROSLAV (Šebkovice)
  • NEKULOVÁ LUCIE (Dešná)
  • NIEDERHAFNER KAREL (Menhartice)
  • NIEDERHAFNER RADEK (Moravské Budějovice)
  • NIEDERHAFNEROVÁ MARCELA (Menhartice)
  • NOHÁČEK PETR (Šebkovice)
  • NOHÁČKOVÁ IVETA (Šebkovice)
  • NOVÁK JAN (Menhartice)
  • NVK group s.r.o. (Rokytnice nad Rokytnou)
  • PAVLÍČEK VÁCLAV (Valeč)
  • POKORNÝ ANTONÍN (Jemnice)
  • POKORNÝ LUDĚK (Jaroměřice nad Rokytnou)
  • PRCHAL MIROSLAV (Okřešice)
  • PROKEŠ MIROSLAV (Jemnice)
  • RAAB JOSEF (Bačkovice)
  • Rolnická společnost Lesonice a.s. (Lesonice)
  • Rolnická společnost Rokytnice, a.s. (Lesonice)
  • ROUPEC JAN (Lesonice)
  • ŘEZNÍČEK JAN (Roblín)
  • S.R.H. AGRO s.r.o. (Dačice)
  • SMETANA JOSEF (Bačkovice)
  • Statek Dubinka, s.r.o. (Třebíč)
  • STOBER KAREL (Jemnice)
  • SVĚTELSKÝ VLASTIMIL (Lesonice)
  • SVOBODA FRANTIŠEK (Rokytnice nad Rokytnou)
  • ŠKODA VÍTĚZSLAV (Hrotovice)
  • ŠKODA VÍTĚZSLAV, Ing. (Hrotovice)
  • ŠPAČEK JAN (Rokytnice nad Rokytnou)
  • ŠPAČEK MARTIN (Rokytnice nad Rokytnou)
  • ŠTĚPNIČKOVÁ PETRA (Lovčovice)
  • TESAŘ PAVEL (Jiratice)
  • TOBOLKA PETR (Radotice)
  • TOMAN MILAN (Lomy)
  • TROJAN IVO (Výčapy)
  • UHER MIROSLAV (Budíškovice)
  • VANĚK FRANTIŠEK (Číchov)
  • VANÍČEK TOMÁŠ, Ing. (Střítež)
  • VRBA KAREL (Menhartice)
  • VYHNÁLEK JAN (Jemnice)
  • ZAHRÁDKA JAN (Odunec)
  • ZD Police, družstvo (Police)
  • ZD Výčapy, družstvo (Výčapy)
  • Zemědělské a obchodní družstvo Čáslavice, družstvo (Čáslavice)
  • Zemědělské družstvo Bačkovice, družstvo (Bačkovice)
  • Zemědělské družstvo Biskupice (Radkovice u Hrotovic)
  • Zemědělské družstvo Budíškovice (Budíškovice)
  • Zemědělské družstvo Dešov (Dešov)
  • Zemědělské družstvo Hrotovice, družstvo (Hrotovice)
  • Zemědělské družstvo Kouty (Kouty)
  • Zemědělské družstvo Menhartice, družstvo (Pálovice)
  • Zemědělské družstvo Okříšky, družstvo (Okříšky)
  • Zemědělské družstvo Stařeč, družstvo (Stařeč)
  • Zemědělské družstvo Šemíkovice (Rouchovany)
  • Zemědělské družstvo Třebelovice - družstvo (Třebelovice)
  • Zemědělské obchodní družstvo, družstvo (Šebkovice)
  • ZEOBS, spol. s r.o. (Jemnice)
  • ZO Českého svazu ochránců přírody Kněžice (Kněžice)

Uherské Hradiště

  • AG TRANSPORT, s.r.o. (Uherské Hradiště)
  • AGRI - M, spol. s r.o. (Mistřice)
  • AGRO BŘEZOVÁ s.r.o. (Březová)
  • Agro Okluky, a.s. (Dolní Němčí)
  • Agrokomplex Kunovice, a.s. (Kunovice)
  • BISSOLO GABRIELE REP.CECA s.r.o. (Suchá Loz)
  • CS FARMA Starý Hrozenkov a.s. (Starý Hrozenkov)
  • EKO HAVŘICE s.r.o. (Uherské Hradiště)
  • EKOFARMA ORDĚJOV s.r.o. (Uherský Brod)
  • FYTO, spol. s r.o. (Uherské Hradiště)
  • HROMEK PAVEL, Ing. (Kelníky)
  • JURTÍKOVÁ MARIE (Strání)
  • LEBÁNEK VOJTĚCH (Žítková)
  • LUKROM plus s.r.o. (Lípa)
  • MAHDAL ANTONÍN (Suchá Loz)
  • MAHDAL JOSEF (Suchá Loz)
  • MAŇÁK LIBOR (Vápenice)
  • MARTIŠ TOMÁŠ (Lopeník)
  • MARTIŠOVÁ MARTINA (Lopeník)
  • MICHALČÍK PAVEL (Vápenice)
  • NESRSTA MIROSLAV (Lhota)
  • NUZÍK VÁCLAV (Strání)
  • PLEMENÁŘSKÉ SLUŽBY a.s. (Otrokovice)
  • SEDLAČÍK LADISLAV (Starý Hrozenkov)
  • SLEZÁK MILAN (Bohuslavice u Zlína)
  • TOPAGRA, spol. s r.o. (Topolná)
  • TROJEK MILAN (Bílovice)
  • TYKAL ANTONÍN (Vlčnov)
  • VACULÍK LIBOR (Starý Hrozenkov)
  • VELECKÝ JOSEF (Suchá Loz)
  • ZD Nedachlebice, družstvo (Částkov)
  • ZEAS Bánov, a.s. (Bánov)
  • Zelený vrch, s.r.o. (Dolní Němčí)

Ústí nad Labem

  • ARENDSEN NATALIE (Velké Chvojno)
  • BELÁS PETR (Ústí nad Labem)
  • BURÝŠEK PETR (Velké Chvojno)
  • CPI North, s.r.o. (Praha)
  • ČERNOVSKÝ JOSEF (Libouchec)
  • DESPERADOS s.r.o. (Brno)
  • Farma Lípa s. r. o. (Stružnice)
  • FARMA MIRKOV spol. s r.o. (Povrly)
  • Farma pod Blanskem s.r.o. (Povrly)
  • GELETIČ JAN (Velké Chvojno)
  • HŮLA PAVEL (Petrovice)
  • HŮLOVÁ DAGMAR (Petrovice)
  • Kabrona s.r.o. (Praha)
  • KADLEC THOMAS (Ústí nad Labem)
  • KAŠÁKOVÁ PAVLA (Tisá)
  • KONEČNÝ OLDŘICH, Ing. (Hostišová)
  • METELKA MIROSLAV (Petrovice)
  • MILEC FRANTIŠEK, ing. (Ústí nad Labem)
  • NIKLOVÁ LUCIE (Libouchec)
  • Polesí Střekov, a.s. (Libouchec)
  • ŠAFRÁNEK JOSEF (Jílové)
  • ŠLAMBOR MILAN, Ing. (Děčín)

Ústí nad Orlicí

  • A g r o s y s t é m M l a d k o v společnost s ručením omezeným (zkr. s.r.o.) (Mladkov)
  • ADAMEC JAROSLAV (Petrovice)
  • AGROSPOL Výprachtice s.r.o. (Výprachtice)
  • BARCAL ONDŘEJ (Horní Třešňovec)
  • BDM, spol. s r.o. Horní Čermná (Horní Čermná)
  • BEZDÍČKOVÁ RŮŽENA (Podlesí)
  • ČAPEK TOMÁŠ (Sruby)
  • ČERNOHOUS JIŘÍ (Orličky)
  • ČERNOHOUS KAREL (Jamné nad Orlicí)
  • DOBEŠOVÁ MARTA (Seč)
  • DOLEČEK JIŘÍ (Mistrovice)
  • DOSTÁL PETR (Dolní Čermná)
  • DOSTÁL ZDENĚK, Ing. (Mostek)
  • Eco-modus s.r.o. (Brno)
  • Farma Lukavice Písečná a.s. (Lukavice)
  • FILIP JAN (Orličky)
  • FILIP JAROSLAV (Jamné nad Orlicí)
  • FILIP PAVEL (Orličky)
  • FILIP PETR (Mistrovice)
  • FOGL ROMAN, Ing. (Lukavice)
  • HAVEL DANIEL (Horní Čermná)
  • HERMAS a.s. (Horní Heřmanice)
  • HLÁVKA PETR (Mostek)
  • HOUDEK MIROSLAV (Dobříkov)
  • HRDINA FRANTIŠEK (Bystřec)
  • CHAROUSOVÁ ANNA (Seč)
  • INDRA JAROSLAV (Horní Třešňovec)
  • Jamenská a.s. (Jamné nad Orlicí)
  • JANSA JOSEF (Bystřec)
  • KILLAR JAN (Bystřec)
  • KLAS Nekoř a.s. (Nekoř)
  • KNÁPEK ZDENĚK (Cotkytle)
  • KREJSA ZDENĚK (Orličky)
  • KUTTICH MICHAEL (Výprachtice)
  • KYRAL FRANTIŠEK (Bystřec)
  • KYRAL MARTIN (Bystřec)
  • LOPOUR LADISLAV (Seč)
  • LUSTYK LADISLAV (Běstovice)
  • MACHÁČEK MILOŠ (Dolní Čermná)
  • MAREK LUBOŠ (Horní Čermná)
  • MAREK PAVEL (Letohrad)
  • MARTINEC JAROSLAV (Králíky)
  • MATĚJKA ALEŠ (Bystřec)
  • MATĚJKOVÁ JAROSLAVA (Bystřec)
  • OUŘETSKÝ PETR, Ing. (Nasavrky)
  • PECHÁČEK ONDŘEJ (Dolní Čermná)
  • PODORLICKO a.s. MISTROVICE (Mistrovice)
  • POMIKÁLEK ZDENĚK (Orličky)
  • PROKOPEC JAN (Bystřec)
  • RICHTR ZDENEK (Bystřec)
  • Rolnická společnost s.r.o. (Červená Voda)
  • ROUS MILAN (Jablonné nad Orlicí)
  • ROUS PAVEL (Bystřec)
  • RYŠAVÝ JAROSLAV (Bystřec)
  • SEIDLMAN MIROSLAV (Bystřec)
  • SIRNÝ MILOSLAV (Horní Čermná)
  • SOUČEK JIŘÍ (Nasavrky)
  • STUDENÝ STANISLAV (Těchonín)
  • ŠILAR JOSEF (Dolní Čermná)
  • ŠILAR KAREL (Horní Čermná)
  • ŠTĚPÁNKOVÁ IVA (Bošín)
  • ŠULC FRANTIŠEK (Orličky)
  • TEJKL JAROSLAV (Jamné nad Orlicí)
  • TEJKL VÁCLAV (Bystřec)
  • TEJKL VÁCLAV (Bystřec)
  • V30 s.r.o. (Praha)
  • VACEK JOSEF (Jamné nad Orlicí)
  • VALACH JOSEF, Ing. (Velká Skrovnice)
  • VANÍČEK PAVEL (Bystřec)
  • VYŠOHLÍD RENÉ (Lichkov)
  • ZEFA HČ, spol. s r.o. (Mistrovice)
  • ZEMAN ALEŠ (Koldín)
  • Zemědělská a.s. Bystřec (Bystřec)
  • Zemědělské družstvo Mostek (Mostek)
  • ZEMOS Orlické Podhůří a.s. (Velká Skrovnice)
  • ZEOS, s.r.o. (Králíky)
  • ZOPOS Přestavlky a.s. (Krchleby)

Vsetín

  • AGRO - BESKYD, spol. s r. o. (Bystřička)
  • KOVAR a.s. (Leskovec)
  • MATOCHA ALEŠ (Branky)
  • ŠVÉDA JAN, Ing. (Zlín)
  • VHCT SENPOL, s.r.o. (Seninka)

Vyškov

  • HRABOVSKÝ MIROSLAV (Hodějice)
  • Jalový dvůr, s.r.o. (Brno)
  • KUČERA MILAN, Ing. (Hodějice)
  • LOTREK MIROSLAV (Hodějice)
  • MARÁK JIŘÍ, Ing. (Rostěnice-Zvonovice)
  • MERTA PETR (Rašovice)
  • OBDRŽÁLEK PAVEL (Rašovice)
  • P R O A G R O, spol. s r.o. (Bučovice)
  • ROSTĚNICE,a.s. (Rostěnice-Zvonovice)
  • SEDLÁČEK JOSEF (Němčany)
  • ŠPIČKOVÁ JANA, Ing. (Brno)
  • VOŇKA PETR (Křižanovice)

Zlín

  • ABM HRÁDEK, s.r.o. (Slavičín)
  • ADAMÍK OLDŘICH (Horní Lapač)
  • ADAMÍK ZDENĚK (Racková)
  • AGM servis s.r.o. (Slavičín)
  • AGRODELTA, s.r.o. (Zlín)
  • BARDODĚJ KAREL (Horní Lapač)
  • BEZDĚČÍK RUDOLF (Lukov)
  • DOVRTĚL DAVID (Sazovice)
  • EKOFARMA Dolní Lhota s.r.o. (Dolní Lhota)
  • HUBÍK PETR (Racková)
  • INTER TRAB CENTRUM, spol. s r. o. (Pohořelice)
  • JULINOVÁ JIŘINA (Lukov)
  • Juma plus s.r.o. (Zlín)
  • KONEČNÝ LUKÁŠ (Hostišová)
  • KOZLEROVÁ DOBROMILA (Fryšták)
  • LUKROM plus s.r.o. (Lípa)
  • MACHŮ JAN (Zlín)
  • MIKLAS ZDENĚK, Mgr. (Poteč)
  • MORBICEROVÁ IRENA (Hvozdná)
  • NETOPIL JIŘÍ (Kurovice)
  • NOVÁK VLADIMÍR (Lukoveček)
  • NOVOSÁD ANTONÍN (Dolní Lhota)
  • OLŠAVA-EKO s.r.o. (Sehradice)
  • ORSAVA MICHAL (Vlčková)
  • PECORA organic s.r.o. (Zlín)
  • PETRŮJ ZDENĚK (Valašské Klobouky)
  • PLEMENÁŘSKÉ SLUŽBY a.s. (Otrokovice)
  • PODHORAN LUKOV a.s. (Lukov)
  • Polfin agro, s.r.o. (Loučka)
  • POSPÍŠIL LUKÁŠ (Zlín)
  • RAŠKA STANISLAV (Fryšták)
  • SILENA Valašské Klobouky, s.r.o. (Valašské Klobouky)
  • ŠENKEŘÍK MAREK (Valašské Klobouky)
  • VACL MIROSLAV (Hulín)
  • Zemědělská společnost KLM, s.r.o. (Míškovice)
  • Zemědělské družstvo Olšava (Sehradice)
  • Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták (Fryšták)
  • ZEMET spol. s r.o. (Tečovice)
  • Zemský hřebčinec Tlumačov s.p.o. (Tlumačov)
  • ŽÁK FRANTIŠEK (Poteč)

Znojmo

  • AGRO Jevišovice, a.s. (Jevišovice)
  • AGROFARMA BRUMOVICE, s.r.o. (Višňové)
  • Agropodnik Mašovice, a.s. (Mašovice)
  • AGROSERVIS, 1. zemědělská a.s. Višňové (Višňové)
  • AGRO-Team Dundler s.r.o. (Šafov)
  • AUER PETR (Citonice)
  • BINDER MIROSLAV, Ing. (Kdousov)
  • BINDER ZDENĚK (Skalice)
  • Bio Agrar Südmähren s.r.o. (Dačice)
  • DAJČAR ALEŠ (Šumná)
  • DOLEŽALOVÁ SANDRA (Telč)
  • DROZD JAROSLAV (Kravsko)
  • Eko Hluboké Mašůvky, s.r.o. (Hluboké Mašůvky)
  • FARMA KRANZL, s.r.o. (Dačice)
  • FREDI s.r.o. (Písečné)
  • HaGo International s.r.o. (Dačice)
  • HAVLÍK JIŘÍ (Znojmo)
  • HEINRICHSREITH s.r.o. (Znojmo)
  • HOFSTÄTTER-EKO, s.r.o. (Dačice)
  • JC FARM., s.r.o. (Hluk)
  • JOST-AGRO s.r.o. (Lásenice)
  • KARÁSEK LADISLAV (Vratěnín)
  • KARÁSEK PETR (Vratěnín)
  • KARÁSEK PETR (Vratěnín)
  • KARLO s.r.o . (Dačice)
  • KOPEČEK ADAM (Jaroměřice nad Rokytnou)
  • KOPEČEK JAN, Ing. (Lišov)
  • LEITNER VOJTĚCH (Znojmo)
  • MAREK JIŘÍ (Únanov)
  • NERTHUS s.r.o. (Praha)
  • NEU, s.r.o. (Dačice)
  • NEUWALD, s.r.o. (Dačice)
  • NOVÁČEK JINDŘICH (Znojmo)
  • NOVÁK JIŘÍ, Ing. (Mašovice)
  • Petrův Dvůr s.r.o. (Šafov)
  • PODYJÍ, a.s. (Horní Břečkov)
  • POMONA Těšetice a.s. (Těšetice)
  • RADA PETR (Znojmo)
  • SEDLÁČEK ANTONÍN (Mašovice)
  • Správa statku Ladno s.r.o. (Šafov)
  • SÝKORA LUBOŠ (Starý Petřín)
  • ŠALOMON PAVEL (Brno)
  • Uherčice AGRO, spol. s r.o. (Písečné)
  • VÁVRA PAVEL, Ing. (Kravsko)
  • VISKOT JAN (Vysočany)
  • VÍTŮ VLADIMÍR (Šumná)
  • VOCÍLKA ALEŠ (Znojmo)
  • VP & DJ s.r.o. (Jevišovice)
  • Zemědělská společnost PETŘÍN s.r.o. (Starý Petřín)
  • Zemědělské družstvo Hluboké Mašůvky (Hluboké Mašůvky)
  • Zemědělské družstvo Korolupy (Korolupy)
  • Zemědělské družstvo Olbramkostel (Olbramkostel)
  • ZEMOS Lesná, spol. s r.o. ()
  • ZEMSPOL Kuchařovice s.r.o. (Kuchařovice)
  • ZIVČÁK PETR (Hluboké Mašůvky)
  • ZK Farm s.r.o. (Znojmo)

Žďár nad Sázavou

  • AGRAS Bohdalov, a.s. (Bohdalov)
  • AGRIA Drásov, spol. s r.o. (Drásov)
  • AGRIA Ujčov, a.s. (Ujčov)
  • AGRO - Měřín, a.s. (Měřín)
  • AGRO Rozsochy, a.s. (Rozsochy)
  • AGRO SÁZAVA, a.s. (Sázava)
  • Agro Záblatí, a.s. (Záblatí)
  • AGRO Záborná s.r.o. (Záborná)
  • AGRO ZVOLE, a.s. (Zvole)
  • AGROMERAN a.s. (Jimramov)
  • AGROS Vysočina, a.s. (Kundratice)
  • AP Střítež s.r.o. (Střítež)
  • AZ Holding a.s. (Věstín)
  • BEČKA JAN (Bohdalov)
  • BENC JAROSLAV (Nové Dvory)
  • BENC JAROSLAV, Ing. (Nové Dvory)
  • Bobrovská, a.s. (Bobrová)
  • BOHÁČKOVÁ MARIE (Rudolec)
  • BROŽA JAN (Pikárec)
  • BROŽA PROKOP (Moravec)
  • BURŠÍK DUŠAN, Ing. (Ruda)
  • BURŠÍK OLDŘICH, Ing. (Ruda)
  • CAHA JIŘÍ (Dolní Rožínka)
  • CERMAN FRANTIŠEK (Bobrůvka)
  • CICÁLEK PAVEL (Kadolec)
  • CUPÁKOVÁ IRENA (Bystřice nad Pernštejnem)
  • ČERNÝ LUBOMÍR (Sirákov)
  • DOČEKAL JINDŘICH, Ing. (Nyklovice)
  • DVP, družstvo (Pyšel)
  • Farma Sláma s.r.o. (Poděšín)
  • FENDRYCH DAVID (Zvole)
  • HABÁN JOSEF (Radkov)
  • HABÁN LIBOR (Radkov)
  • HATLÁK VLASTIMIL (Jívoví)
  • HAVELKA LUDĚK (Blažkov)
  • HEJTMÁNEK BOHUMIL, Ing. (Velká Bíteš)
  • HLADÍK MARTIN (Ruda)
  • HORKÝ JINDŘICH (Jívoví)
  • Hospodářské obchodní družstvo Březejc (Velké Meziříčí)
  • Hospodářské obchodní družstvo Dolní Heřmanice (Dolní Heřmanice)
  • Hospodářské obchodní družstvo Jabloňov - Ruda (Jabloňov)
  • HRBKOVÁ LENKA (Podolí)
  • HUSÁK, spol. s r.o. (Ubušínek)
  • CHVÁTAL ALOIS, Bc. (Poděšín)
  • JANČÍK JARMIL (Chlum-Korouhvice)
  • JANČÍK KAREL (Rovečné)
  • JANČÍK MIROSLAV (Rovečné)
  • JANÍČEK LIBOR (Dlouhé)
  • JAROŠ JIŘÍ (Sirákov)
  • JAROŠOVÁ BOHDANA, Ing. (Matějov)
  • JEŽ JIŘÍ, Ing. (Zvole)
  • JEŽ PETR (Zvole)
  • JURAČKA KAREL (Sviny)
  • KABELKA PETR (Milasín)
  • KASAL FRANTIŠEK (Sirákov)
  • KAŠTAN JIŘÍ (Dobrá Voda)
  • KLIMEŠ LUBOMÍR (Mirošov)
  • KOPEČNÝ TOMÁŠ (Velká Bíteš)
  • KOTOUČEK FRANTIŠEK (Unčín)
  • KOTOUČEK FRANTIŠEK (Unčín)
  • KREJSEK JAN (Dlouhé)
  • KREJSKOVÁ VĚRA (Dlouhé)
  • KUBA JOSEF (Nížkov)
  • KUBÍK PETR (Rožná)
  • LACINA JAN (Sázava)
  • LIPOVSKÁ JANA, Ing. (Bystřice nad Pernštejnem)
  • LIPOVSKÝ OTO (Rožná)
  • MAHEL JAROSLAV (Radešínská Svratka)
  • MACH ANTONÍN (Osová Bítýška)
  • MALCOVÁ MARIE, Ing. (Ruda)
  • MALEC JOSEF (Ruda)
  • MICHNA IVO (Blažkov)
  • MLADÝ JOSEF (Tasov)
  • MONCMAN JANA (Bystřice nad Pernštejnem)
  • MUSIL RAIMUND (Rodkov)
  • NĚMEC LUBOŠ, Ing. (Nové Město na Moravě)
  • NEUDERT JIŘÍ (Rovečné)
  • NEVRKLA JOSEF (Rousměrov)
  • NIVA - ČIKOV, s.r.o. (Čikov)
  • NOVÁK VÁCLAV, Ing. (Jívoví)
  • NOVOTNÝ JAROSLAV (Věstín)
  • NOVOTNÝ JAROSLAV (Věstín)
  • NYK,s.r.o. (Nyklovice)
  • PALAS MILOŠ (Tasov)
  • PANCNER JOSEF (Bobrůvka)
  • PAVELKA VLASTIMIL (Zvole)
  • PAZDERA TOMÁŠ (Sviny)
  • PEJCHAL PAVEL, Ing. Mgr. (Dlouhé)
  • PIVOŇKA ONDŘEJ (Radkov)
  • PODSTATZKA-LICHTENSTEINOVÁ MARIA (Velké Meziříčí)
  • POMETLO JIŘÍ, Ing. (Bohdalov)
  • POSPÍŠIL PAVEL (Tasov)
  • PROAGRO Radešínská Svratka, a.s. (Radešínská Svratka)
  • ROMAN LADISLAV (Záblatí)
  • ROSECKÝ MILOŠ (Sirákov)
  • RUBELIT, s.r.o. (Rožná)
  • ŘEHŮŘEK PAVEL (Ubušínek)
  • SEDLÁK OTAKAR (Bobrová)
  • SKLENÁŘ ADAM (Podolí)
  • SLÁMA JAN (Poděšín)
  • SLÁMA KAMIL (Lhota u Olešnice)
  • SMAŽIL JAN (Pikárec)
  • SMAŽIL JAN (Pikárec)
  • SMUTKA PETR (Bobrová)
  • SOBOTKA PAVEL (Malá Losenice)
  • SOBOTKA ZDENĚK (Radešínská Svratka)
  • SRNA PAVEL, Mgr. (Mirošov)
  • STAGRO spol. s r.o. (Záblatí)
  • Statek Mitrov, a.s. (Strážek)
  • STRAKA ANTONÍN, Ing. (Dalečín)
  • STRAKA MILOŠ (Bobrová)
  • SUCHÁNKOVÁ ALENA (Velká Bíteš)
  • SULPO, s.r.o. (Sulkovec)
  • SVOBODA RADEK (Pikárec)
  • SVRATECKO, a.s. (Unčín)
  • SYSEL LUKÁŠ (Sviny)
  • ŠIKL LIBOR (Zvole)
  • ŠKORPÍK JIŘÍ (Horní Rožínka)
  • ŠMERDA PAVEL, DiS (Bukov)
  • ŠTEFA PETR (Vepřová)
  • ŠUTEROVÁ VĚRA (Zvole)
  • TATÍČEK JIŘÍ (Blažkov)
  • TOMÁŠEK MICHAL (Strážek)
  • TOMÁŠEK MIROSLAV (Býšovec)
  • TOMÁŠKOVÁ JANA (Blažkov)
  • TULIS JAN (Zvole)
  • TULIS JIŘÍ (Bobrová)
  • TULIS TOMÁŠ (Zvole)
  • UHLÍŘ JAN (Pikárec)
  • VESELÝ LEOŠ (Bobrůvka)
  • VÍTEK LIBOR (Kundratice)
  • VONDRA JAROSLAV (Chlum-Korouhvice)
  • VONDRA KAMIL (Chlum-Korouhvice)
  • VYTLAČIL JOSEF (Přibyslav)
  • ZAHRÁDKA JAROMÍR (Dlouhé)
  • ZDV Novoveselsko, družstvo (Nové Veselí)
  • ZEMAN JIŘÍ (Mirošov)
  • ZEMAN PETR (Radkov)
  • ZEMAS AG,a.s. (Martinice)
  • Zemědělské družstvo "Křižanovsko" (Křižanov)
  • Zemědělské družstvo Nížkov (Nížkov)
  • Zemědělské družstvo Nové Město na Moravě,družstvo (Nové Město na Moravě)
  • Zemědělské družstvo ÚJEZD (Újezd)
  • Zemědělské družstvo Velká Losenice (Velká Losenice)
  • Zemědělské družstvo vlastníků Hodíškov (Hodíškov)
  • Zemědělské družstvo vlastníků Sirákov (Sirákov)
  • ZEZULA JAROSLAV (Tasov)
  • ZEZULA PAVEL (Tasov)
  • ZEZULOVÁ IVETA (Tasov)