Přehled vzdělávacích akcí PRV

Vyhledat podle

Název akce:   Místo konání:   Termín konání:
Zaměření:   Regionální omezení:   Lektor:
Název pořadatele:   IČ pořadatele:  
Vyhledat
Zrušit vyhledávání
1 ... 2 ... 3 ... ... 20 ...
Číslo Název Pořadatel Místo konání Forma Termín konání Lektor Zaměření akce Regionální omezení
4947 Kurz ekologického vinohradnictví a vinařství Spolek EKOVÍN (IČ: 44993811) Rodinné bio vinařství Víno Marcinčák Mikulov - Hotel Marcinčák, K Vápence 69, 692 01 Mikulov Prezenční 21.04.2024, 09:00 - 17:30 Dr. W. Hartl 2A Konkurenceschopnost zemědělství Jihomoravský
4696 Mezinárodní systémy kvality potravin 16. kolo UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) č.p. 853, 25901 Votice Prezenční 22.04.2024, 08:00 - 16:00 3A Konkurenceschopnost potravinářství Středočeský
4725 Interní auditor 16. kolo UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) Švermova 117, 58001 Havlíčkův Brod Prezenční 23.04.2024, 08:00 - 16:00 3A Konkurenceschopnost potravinářství Vysočina
4702 Mezinárodní systémy kvality potravin 16. kolo UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) č.p. 235, 40755 Dolní Podluží Prezenční 24.04.2024, 08:00 - 16:00 3A Konkurenceschopnost potravinářství Ústecký
4699 Mezinárodní systémy kvality potravin 16. kolo UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) č.p. 60, 58861 Kostelec Prezenční 24.04.2024, 08:00 - 16:00 3A Konkurenceschopnost potravinářství Vysočina
4762 Správná výrobní a hygienická praxe 16. kolo _ informační akce 4,5hod UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) Velkomoravská 2714/28, 69519 Hodonín Prezenční 25.04.2024, 08:00 - 12:30 3A Konkurenceschopnost potravinářství Jihomoravský
5044 Správná výrobní a hygienická praxe 15. kolo UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) Černokostelecká 604/116, Malešice, 10800 Praha 10 Prezenční 25.04.2024, 08:00 - 15:00 3A Konkurenceschopnost potravinářství Hlavní město Praha
4965 Produkce a reprodukce - dva základní pilíře úspěchu ve stáji a zároveň zásadní výzvy na mléčné farmě Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) Restaurace U Tří bříz, Dolní 3658/2, 796 01 Prostějov Prezenční 25.04.2024, 09:00 - 15:30 Ing. David Hruška Ing. Vojtěch Zink, Ph.D. 3A Konkurenceschopnost potravinářství Olomoucký
4763 Správná výrobní a hygienická praxe 16. kolo _ informační akce 4,5hod UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) Velkomoravská 2714/28, 69519 Hodonín Prezenční 26.04.2024, 08:00 - 12:30 3A Konkurenceschopnost potravinářství Jihomoravský
4243 Hospodaření na půdě v podmínkách měnícího se klimatu
Akce byla zrušena bez náhrady
Vodní zdroje Ekomonitor spol. s r.o. (IČ: 15053695) Hotel Mariel, Mariánské nám. 10, 66902 Znojmo Prezenční 26.04.2024, 09:00 - 16:00 doc. Ing. Jan Vopravil, Ph.D. a Ing. Jan Petrů 4Z Ochrana a zlepšování ekosystémů závislých na zemědělství Jihomoravský
5047 Správná a výrobní hygienická praxe 15 kolo UniConsulting s.r.o. (IČ: 25696203) Dr. Kryšpína 510, 29001 Poděbrady Prezenční 30.04.2024, 08:00 - 15:00 3A Konkurenceschopnost potravinářství Středočeský
4438 Organizace pracoviště v zemědělskopotravinářském provozu - moderní digitální trendy JUBELA, s.r.o. (IČ: 25725262) Volutová 2523, 15800 Praha 5 Prezenční 02.05.2024, 07:30 - 16:00 2B Mladí zemědělci Hlavní město Praha
4665 Praktika správy nemovitostí zemědělskými podnikateli z pohledu právníka I. Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) Střední škola zemědělská a potravinářská, Národních mučedníků 141, 339 01 Klatovy Prezenční 02.05.2024, 09:00 - 15:30 JUDr. Pavel Truxa 2A Konkurenceschopnost zemědělství Plzeňský
4439 Organizace pracoviště v zemědělskopotravinářském provozu - moderní digitální trendy JUBELA, s.r.o. (IČ: 25725262) Volutová 2523, 15800 Praha 5 Prezenční 03.05.2024, 07:30 - 16:00 2B Mladí zemědělci Hlavní město Praha
4572 Lesnictví 4.0 - IOT v prostředí venkovských regionů a specifických oblastech KAREL PIŠKULE (IČ: 61641316) č.p. 247, 27033 Jesenice Online 06.05.2024, 09:00 - 15:30 2C Konkurenceschopnost lesnictví Středočeský
4672 Praktika správy nemovitostí zemědělskými podnikateli z pohledu právníka I. Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) ZEPOS a.s., č.p. 5, 410 02 Radovesice Prezenční 07.05.2024, 09:00 - 15:30 JUDr. Pavel Truxa 2A Konkurenceschopnost zemědělství Ústecký
4573 Lesnictví 4.0 - IOT v prostředí venkovských regionů a specifických oblastech KAREL PIŠKULE (IČ: 61641316) č.p. 247, 27033 Jesenice Online 07.05.2024, 09:00 - 15:30 2C Konkurenceschopnost lesnictví Středočeský
4574 Lesnictví 4.0 - IOT v prostředí venkovských regionů a specifických oblastech KAREL PIŠKULE (IČ: 61641316) č.p. 247, 27033 Jesenice Online 08.05.2024, 09:00 - 15:30 2C Konkurenceschopnost lesnictví Středočeský
4948 Kurz ekologického vinohradnictví a vinařství Spolek EKOVÍN (IČ: 44993811) Rodinné bio vinařství Marcinčák - Hotel Marcinčák, K Vápence 69, Mikulov, 692 01 Mikulov Prezenční 09.05.2024, 09:00 - 17:30 Dr. W. Hartl 2A Konkurenceschopnost zemědělství Jihomoravský
4673 Praktika správy nemovitostí zemědělskými podnikateli z pohledu právníka I. Zemědělský svaz České republiky (IČ: 26550521) Restaurace Na Návsi, Brněnská 53, 664 82 Říčany Prezenční 09.05.2024, 09:00 - 15:30 JUDr. Pavel Truxa 2A Konkurenceschopnost zemědělství Jihomoravský