Žádost o přístup pro vývojáře do prostředí Portálu farmáře

Pro účely vývoje a testování webových služeb, je možné zřídit přístup do testovacího prostředí portálu eAGRI pro vývojáře. Žadatel může podat žádost o přístup prostřednictvím datové schránky nebo e-Podatelny s elektronickým podpisem. K této žádosti je třeba přiložit souhlasné stanovisko o využití dat subjektu, za který bude žadatel do testovacího prostředí Portálu farmáře přistupovat. Pokud však žadatel pošle souhlasné stanovisko bez elektronického podpisu a nebude-li v takovém případě stanovisko doloženo ověřenou plnou mocí/souhlasem od dotčeného subjektu, bude jeho žádost zamítnuta. To samé platí pro osobu, která bude pověřena statutárním zástupcem firmy a nebude moci být identifikovatelná.

V případě nejasností ohledně vyplnění žádosti se obraťte na helpdesk@mze.cz a zanechte na sebe kontakt.

Přílohy

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.