Novinky

Jahodník, Semenné stromy a keře ovocných rodů a druhů, Podnože generativní a vegetativní, Matečné roubové stromy a keře ovocných rodů a druhů, Maliník a ostružiník, Množitelská chmelnice Žádost o uznání množitelských porostů a rozmnožovacího materiálu pěstovaného v laboratorních nebo ve skleníkových podmínkách se podává nejpozději 20 dnů před uvedením do oběhu. Registr množitelských porostů na…
Kořenáče chmele a balíčkovaná sadba chmele Žádost o uznání množitelských porostů a rozmnožovacího materiálu pěstovaného v laboratorních nebo ve skleníkových podmínkách se podává nejpozději 20 dnů před uvedením do oběhu. Registr množitelských porostů na portálu eAGRI umožňuje elektronické podání žádosti s elektronickým podpisem.
Sazenice révy Žádost o uznání množitelských porostů a rozmnožovacího materiálu pěstovaného v laboratorních nebo ve skleníkových podmínkách se podává nejpozději 20 dnů před uvedením do oběhu. Registr množitelských porostů na portálu eAGRI umožňuje elektronické podání žádosti s elektronickým podpisem.
Zaškolkované podnože, Školkařské výpěstky k expedici, Podnožová vinice, Selektovaná vinice Žádost o uznání množitelských porostů a rozmnožovacího materiálu pěstovaného v laboratorních nebo ve skleníkových podmínkách se podává nejpozději 20 dnů před uvedením do oběhu. Registr množitelských porostů na portálu eAGRI umožňuje elektronické podání žádosti s elektronickým podpisem.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.