Veřejné zakázky PRV

Povinnost zadávat zakázky formou výběrového řízení vyplývá z pravidel nastavených MZe pro poskytování investičních dotací v rámci nového Programu rozvoje venkova 2014-2020. V rámci nového programovacího období je povinnost vybírat dodavatele prostřednictvím výběrového řízení u zakázek nad 500.000 Kč bez DPH. Tyto zakázky se dělí na:

  • zakázky malé hodnoty,
  • zakázky vyšší hodnoty.

Zakázky vyšší hodnoty představují veškeré zakázky na dodávky nebo služby přesahující 2 mil. Kč bez DPH, v případě dodávek na stavební práce 6 mil. Kč bez DPH. U zakázek vyšší hodnoty je povinný, u zakázek malé hodnoty dobrovolný, výběr dodavatele prostřednictvím otevřené výzvy nebo elektronického tržiště. Žadatelé o dotaci mají několik možností jak splnit povinnost otevřené výzvy:

Podrobné informace o zadávání zakázek obsahuje Příručka pro zadávání veřejných zakázek programu rozvoje venkova na období 2014-2020:

http://eagri.cz/public/web/mze/dotace/program-rozvoje-venkova-na-obdobi-2014/verejne-zakazky/

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.