Data meliorací

6. 6. 2016
Data meliorací jsou volně dostupná ke stažení ve vektorovém formátu shapefile (shp). Jedná se o neaktualizovaná historická data pořízená Zemědělskou vodohospodářskou správou (ZVHS) digitalizací analogových map. Vzhledem ke skutečnosti, že neexistuje evidence meliorací a jejich změn v terénu, tak geometrický i atributový rozsah dat není kompletní. Data jsou poskytována bezplatně. Podmínkou pro další prezentaci či jiné použití těchto dat je vždy uvedení informace o zdroji (Zemědělská vodohospodářská správa/Ministerstvo zemědělství). Data lze používat pouze pro účely, které jsou v souladu s uvedenými vlastnostmi dat. Podrobnější informace o datech jsou uvedeny v přiloženém souboru Metodika digitalizace, který je součástí souboru ke stažení. Struktura dat je popsána v souborech Datový model HMS – vrstvy popis a Struktura SHP. Data jsou rozdělená do složek podle okresů ČR.
Stáhnout (68 MB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.