34.73 - Investice do zpracování zemědělských produktů

Podpora je zaměřena na investice do zařízení, která souvisejí se zpracováním zemědělských produktů a uvedením výrobků na trh, které umožní zpracovatelům využití moderních technologií, přispějí k rozvoji místních trhů a zkrácení dodavatelských řetězců.

Žadatelem může být zemědělský podnikatel, výrobce potravin nebo výrobce krmiv.

Kromě příslušných Pravidel je třeba se také řídit Příručkou pro publicitu Strategického plánu SZP na období 2023–2027Příručkou pro zadávání zakázekMetodikou hodnocení finančního zdraví a Metodikou ke střetu zájmů.

Přílohy

Specifické podmínky pro poskytování dotace na základě Strategického plánu SZP na období 2023–2027 platné pro 1. kolo příjmu žádostí Intervence 34.73 – Investice do zpracování zemědělských produktů, po opravě tiskové chyby

Stáhnout (pdf, 572 kB)

Obecné podmínky pro poskytování dotace platné pro 1. kolo příjmu žádostí

Stáhnout (pdf, 729 kB)

Tisková oprava v Pravidlech intervence 34.73 - Investice do zpracování zemědělských produktů pro 1. kolo příjmu žádostí

22. 6. 2023
V Pravidlech pro Intervenci 34.73 - Investice do zpracování zemědělských produktů platných pro 1. kolo příjmu žádostí došlo k tiskové chybě v definici mladého začínajícího zemědělce.
Stáhnout (pdf, 572 kB)

1. kolo - Pravidla - intervence 34.73 – Investice do zpracování zemědělských produktů

2. 6. 2023
Pravidla, kterými se stanovují podmínky pro poskytování dotace na projekty rozvoje venkova v rámci Strategického plánu SZP na období 2023–2027 pro poskytování dotace na základě Strategického plánu SZP na období 2023–2027 platné pro 1. kolo příjmu žádostí pro intervenci 34.73 – Investice do zpracování zemědělských produktů.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.