33.73 - Investice do zemědělských podniků

Podpora je zaměřena na investice v živočišné a rostlinné výrobě vedoucí ke snížení výrobních nákladů, modernizaci nebo zlepšení jakosti vyráběných produktů, zvýšení účinnosti využívání výrobních faktorů a snadnějšímu přístupu k novým technologiím s výrazným inovačním potenciálem tam, kde je obnova zásadní pro další činnost.

Žadatelem může být zemědělský podnikatel, včetně školních statků a státních podniků, pokud splňují definici zemědělského podnikatele.

Kromě příslušných Pravidel je třeba se také řídit Příručkou pro publicitu Strategického plánu SZP na období 2023–2027Příručkou pro zadávání zakázekMetodikou hodnocení finančního zdraví a Metodikou ke střetu zájmů

Přílohy

Specifické podmínky pro poskytování dotace na základě Strategického plánu SZP na období 2023–2027 platné pro 1. kolo příjmu žádostí Intervence 33.73 - Investice do zemědělských podniků

Stáhnout (pdf, 2 MB)

Obecné podmínky pro poskytování dotace platné pro 1. kolo příjmu žádostí

Stáhnout (pdf, 729 kB)

Seznam katastrálních území ohrožených suchem

Stáhnout (xls, 489 kB)

Seznam LAKR

Stáhnout (pdf, 101 kB)

1. kolo - Pravidla - intervence 33.73 - Investice do zemědělských podniků

2. 6. 2023
Pravidla, kterými se stanovují podmínky pro poskytování dotace na projekty rozvoje venkova v rámci Strategického plánu SZP na období 2023–2027 pro poskytování dotace na základě Strategického plánu SZP na období 2023–2027 platné pro 1. kolo příjmu žádostí pro intervenci 33.73 – Investice do zemědělských podniků.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.