Monitorovací výbor Programu rozvoje venkova

Monitorovací výbor Programu rozvoje venkova byl ustanoven Ministerstvem zemědělství ČR za účelem monitorování efektivního vynakládání finančních prostředků a správné realizace PRV podporovaného z Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova.

Od 5. června 2007 proběhlo celkem 15 jednání MV PRV.

Povinností MV je dohlížet na realizaci EAFRD (European Agricultural Fund for Rural Development; Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova), a především sledovat soulad s nařízeními Evropské komise a legislativou České republiky, naplňování cílů EAFRD, účinnost využívání veřejných zdrojů a další.

eafrd 

Celkový počet členů je 39, přičemž 14 z nich jsou zástupci vládních instutucí a zbývajících 25 z nevládních institucí. Aktuální seznam členů a náhradníků (leden 2014) naleznete v příloze pod článkem.

Předsedou Monitorovacího výboru PRV je náměstek Sekce pro společnou zemědělskou a rybářskou politiku EU Ing. Pavel Sekáč.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.