Informace pro žadatele - novela nařízení vlády

26. 2. 2019

Dne 1. března 2019 nabývá účinnosti nařízení vlády č. 58/2019 Sb., kterým se mění nařízení vlády č. 74/2015 Sb., o podmínkách poskytování dotací na opatření dobré životní podmínky zvířat, ve znění pozdějších předpisů.

Novelou nařízení vlády č. 74/2015 Sb. zejména dochází

  • k úpravě roční doby závazku a retenčního období určeného pro plnění podmínek stanovených pro poskytnutí dotace na toto opatření; období závazku je nově stanoveno od 1. března do posledního února následujícího kalendářního roku a retenční období pak od 1. června do posledního února následujícího kalendářního roku,
  • k úpravě sazeb dotace, kdy v podopatření Zajištění výběhu pro suchostojné krávy je sazba dotace nově stanovena na 42 EUR/VDJ a v podopatření cíleného na Zlepšení životních podmínek pro prasničky je sazba dotace stanovena na 147 EUR/VDJ.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.