přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Informace pro žadatele DP 19.C. - Podpora na účast producentů a zpracovatelů konzumních brambor v režimu jakosti Q CZ

26.3.2021

Od 1. dubna 2021 bude prostřednictvím Portálu farmáře SZIF možné podat žádost o dotaci na DP 19.C. Podpora na účast producentů a zpracovatelů konzumních brambor v režimu jakosti Q CZ.

Formulář bude žadatelům na Portálu farmáře SZIF dostupný od 1. dubna 2021. Ukončení příjmu žádosti o dotaci je 30. dubna 2021. Žádost se podává za každý dotační podprogram zvlášť.

Příslušné Zásady i příručku týkající se podání žádosti o dotaci nalezne žadatel na webových stránkách SZIF v sekci Národní dotace u příslušného dotačního programu ve složce ke stažení. Žadatelům doporučujeme se s příručkou k podání žádosti o dotaci seznámit.

https://www.szif.cz/cs/nd-dotacni-programy-19c

Dovolujeme si upozornit, že pro splnění motivačního účinku je v souladu s Agri pokyny nezbytné podat jako první žádost o dotaci na SZIF prostřednictvím Portálu farmáře a až poté podat žádost o certifikaci.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem