přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Úprava termínu pro schválení proplacení platby

14.10.2015

Informujeme žadatele, že pan ministr schválil zpřesnění Pravidel pro žadatele z Programu rozvoje venkova pro období 2007 - 2013.

Pravidla stanoví, že „v případě, že v rámci kontroly Žádosti o proplacení nebudou ze strany SZIF zjištěny nedostatky, bude žadateli proplacení dotace schváleno nejpozději do 14 týdnů od zaregistrování Žádosti o proplacení, případně ode dne doplnění chybějící dokumentace, odstranění chyb, nedostatků nebo závad Žádosti o proplacení“. Lhůta 14 týdnů pro schválení proplacení dotace Žádostí o proplacení, podaných do 30. 6. 2015, končí datem 6. 10. 2015.

S ohledem na množství aktuálně administrovaných žádostí a časovou náročnost jejich kontroly pan ministr schválil zpřesnění výše uvedené lhůty pro schválení proplacení platby tak, že za poslední termín pro schválení proplacení dotace bude považován termín 30. 11. 2015.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem