Školení: III.4.1 Získávání dovedností, animace a provádění

14. 8. 2013

Ministerstvo zemědělství a Státní zemědělský intervenční fond si Vás dovolují pozvat na seminář zaměřený na úspěšnou realizaci projektů podpořených z Programu rozvoje venkova v opatření III.4.1 Získávání dovedností, animace a provádění.

Seminář je organizován na základě podnětu Národní sítě Místních akčních skupin ČR a vzhledem k častým dotazům k tomuto opatření. Seminář se bude konat 10. září 2013 v budově Ministerstva zemědělství (sál č. 400) a bude zaměřen na problémy, se kterými se při realizaci projektu setkáváte.

Své dotazy a náměty zasílejte na emailovou adresu: martina.petrzilkova@szif.cz, a to nejpozději do 19. 8. 2013. Po tomto datu bude upřesněn program semináře. Účast na semináři je zdarma.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.