Nové webové služby - odbor osiv a sadby ÚKZÚZ

19. 6. 2023

ÚKZÚZ ve spolupráci s MZe připravuje nové webové služby, které jsou určeny pro komunikaci s Informačním systémem odboru osiv a sadby - oblast uznávání osiv. Nové WS přinášejí drobné úpravu v rozsahu návratových dat. Koncepce samotné komunikace s ÚKZÚZ se nemění. V současné době je připravena služba na získání údajů z uznání osiv (OOS_GVO01B). Tato služba je nasazena i na produkční prostředí. V nebližší době budou připraveny i zápisové služby - zápis žádosti a zaslání labreportu. Stávající verze WS zůstanou zatím funkční. Ohledně jejich zrušení budete informováni. Odkazy na nové WS jsou v detailu novinky.

Webové služby - uznání osiv

Podání žádosti o uznání osiva - OOS_ZUO01B

Získání dat žádosti uznání osiva -  OOS_GVO01B

Zaslání labreport dat - OOS_LRO01B

Webové služby - uznání porostů

U webové služby OOS_GVP01B (výsledky uznání porostů) došlo k drobné úpravě v requestu (rozšíření vyhledávání), kdy tato úprava je zpětně kompatibilní a nevyžaduje aktivní zásah na straně konzumentských systémů.

 

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.