Spuštění aplikace pro předtisky změnových žádostí a ohlášení vyšší moci.

Od pátku 16.června je možné v aplikaci LPIS v prostředí pro předtisky připravovat změnové žádosti a ohlášení vyšší moci. Výběr zda se bude jednat o změnovou žádost nebo ohlášení vyšší moci se provádí v menu v levé horní části obrazovky pro spouštění předtisku. S ohledem na náročnost změn v podmínkách dotací není zatím možné podávat změny deklarace neprodukčních ploch, opatření na kultuře ovocný sad, AEKO- zatravnění, AEKO-meziplodiny, AEKO-biopásy (nové). Tato opatření budou spouštěna postupně v navazujících týdnech, přitom prioritu má umožnění deklarace změn neprodukčních ploch – meziplodin (změna DPB). Současně upozorňujeme uživatele, že sady připravené do 15.6. včetně nebude možné použit k odeslání na SZIF. Je tedy třeba tyto změny připravit znovu.

 

 

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.