Ochranná pásma vodních zdrojů v LPIS

7. 2. 2018

V souvislosti se změnou podkladových dat k 1. lednu 2018 byly v LPIS implementovány následující úpravy, které souvisí s ochrannými pásmy vodních zdrojů (OPVZ). Bližší informace naleznete po prokliku nadpisu novinky.

V souvislosti se změnou podkladových dat k 1. lednu 2018 byly v LPIS implementovány následující úpravy, které souvisí s ochrannými pásmy vodních zdrojů (OPVZ):

  • Zobrazení detailu OPVZ s doplňkovými informacemi pomocí detailu polygonu OPVZ, zobrazení popisků a tooltipů k OPVZ
  • Možnost stažení příslušného vodoprávního rozhodnutí (je-li k dispozici).
  • Rozdělení na podzemní a povrchové OPVZ (je-li údaj k dispozici)

Detail OPVZ a možnost stažení rozhodnutí je dostupná pouze v LPIS po přihlášení na Portál farmáře na www.eagri.cz (ne z veřejného LPIS).

Doporučujeme si zkontrolovat změny ve vymezení pomocí informativního tisku č. 16: Zařazení DPB do ochranných pásem vodních zdrojů v aplikaci LPIS na Portálu farmáře.

OPVZ

 

 

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.