Proběhl webinář „E-commerce ve vybraných zemích“

20. 5. 2022

Ministerstvo zemědělství zorganizovalo setkání odborné veřejnosti se zemědělskými diplomaty a místními pracovníky ve vybraných zemích prostřednictvím platformy MS Teams.

Webinář se uskutečnil 19. května 2022 odpoledne. Tématem jednotlivých příspěvků byla problematika e-commerce ve spojitosti s jeho využíváním v jednotlivých teritoriích, tj. Číně, Japonsku, Vietnamu, Spojených arabských emirátech, Libanonu, Srbsku, USA, Kazachstánu a Velké Británii.

Prezentující přihlášené účastníky informovali, jaké společnosti se v daném teritoriu zaměřují na elektronický obchod, jaké druhy zboží nabízejí, dále uvedli specifika daného trhu a jaký je další potenciál rozvoje v této oblasti.

Jednotlivé prezentace jsou k dispozici ke stažení níže. 

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.