Kontrolní a auditní mise EU

Za koordinaci přípravy a zabezpečení průběhu kontrolních, zjišťovacích a auditních misí dozorových orgánů z Evropské komise (DG SANTE, DG AGRI, DG MARE), Evropského účetního dvora (EÚD) a Evropského úřadu pro potírání podvodných jednání (OLAF), konaných v České republice, odpovídá v rámci MZe odbor pro vztahy s EU. Pracovníci tohoto odboru přitom úzce spolupracují s dalšími odbornými útvary MZe, kompetentními odbornými orgány na resortní i meziresortní úrovni, Stálým zastoupením ČR při EU a příslušnými unijními orgány. Ředitel/ka odboru pro vztahy s EU je kontaktní osobou zodpovědnou za komunikaci s dozorovými orgány EU, pokud jde o aktivity související s koordinací přípravy a zabezpečením průběhu mise.

Koordinace přípravy a průběhu kontrolních, zjišťovacích a auditních misí podle odborného zaměření probíhá vždy ve spolupráci s příslušným odborným útvarem MZe a příslušnou kompetentní autoritou. Zástupce odboru se účastní průběhu misí a neodkladně reaguje na případná negativní zjištění nebo dodatečné požadavky unijních inspektorů a auditorů, resp. zabezpečuje transfer těchto poznatků a požadavků na zodpovědné úseky.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.