Spojené Arabské Emiráty

Spojené arabské emiráty se probouzejí po letní pauze novými akcemi

8. 9. 2023
Ve Spojených arabských emirátech pomalu končí léto, což stále není znát dle teploměru, ale dle naplněného kalendáře a plánovaných veletrhů a konferencí ano.

Poslední místo na českém stánku na veletrhu privátních značek v Dubaji

18. 8. 2023
Na poslední chvíli se uvolnilo jedno místo v rámci české expozice na veletrhu privátních značek Private Label and Licensing v Dubaji, který bude probíhat v listopadu pod záštitou veletrhu Gulfood Manufacturing. 

Nákupčí vína a sommelieři ze Spojených arabských emirátů na Jižní Moravě

16. 8. 2023
Ve dnech 7. – 11. srpna 2023 proběhla incomingová mise nákupčích vína a alkoholu ze SAE do vinařské oblasti Morava.

SAE se obává dalšího zdražování potravin v zemi

28. 7. 2023
Emirátskými médii rezonuje nejistota kvůli možnému růstu cen základních potravin. I když se koncem letošního roku téměř slavilo, že se vysoké ceny způsobené pandemií a začátkem války na Ukrajině postupně vracejí do normálu, přichází další problémy.

Pozvánka českým exportérům k účasti na veletrhu privátních značek PLLME - Dubaj, SAE, 7. – 9. listopadu 2023

21. 6. 2023
Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Abú Dhabí nabízí českým potravinářským firmám podporu účasti na veletrhu Private Label and Licensing Middle Eeast (PLLME) 2023, který se uskuteční 7. - 9. listopadu v prostorách dubajského výstaviště WTC.

Český stánek se opět vrací na veletrh privátních značek PLLME 2023 v Dubaji - listopad 2023

16. 6. 2023
Díky projektu na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) bude český stánek již potřetí na dubajském veletrhu privátních značek Private Label and Licensing Middle East.

Plánovaná omezení potravinářského veletrhu Gulfood pro rok 2024

9. 6. 2023
Omezení pro dnes již největší potravinářský veletrh na světě přijít muselo. Neustálé zvětšování plochy, návštěvníků, vystavovatelů a doprovodného programu, našlo v letošním ročníku Gulfood 2023 svůj limit.

V Dubaji letos začíná nová výstava zaměřená na potravinářství

12. 5. 2023
Pokud by si někdo myslel, že se více akcí do emirátské metropole už nevejde, tak je na omylu. Extrémně úspěšné veletrhy, které celosvětově trhají rekordy v návštěvnosti, přitahují do Dubaje každý rok ještě více mezinárodních pořadatelů a účastníků.

S příchodem COP28 do Emirátů přichází oživení projektu Food Tech Valley v Dubaji

5. 5. 2023
Zvýšená publicita a zaměření celého světa na SAE urychluje v zemi, díky chystané listopadové konferenci COP28, projekty cílené na potravinovou bezpečnost a soběstačnost.

V Abú Dhabí se otevírá první továrna na alternativní náhražky masa

28. 4. 2023
Většina restaurací ve Spojených arabských emirátech již alternativní pokrmy pro vegany a vegetariány dávno nabízí. Samotných náhražek masa v posledních letech opravdu přibývá, a to nejen v restauracích, ale i v běžných prodejnách potravin typu Carrefour.
1 2 3 ... 13

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.