přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Virtuální master class - česká a moravská vína pro USA

Datum: 7.4.2021  17:00 – 19:00
Místo konání: Online
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

V návaznosti na úspěšnou českou účast na veletrhu Vinexpo NY v loňském roce připravil zemědělský diplomat v USA ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství realizaci webináře zaměřeného na zvyšování povědomí amerických importérů, distributorů i koncových prodejců o produkci, kvalitách, historii i současnosti vín z ČR. Prezentace vín bude doplněna přípravou specializované propagační webové stránky.

Webinář zaměřený na informování amerických partnerů povede paní Arielle DeSoucey, americká sommeliérka v současnosti žijící v Brně. Dále vystoupí zástupci vinařství Sonberk - paní Dagmar Fialová a vinařství Volařík - pan Miroslav Volařík. O párování vín s vybranými pokrmy zasvěceně pohovoří pan Milan Bukovský, brněnský restauratér a podnikatel. V rámci webináře budou američtí zájemci o spolupráci a další informace odkázáni také na speciální webovou stránku připravenou v rámci tohoto projektu, kde bude možné snadno vyhledat potřebné údaje o vinařstvích, které mají o americký trh zájem, nebo již v USA působí.

Webinář se uskuteční ve středu 7. dubna 2021 od 11,00 hod (EST), tj. 17,00 (SEČ).

Pozvánka na seminář je zde, distribuce pozvánky americkým partnerům bude zajištěna prostřednictvím společnosti Vinexpo.

Žádáme vinařství, která mají zájem se tímto způsobem prezentovat potenciálním partnerům z USA, aby kontaktovala zemědělského diplomata Petra Ježka v termínu do pondělí 22. března 2021 (petr_jezek@mzvcz).

 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem