Pozvánka na TechAgro 2024

Datum akce: 7. 4. 2024 - 11. 4. 2024
Místo konání:
Brno, areál výstaviště BVV, pavilon G1, stánek MZe 006
Tématické zaměření akce:
Výstava zemědělské techniky zaměřené na rostlinnou výrobu, digitální technologie, precizní zemědělství
Kategorie akce: Výstava, veletrh
GPS

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky TECHAGRO má již více než dvacetiletou tradici a známku prestižní akce s vysokým odborným kreditem, která představuje jednu z předních událostí svého druhu v Evropě. Souběžně s TECHAGREM se konají veletrhy SILVA REGINA – mezinárodní lesnický a myslivecký veletrh a BIOMASA – veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví.

TECHAGRO patří mezi tři největší zemědělské veletrhy v Evropě. V roce 2024 zde budou  prezentovány trendy v zemědělství – digitální technologie, precizní zemědělství, chytré zemědělství nebo využití navigačních systémů. Návštěvníci budou moci shlédnout světové značky traktorů, mlátiček, harvestorů, řešení pro skladování a zemědělské stavby, doplněním budou prezentace osiv a sadby.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.