Realizované dotační akce OPŽP a NZÚ

Tyto projekty jsou spolufinancovány Evropskou unií - Fondem soudržnosti v rámci Operačního programu Životní prostředí.

 

Snížení energetické náročnosti budovy MZe v Šumperku

V objektu MZe v Šumperku, č.p. 1852 a stavby areálu, dojde k zateplení zdiva, střech, podlah a výměně a redukci nevyhovujících výplní otvorů. Dále bude provedena výměna zdroje tepla a úprava otopné soustavy. Bude zaveden energetický management. Realizací projektu dojde ke snížení energetické náročnosti veřejné budovy.

Snížení energetické náročnosti budovy MZe ve Strakonicích

Předmětem projektu je zateplení obvodových stěn budovy MZe ve Strakonicích kontaktním zateplovacím systémem, zateplení střechy (nová jednoplášťová konstrukce s tepelnou izolací) a výměna výplní otvorů. Realizací projektu dojde ke snížení energetické náročnosti veřejné budovy.

Snížení energetické náročnosti budovy MZe v Pardubicích

Předmětem podpory je zlepšení tepelně technických vlastností obvodových konstrukcí budovy. Bude provedeno zateplení objektu kontaktním zateplovacím systémem, zateplení ploché a pultové střechy, výměna vchodových dveří, oken, vrat a díle instalace FVE panelů. Realizací projektu dojde ke snížení energetické náročnosti veřejné budovy.

 

Přílohy

Snížení energetické náročnosti budovy MZe v Šumperku

Stáhnout (pdf, 212 kB)

Snížení energetické náročnosti budovy MZe ve Strakonicích

Stáhnout (pdf, 201 kB)

Snížení energetické náročnosti budovy MZe v Pardubicích

Stáhnout (pdf, 215 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.