přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Veletrh ILDEX 2018 v HCMC/Saigonu (14. – 16. března 2018, HCMC)

19.1.2018

Velvyslanectví České republiky ve Vietnamu (ZÚ Hanoj) ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR zve k účasti na veletrhu ILDEX 2018 (14. – 16. března 2018, HCMC) v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie.

Cílem projektu je podpora českých firem při pronikání na vietnamský trh v oblasti dodávek zemědělské a potravinářské techniky a technologií prostřednictvím prezentace a navazujícího odborného semináře na veletrhu ILDEX 2018.

ZÚ Hanoj společně s Ministerstvem zemědělství organizuje projekt ekonomické diplomacie (PROPED) „Prezentace českých zemědělských firem na veletrhu ILDEX 2018 v Ho Či Minově Městě“.

Projekt zahrnuje účast firem v české expozici na veletrhu ILDEX 2018 (plocha 36 m2) a doprovodný specializovaný seminář s prezentací českých firem určený pro zahraniční odborníky (zástupci firem a institucí) s možností následných B2B jednání. V rámci organizace odborného semináře budou osloveni potenciální místní partneři na základě zaměření účastnících se českých firem. Z prostředků projektu budou financovány náklady spojené s realizací stánku a doprovodného semináře.

Bližší informace o veletrhu ILDEX 2018 lze nalézt zde a pozvánku ZÚ Hanoj též zde.

Kontaktní osobou je ekonomický diplomat zastupitelského úřadu v Hanoji pan David Jarkulisch (email: commerce_hanoi@mzvcz).

Pro více informací lze kontaktovat i pracovníka odboru zahraničně obchodní spolupráce J. Holuba (email: janholub@mzecz, tel.: 221 813 007).

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem