přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Pozvánka na podnikatelskou misi komisaře pro zemědělství a rozvoj venkova Phila Hogana do Spojených Arabských Emirátů (16. - 19. února 2019)

18.12.2018

Evropská komise zve firmy ze sektoru zemědělství a potravinářství k účasti na podnikatelské misi doprovázející komisaře pro zemědělství a rozvoj venkova pana Phila Hogana do Spojených Arabských Emirátů plánovanou na 16. - 19. února 2019.

V rámci pravidelných akcí zaměřených na podporu exportu firem z členských zemí EU připravuje komisař EU pro zemědělství a rozvoj venkova Phil Hogan podnikatelskou misi do Spojených Arabských Emirátů s cílem prezentovat v této hospodářsky silné zemi evropské potraviny jako produkty nejvyšší kvality. Východiskem všech aktivit, na kterém budou veškeré akce založeny, je úspěšná přítomnost potravin a zemědělských produktů na místním trhu.

Těžištěm je zřízení stánku EU na mezinárodním veletrhu Gulfood 2019 (17. – 21. února 2019) a další doprovodné akce mající za cíl zprostředkovat rozšíření obchodních kontaktů mezi EU firmami a partnery nejen ze Spojených Arabských Emirátů, ale i z ostatních zemí regionu Zálivu.

Společnosti, které mají zájem o účast, se mohou přihlásit do 18. prosince 2018 na adrese: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/HLMAgriUAEDubai2019

Náklady na cestu a ubytování hradí účastníci, akce zahrnuté v oficiálním programu jsou zdarma. Přihlašovací stránka obsahuje i e-mailovou adresu na představitele EK pro případné další dotazy. 

Bližší informace lze získat na Odboru zahraničně obchodní spolupráce Ministerstva zemědělství u Jana P. Romana na telefonním čísle +420 221 812 468 nebo na e‑mailové adrese: janroman@mzecz.

 

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem