přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Možnost prezentace v českém stánku na veletrhu privátních značek PLLME (Dubaj, 8. – 10. listopadu 2022)

8.9.2022

Ministerstvo zemědělství ČR ve spolupráci se zemědělským diplomatem ZÚ ČR Abú Dhabí nabízí českým firmám ze sektoru potravinářství podporu účasti na veletrhu Private Label and Licensing Middle Eeast (PLLME) 2022, který se uskuteční 8. – 10. listopadu 2022 v prostorách dubajského výstaviště WTC.

Spojení několika oborů od privátních značek, cukrovinek, výrobní techniky, gurmánských produktů nebo gastro servisu pod organizací veletržní správy Dubai WTC, která mj. pořádá jeden z nejznámějších světových veletrhů Gulfood, je zárukou nejen profesionální organizace, ale také mezinárodní návštěvnosti a příležitosti všem účastníkům.

V rámci projektu ekonomické diplomacie (PROPED) je hrazena celková plocha a postavení stánku včetně standardního vybavení. Zúčastněné firmy tak hradí pouze poplatek za účast, pojištění splatné přímo pořadateli, přepravu zboží a osobní náklady.

  • Pro potvrzení účasti zemědělského diplomata Lukáše Zamrzlu na adrese lukaszamrzla@mzecz do 23. září 2022.
  • Pro více informací navštivte stránky pořadatele www.prime-expo.com, nebo kontaktujte zemědělského diplomata ČR v SAE na výše uvedené adrese.
  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem