přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Ministerstvo zemědělství zve české firmy k účasti na veletrhu v Novém Sadu 2022

20.1.2022

Ministerstvo zemědělství zve české firmy k účasti na společné expozici na prestižním mezinárodním zemědělském veletrhu International Agricultural Fair (IAF) Novi Sad 2022, který se uskuteční ve dnech 21. – 27. května 2022 na výstavišti v Novém Sadu (Srbsko).

S cílem podpořit firmy vyrábějící a obchodující se zemědělskou technikou, technologiemi a českými potravinami v pronikání na zahraniční trhy, připravuje Ministerstvo zemědělství na tomto veletrhu národní expozici o velikosti cca 150 m2.

Máte tak možnost mít v této expozici zajištěny zvýhodněné podmínky účasti! Vaše účast na veletrhu bude zahrnuta také v tištěném propagačním katalogu – Průvodce expozicí.

Přihlášku k účasti na společný stánek Ministerstva zemědělství na veletrhu IAF Novi Sad 2022 je nutno zaslat nejpozději do 15. února 2022 (viz dále v dokumentu, který je přílohou).

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem