přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Předběžné tržní konzultace k veřejné zakázce s názvem „Poskytování mobilních telekomunikačních služeb“

27.1.2015

příležitost k účasti na předběžné tržní konzultaci k veřejné zakázce

Ministerstvo zemědělství ČR (dále jen „centrální zadavatel“) připravuje veřejnou zakázku na zajištění  mobilních telekomunikačních služeb pro MZe a resortní organizace. Své záměry a představy o podmínkách soutěže představí v rámci veřejné předběžné tržní konzultace, která se bude konat v pátek 30. 1. 2015 od 13.00 hod. v místnosti č. 400 v hlavní budově centrálního zadavatele, Těšnov 65/17, 110 00, Praha 1 – Nové Město.

Předběžná tržní konzultace podle nové evropské zadávací směrnice (2014/24/EU) je možností zadavatele předtím, než vyhlásí veřejnou zakázku, komunikovat s dodavateli a zjišťovat jejich možnosti a návrhy řešení, již podle platné legislativy. V rámci zvoleného modelu bude představen záměr zadavatele, včetně navrhovaných detailů jak předmětu veřejné zakázky, tak zadávacího řízení. Dodavatelé se pak budou moci k navrhovaným parametrům zakázky vyjádřit.

Možnost účastnit se tohoto jednání má kdokoliv.

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem