přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Výroční konference Platformy pro reformulace

Datum: 16.9.2020  10:00 – 17:00
Organizátor: Potravinářská komora České republiky
Počernická 272/96, 10800 Praha 10
Adresa WWW: www.foodnet.cz
E-mailová adresa: foodnet@foodnetcz
Telefon: 296 411 187
ID datové schránky: snrmxu3
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Srdečně zveme všechny, kteří se zajímají o reformulace potravin, na čtvrtou výroční konferenci Platformy pro reformulace, která se uskuteční

dne 16. září 2020 od 10:00 hodin v Ballingově sále, Národní technická knihovna, Praha 6.

Nad konáním konference převzali záštitu ministr zemědělství Ing. Miroslav Toman, CSc., ministr zdravotnictví Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA a předsedkyně Výboru pro zdravotnictví PSP ČR prof. MUDr. Věra Adámková, CSc.

 

Platforma pro Reformulace 

 

Zajímá Vás jaké plány má Evropská komise v oblasti výživy? Budou reformulace aktuální i pro nadcházející období? Dozvíte se, jak se vyvíjela soutěž „Cena Potravinářské komory ČR o nejlepší potravinářský inovativní výrobek“, jejíž součástí je také kategorie reformulací. Představeny budou oceněné výrobky s upravenou recepturou. V neposlední řadě se zaměříme na obchodní řetězce a zavádění potravin s novou recepturou do jejich sortimentu.

Vzhledem k mimořádným opatřením k nošení ochranných prostředků dýchacích cest s účinností od 1. 9. 2020 si Vás dovolujeme požádat o roušku s sebou.

U vstupu bude také připraveno „Čestné prohlášení v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru na území ČR“, případně k vytisknutí v příloze.

Pozvánku, program a pokyny k registraci naleznete v příloze.

Přílohy

  • Tisk stránky
  • Poslat e-mailem