Incomingová mise Kolumbijských mlékařů

7. 12. 2017

V týdnu od 20. do 24. listopadu navštívila Českou republiku delegace zástupců kolumbijského mlékárenského průmyslu. Podnětem k této incomingové misi byla mimo jiné nedávno započatá transformace Kolumbie v období tzv. post-konfliktu, kdy vláda uzavřela příměří s militantní skupinou FARC a Kolumbie po dlouhé době zažívá období relativního klidu a míru.

V tomto kontextu se v Kolumbii otevírá prostor pro zahraniční spolupráci v mnoha oblastech a Ministerstvo zemědělství  proto pozvalo ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí do ČR 4 zástupce místního mlékárenství. Cílem této mise bylo předvést našim hostům český mlékárenský průmysl, zprostředkovat kontakt s českými výrobci mlékárenských, obalových a jiných technologií, s českými chovateli skotu a v neposlední řadě také ukázat krásy naší země.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.