Zásady pro vypracování pohotovostních plánů

Zásady pro vypracování pohotovostního plánU pro případ vzniku nebezpečné nákazy včel chovatele, který jako podnikatel chová včely pro účely podnikání

25. 6. 2013
V souladu § 44 odst. 1 písm. c) zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně některých souvisejících zákonů (veterinární zákon), ve znění pozdějších předpisů, schvaluje Ministerstvo zemědělství zásady pro vypracování pohotovostních plánů a zveřejňuje je ve Věstníku Ministerstva zemědělství a na svých webových stránkách
Stáhnout (pdf, 169 kB)

Zásady pro vypracování pohotovostních plánů

29. 9. 2011

V souladu § 44 odst. 1 písm. c) zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně některých souvisejících zákonů (veterinární zákon), ve znění pozdějších předpisů, schvaluje Ministerstvo zemědělství zásady pro vypracování pohotovostních plánů a zveřejňuje je ve Věstníku Ministerstva zemědělství a na svých webových stránkách.

Stáhnout (pdf, 160 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.