Pozvánka na BIOFACH a VIVANESS 2024

Datum akce: 13. 2. 2024 - 16. 2. 2024
Místo konání:
Norimberk, Německo
Pořadatel: PRO-BIO LIGA pobočný spolek
Pernerova 288/17, Karlín, 18600 Praha 8
Adresa WWW: www.lovime.bio
E-mail: andrea@lovime.bio
ID datové schránky: rfwczfq
Tématické zaměření akce:
Evropský veletrh zaměřený na biopotraviny a ekologické zemědělství
Cílová skupina:
Široká veřejnost, obchodníci, zemědělci, zájemci o ekologické zemědělství
Kategorie akce: Výstava, veletrh

Biofach 2024Mezinárodní veletrh biopotravin BIOFACH a veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS se uskuteční ve dnech 13. až 16. února 2024 na výstavišti v Norimberku.

V roce 2024 očekávají pořadatelé přibližně 2 800 vystavovatelů z celého světa, z toho 200 na veletrhu VIVANESS. Prezentovat se budou také české firmy na společné expozici pod záštitou MZe (4A-605) a na samostatných stáncích. Seznam českých vystavovatelů najdete zde.

Rostoucí zájem je také o doprovodný kongres, který nabízí nespočet přednášek, seminářů a workshopů a představuje platformu pro výměnu znalostí i navazování kontaktů. Hlavním tématem budou Potraviny pro budoucnost: Vliv žen na udržitelné potravinové systémy.

Bližší informace k veletrhům najdete na webech: www.biofach.de, www.vivaness.de

Nenechte si tento zážitek uniknout a vypravte se na BIOFACH v rámci jednodenního zájezdu, který organizuje PRO-BIO LIGA ve středu 14. 2. 2024. Díky spolupráci s pořadatelem Biofachu a společností PROveletrhy s.r.o. je cena zájezdu včetně vstupenky 1200 Kč na osobu.

Více informací o zájezdu a zvýhodněných vstupenkách najdete v kalendáři na:

https://www.lovime.bio/kalendar-akci/biofach-2024/

Nebo se můžete rovnou zaregistrovat ZDE.

Zakoupením jednodenní vstupenky získáváte přístup i na digitální platformu, kde jsou informace o vystavovatelích a jejich produktech a nástroje k sjednávání online schůzek. Skrze platformu lze také sledovat na dálku vybrané části kongresu, a to i několik měsíců po skončení Biofachu.

Kontakt pro více informací: andrea@lovime.bio

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.