Pozvánka na Biofach 2023

Datum akce: 14. 2. 2023 - 17. 2. 2023
Místo konání:
Norimberk, Německo
Pořadatel: PRO-BIO LIGA pobočný spolek
Pernerova 288/17, Karlín, 18600 Praha 8
Adresa WWW: www.lovime.bio
E-mail: andrea@lovime.bio
ID datové schránky: rfwczfq
Tématické zaměření akce:
biopotraviny
Kategorie akce: Výstava, veletrh

Největší světový veletrh biopotravin Biofach se uskuteční opět v tradičním únorovém termínu v německém Norimberku. Zájemci z ČR na něj mohou vyrazit v rámci jednodenního zájezdu pořádaného organizací Pro-bio Liga.

V Norimberku můžete od 14. do 17. února 2023 navštívit hned dva veletrhy na jednom místě – s veletrhem biopotravin Biofach je spojen také veletrh Vivaness, věnovaný novinkám a trendům v oblasti biokosmetiky. Ani letos nebude chybět paralelně probíhající odborný kongres, jehož letošní téma zní „Bio, potravinová suverenita a skutečné ceny.“

Přípravy na veletrh jsou v plném proudu - těšit se můžete na intenzivní dialog mezinárodní bio komunity, netwoking, nejnovější informace, bohaté zážitky a spoustu ochutnávek.

Česká republika je zastoupena velkou národní expozicí pod záštitou Ministerstva zemědělství. Seznam českých vystavovatelů najdete zde.

Více informací na webu Biofachu.

Společným autobusem se na Biofach můžete vypravit ve čtvrtek 16. února z Prahy. Vyráží se v 6:00 hodin ráno, návrat je naplánován okolo 22:00 hodiny večer. Dle zájmu bude opět možnost přistoupit na trase v Plzni.

Díky spolupráci s pořadatelem Biofachu a společností PROveletrhy s.r.o. mají účastníci zájezdu vstupenky i dopravu za zvýhodněnou cenu.

Cena zájezdu včetně vstupenky je 1200 Kč na osobu.

Zájemci o zájezd, případně zvýhodněné vstupenky, se mohou registrovat zde.

Více informací: andrea@lovime.bio

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.