přechod na části stránky

Upozornění:
Používáte prohlížeč IE verze 6. Od 1. června 2012 nebude možné se s tímto prohlížečem do prostředí eAGRI přihlásit. Proveďte upgrade na IE verze min. 7 nebo použijte jiný prohlížeč (např. Mozilla Firefox nebo Google Chrome). Další informace zde.

Ročenka ekologického zemědělství 2015

Tématické oblasti: Ekologické zemědělství a biopotraviny
ISBN:978-80-7434-333-9
VydavatelMinisterstvo zemědělství

Přílohy


zobrazit po
Datum konání: 20.1.2010  8:30

Seminář projektu Bioškoly

Pozvánka na semináře Ekologické zemědělství a biopotraviny ve školním stravování určené školským stravovacím zařízením a zástupcům škol, které se uskuteční ve dnech 20. a 21. ledna…


14.1.2010

Počet škol, které budou vařit z biopotravin, stoupne

Tisková zpráva – Výzkum veřejnosti potvrdil výrazný zájem předškolních a školních zařízení a jídelen zavádět nebo rozšiřovat využívání biopotravin ve stravování. Ukazuje se, že ceny za jídla z biosurovin nejsou ve školních jídelnách tak vysoké, jak se očekávalo.


28.12.2009

Zapojením ÚKZÚZ se zvýší transparentnost a efektivita kontrol ekologických podniků

S ohledem na zvyšující se počet ekofarem dochází od nového roku v zajišťování kontrol ekologického zemědělství k rozdělení kompetencí. Nad dodržováním právních předpisů bude dohlížet vedle soukromých kontrolních subjektů také Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský (ÚKZÚZ).


13.12.2009

Bioakademie

Evropská akademie ekologického zemědělství je jednou z nejvýznamnějších akcí ekologického zemědělství v regionu střední a východní Evropy.

zobrazit po