Změna Programu Kvalifikovaný zemědělec ve prospěch žádostí pracovníků z Ukrajiny do zemědělství, potravinářství a lesnictví

23. 1. 2020

Dne 22. ledna 2020 schválil Koordinační orgán pro ochranu státních hranic a migraci Program Kvalifikovaný zaměstnanec změny navržené Ministerstvem zemědělství, které vycházejí vstříc žádostem pracovníků z Ukrajiny pracující v zemědělství, potravinářství a lesnictví.

Uvedené změny znamenají, že žádosti v rozsahu 500 žádostí ročně administrované ZÚ Kyjev mohou nově podávat všichni zaměstnavatelé z oborů zemědělství, potravinářství, lesnictví a dřevařství, žádající prostřednictvím garantů Agrární komora ČR, Potravinářská komora ČR, Zemědělský svaz ČR, Asociace soukromého zemědělství ČR a Lesnicko‑dřevařská komora ČR (dosud pouze Lesnicko-dřevařská komora ČR).

Současně mohou žadatelé z oblasti lesnictví a dřevařství žádat i prostřednictvím jiných garantů než jen Lesnicko-dřevařské komory ČR.

Současné platné znění Programu Kvalifikovaný zaměstnanec (v režimu změn) naleznete v příloze.

 

Přílohy

Program kvalifikovaný zaměstnanec_s revizemi

Stáhnout (doc, 57 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.