Uskutečnil se další webinář „Zajištění zahraničních pracovníků v zemědělství, potravinářství a lesnictví – jak správně na to!“

17. 2. 2021

Dne 17. února 2021 zorganizovalo Ministerstvo zemědělství webinář „Zajištění zahraničních pracovníků v zemědělství, potravinářství a lesnictví – jak správně na to“, který navázal na prosincový webinář k této problematice a na kterém byli podnikatelé z oblasti zemědělství, lesnictví a potravinářství seznámeni jak s kompletním přehledem nástrojů pro získávání cizinců, tak i s nejčastějšími chybami při procesu předkládání žádostí.

Vedle toho bylo v rámci semináře zdůrazněno, že z hlediska zajištění pracovníků pro příští pěstitelskou sezónu je klíčové zažádat si o zahraniční pracovníky včas a žádosti předkládat garantům se všemi potřebnými náležitostmi.

Jednotlivé prezentace naleznete níže.

Přílohy

Prezentace MPSV

Stáhnout (pdf, 640 kB)

Prezentace MV

Stáhnout (pdf, 633 kB)

Prezentace MZV

Stáhnout (pdf, 734 kB)

Prezentace MZe

Stáhnout (pdf, 704 kB)

Přehled dotazů vznesených během webináře a příslušných odpovědí

Stáhnout (doc, 21 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.