Tiskové zprávy

V této sekci naleznete veškeré tiskové zprávy z konference QPC.

Evropské potraviny se prosazují tradicí a kvalitou

13. 3. 2009
Tisková zpráva — Praha, 13. března 2009, TZ CZ PRES - Zachovat a zároveň zjednodušit obchodní normy, systémy certifikace a chráněná označení potravin, to vše je důležité pro spotřebitele i producenty. Těmito slovy by se daly shrnout závěry Konference kvality zemědělských produktů a potravin, která probíhá včera a dnes v Praze za účasti eurokomisařky Mariann Fischer Boel, ministra zemědělství Petra Gandaloviče a…

Eurokomisařka Mariann Fischer Boel v Praze

12. 3. 2009
Tisková zpráva — Praha, 12. března 2009, TZ CZ PRES - Dnes a zítra je na návštěvě Prahy eurokomisařka pro zemědělství a rozvoj venkova Mariann Fischer Boel. Hlavní náplní návštěvy eurokomisařky je Konference kvality zemědělských produktů a potravin, kterou spolu s ministrem zemědělství Petrem Gandalovičem zahájí.

Kvalita je konkurenční výhodou evropských potravin

11. 3. 2009
Tisková zpráva — Praha, 11. března 2009, TZ CZ PRES - Tradice a kvalita jsou hlavní přidanou hodnotou evropské produkce potravin. Právě kvalitou, chráněnými zeměpisnými označeními, normami a označováním potravin se bude zabývat Konference kvality zemědělských produktů a potravin, která pod záštitou ministra Petra Gandaloviče a eurokomisařky pro zemědělství a rozvoj venkova Mariann Fischer Boel startuje v Praze ve…

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.