Ministerstvo zemědělství nabízí pomoc firmám s vyhledáváním skupin zahraničních sezónních pracovníků do zemědělských, potravinářských, lesnických a rybářských podniků

V souvislosti s aktuálně neutěšenou situací v oblasti sezónního zaměstnávání občanů jiných zemí, způsobenou pandemií COVID-19, nabízí Ministerstvo zemědělství pomoc firmám s vyhledáváním skupin zahraničních sezónních pracovníků do zemědělských, potravinářských, lesnických a rybářských podniků.

V souvislosti s aktuálně neutěšenou situací v oblasti sezónního zaměstnávání občanů jiných zemí, způsobenou pandemií COVID-19, nabízí Ministerstvo zemědělství pomoc firmám s vyhledáváním skupin zahraničních sezónních pracovníků do zemědělských, potravinářských, lesnických a rybářských podniků.  Pokud v současné době potřebujete zajistit skupinu pracovníků nebo jste naopak podnik, který plánuje v blízké době zahraniční pracovníky propouštět nebo je může na určitou dobu zapůjčit, kontaktujte nás prostřednictvím krizové linky Ministerstva zemědělství 221 814 595 nebo na emailu: krizovalinka@mze.cz. Pracovníci Ministerstva zemědělství jsou ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí a úřady práce připraveni Vás propojit s firmami, které stojí na druhé straně trhu práce tak, aby jednotlivé podniky měly zabezpečeny potřebný počet pracovníků a nedošlo k narušení sezónních prací nezbytných pro zajištění nadcházející české produkce zemědělských produktů i potravin.

Váš požadavek, prosíme, specifikujte v přiloženém dokumentu (list - nabídka/poptávka) a zašlete na výše uvedený email.  

Kontaktní údaje jednotlivých firem obsahující osobní údaje jejich zástupců jsou z hlediska zákonnosti zpracování podle nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) zpracovávány ke splnění úkolu Ministerstva zemědělství prováděného ve veřejném zájmu nebo výkonu veřejné moci a jejich předání na základě výše uvedené nabídky v rozsahu vyplývajícím z přiložené tabulky (jméno, příjmení, emailová adresa, telefon) je považováno za souhlas s jejich zpracováním k popsanému účelu. Tyto údaje budou dále předávány Úřadu práce ČR, universitám a dalším subjektům potenciálně disponujícím nabízenou kapacitou pracovníků nebo umožňujícím zprostředkování nabídek a poptávek po pracovních místech, resp. tyto pracovníky poptávajících.

Přílohy

Tabulka poptávky/nabídky pracovníků

Stáhnout (xls, 10 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.