Pozvánka na US veletrh Husker Harvest Days 2024

15. 5. 2024

Generální konzulát ČR v Chicagu a Ministerstvo zemědělství ČR zvou české výrobce zemědělské techniky a technologií a poskytovatele služeb se zájmem o americký trh k účasti na veletrhu zemědělské techniky Husker Harvest Days 2024, který proběhne ve dnech 10. – 12. září 2024 v Nebrasce.

Veletrh se čtyřicetiletou historií je zaměřen na praktické demonstrace a prezentace v sektoru zemědělské techniky. Jedná se o významnou událost v odvětví s návštěvností přes 100 tisíc hostů a mezinárodní účastí v řádu stovek vystavovatelů.

Cílem projektu ekonomické diplomacie je rozšířit povědomí o české nabídce v sektoru zemědělské techniky na vysoce konkurenčním trhu USA. Projekt je financovaný Ministerstvem zemědělství České republiky a nabízí bezplatnou účast českých firem na stánku/expozici České republiky, a to včetně zajištění marketingových materiálů a občerstvení v místě. Firmy si na vlastní náklady zajistí účast svého zástupce na akci (doprava, ubytování), vzorky a propagační materiály (letáky, brožury apod.) včetně jejich dopravy.

V případě zájmu o účast kontaktujte do 24. května 2024 Generální konzulát České republiky v Chicagu na adrese chicago.commerce@mzv.gov.cz, případně pro další informace také michal.kulik@mze.gov.cz

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.