Poslední místo na českém stánku na veletrhu privátních značek v Dubaji

18. 8. 2023

Na poslední chvíli se uvolnilo jedno místo v rámci české expozice na veletrhu privátních značek Private Label and Licensing v Dubaji, který bude probíhat v listopadu pod záštitou veletrhu Gulfood Manufacturing. 

Český stánek je financovaný z projektu na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) a jedná se již o třetí českou účast na tomto veletrhu.

I kvůli změnám, které byly ohlášeny na Gulfood 2024, jako například zákaz vystavování bonbonů a jim podobných produktů, se na listopadovém Gulfood Manufacturing očekává rekordní účast firem a návštěvníků. Společnosti, které přišly o možnost prezentace svých výrobků na největším světovém veletrhu potravin Gulfood, tak automaticky míří na výstavu ISM, která probíhá jako součást veletrhu Gulfood Manufacturing a Private Label and Licensing Middle East.

Díky spojení několika různých výstav pod jednou střechou a silnému jménu veletržní správy Gulfood, jde v případě této listopadové akce o druhý nejzajímavější potravinářský veletrh v celém regionu Blízkého východu. Pro české firmy jde o velkou příležitost, kdy mohou díky projektu ekonomické diplomacie ušetřit na velmi vysokých nákladech, které účast na veletrzích v Dubaji obnáší.

Český stánek se vrací s plochou 60 m² a stejně jako v minulých letech nabídne prostor pro 6 českých firem. Po průvodním vyhlášení přihlášek byla během dvou týdnů všechna místa obsazená. V současné době se jedna firma odhlásila a nabízí se tak příležitost pro ostatní. V případě zájmu mě prosím kontaktujte co nejdříve.

 

Zpracoval:

Lukáš Zamrzla
zemědělský diplomat velvyslanectví ČR v Abú Dhabí
Mobil:+ 420 602 768 207, E-mail: lukas_zamrzla@mzv.cz

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.