Veletrh China International Import Expo 2018, Šanghaj, Čína (5. – 10. listopadu 2018)

4. 5. 2018

Ministerstvo zemědělství informuje firmy o možnosti účasti na veletrhu China International Import Expo 2018 konaném 5. – 10. listopadu 2018 v Šanghaji.

Veletrh představuje jednu z nejvýznamnější událostí konaných tento rok v Čínské lidové republice podpořenou přímo prezidentem ČLR. Akce nabízí příležitost zahraničním společnostem prezentovat své produkty v řadě oblastí včetně sektoru zemědělství a potravinářství.

Společná expozice českých firem bude podpořena i oficiální účastí zástupců zainteresovaných resortů, mezi nimi i Ministerstva zemědělství.

Zájemci o účast na veletrhu se mohou obrátit na agenturu CzechTrade (e-mail: martin.smejc@czechtrade.cz), která nabízí zajištění výstavní plochy, realizaci stánku a asistenci s vyřízením administrativních náležitostí.

Bližší informace a podmínky účasti naleznete v příloze či na portálu CzechTrade.

Přihlášky je nutné zaslat poštou nejpozději do 31. května 2018.

Přílohy

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.