Pozvánka pro české výrobce nápojů k účasti na festivalu Wine & Dine v Hongkongu 26. – 29. 10. 2023

22. 6. 2023

Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Generálním konzulátem ČR v Hongkongu zve k účasti na open air festivalu jídla a pití Wine & Dine, největší akci svého druhu v Hongkongu, která se opět po několikaleté pauze uskuteční 26. až 29. října 2023.

Veletrh v předchozích letech navštěvovalo přes 160 tisíc zájemců z řad místních spotřebitelů. Účast na akci tak může posloužit jako možnost bezprostředně otestovat zájem o české produkty a chutě místních konzumentů.

Konzulát se zapojí formou jednoho stánku velikosti 12 m2, což umožňuje prezentaci maximálně 3 firem. Komerční zapojení firem může konzulát zaštítit tak, aby tyto firmy profitovaly z výhodné nabídky organizátora, která je poskytována organizátorům národních pavilonů.  Kromě samotného festivalu budou během listopadu probíhat doprovodné aktivity v barech a restauracích po celém Hongkongu. Konzulát je schopen zprostředkovat prezentace produktů v rámci těchto akcí.

Bližší informace naleznete na stránkách GK Hongkong. Případně je možné kontaktovat přímo konzulát na emailu: Commerce_hongkong@mzv.cz nebo teritorialistu MZe na: Jan.Holub@mze.cz, tel.: 221 813 007

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.