Pozvánka na podnikatelskou misi na Kubu (19.-24.3.2017)

13. 1. 2017

Ministerstvo zemědělství České republiky a Svaz průmyslu a dopravy České republiky si dovolují pozvat české firmy se zájmem o vstup a působení na kubánském trhu k účasti na Podnikatelské misi na Kubu, která se uskuteční v termínu 19.–24.3.2017 a bude doprovázet ministra zemědělství Mariana Jurečku při jeho pracovní návštěvě Kuby.

Zveme zejména firmy zaměřené na vývoz potravin a nápojů, obalových materiálů pro potraviny a nápoje, potravinářských technologií, zemědělské techniky a mechanizace, zařízení pro chov zvířat, veterinárních léčiv a genetiky hospodářských zvířat a společnosti zabývající se výrobou a distribucí hnojiv a prostředků na ochranu rostlin i dalších produktů.

Cílem mise, kterou organizačně zaštiťuje Svaz průmyslu a dopravy České republiky, je účast a prezentace na zemědělském veletrhu FIAGROP - Feria Internacional Agroalimentaria a zprostředkování kontaktů mezi českými podnikateli a institucemi, kubánskými státními podniky a Kubánskou obchodní komorou. Veletrh FIAGROP byl během zářijové návštěvy zástupců MZe na Kubě doporučen jako ideální možnost k prezentaci českých firem.

Součástí cesty pana ministra budou dále konzultace s protějšky a podpis Memoranda o porozumění mezi Ministerstvy zemědělství, a také návštěvy zemědělských, potravinářských a dalších provozů a zařízení. Program je připravován ve spolupráci se zastupitelským úřadem ČR v Havaně a Kubánskou obchodní komorou a bude reflektovat konkrétní přání a zaměření portfolia účastníků.

Link na registrační formulář pro vyplnění podrobných údajů o účastníkovi, firemního profilu v ČJ i ŠJ, požadavků na jednání a partnery a souhrnu rozpracovaných projektů pro případné předání do podkladů panu ministrovi je: http://registrace.spcr.cz/eventId=410&controller=event&task=individualRegister

Upozorňujeme, že kapacita je omezena v závislosti na dostupnosti míst pro podnikatelskou delegaci ve vládním letadle. Proto žádáme o závazné přihlášení k účasti do 3.2.2017.

Více informací naleznete v přílohách.

Přílohy

Akviziční dopis - Kuba 2017

Stáhnout (pdf, 363 kB)

Přihláška na podnikatelskou misi - Kuba 2017

Stáhnout (doc, 46 kB)

Šablona pro prezentaci - Kuba 2017

Stáhnout (415 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.