Pozvánka na podnikatelskou misi do Ruské federace (24. - 28. června 2019)

13. 5. 2019

Ministerstvo zemědělství České republiky a Komora pro hospodářské styky se SNS si dovolují pozvat české firmy k účasti na podnikatelské misi do Ruské federace vedenou ministrem zemědělství ČR panem M. Tomanem, která se uskuteční ve dnech 24. - 28. června 2019. Delegace navštíví Moskvu, kde se bude konat prezentace Orlovské oblasti a jednání s firmami, a dále bude program pokračovat v regionu Tatarstán.

Během návštěvy proběhnou oficiální jednání mj. s nejvyššími představiteli regionů a představiteli ministerstev zemědělství, doprovodné podnikatelské akce, B2B jednání a návštěvy podniků.

V případě, že máte zájem o spolupráci s Ruskou federací či přímo uvedenými regiony, doporučujeme účast v uvedené akci.

Akce je organizována Ministerstvem zemědělství ČR a ZÚ Moskva ve spolupráci s Komorou SNS v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie (PROPED).​ Zvací dopis, předběžný program akce, přihlášku a další pokyny naleznete v přiložených dokumentech. Uzávěrka přihlášek je 16. 5. 2019.

 

Přílohy

Přihláška

Stáhnout (doc, 37 kB)

Firemní profil

Stáhnout (doc, 62 kB)

Předběžný program mise

Stáhnout (xls, 14 kB)

Akviziční dopis

Stáhnout (pdf, 563 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.