Pozvánka na podnikatelskou misi doprovázející ministra zemědělství Mariana Jurečku do Turecka (30.1.–1.2.2017)

13. 12. 2016

Ministr zemědělství Marian Jurečka a prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý zvou české firmy z oblasti zemědělství a potravinářství k účasti na podnikatelské misi doprovázející ministra zemědělství do Turecka, která se uskuteční ve dnech 30.1.–1.2.2017.

V průběhu podnikatelské mise se předpokládá uskutečnění Česko-tureckého podnikatelského fóra v Ankaře a Istanbulu a společenské setkání českých firem s ministrem zemědělství ČR, panem Marianem Jurečkou, a velvyslancem ČR v Ankaře, panem Pavlem Kafkou. Financování podnikatelské mise bude podpořeno z projektu na podporu ekonomické diplomacie. Upozorňujeme, že kapacita je omezena v závislosti na kapacitě míst pro podnikatelskou delegaci ve speciálním letadle.   

V případě zájmu o účast na misi zašlete vyplněnou závaznou přihlášku (sken + MS Word), formuláře firemního profilu (v Čj a Aj, MS Word) a vyplněný snímek (pro prezentaci) na email leinerova@komora.cz do 22. prosince 2016.

Pro více informací lze kontaktovat odbor zahraničně obchodní spolupráce Ministerstva zemědělství:

Ing. Zuzana Hercíková
tel. 221 812 868
zuzana.hercikova(at)mze.cz


Potřebné materiály naleznete v přílohách.

Přílohy

Akviziční dopis - Turecko (únor 2017)

Stáhnout (pdf, 61 kB)

Závazná přihláška

Stáhnout (doc, 49 kB)

Profil firmy - český

Stáhnout (doc, 97 kB)

Profil firmy - anglický

Stáhnout (doc, 35 kB)

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.